Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ali Kocara je najjaci! Da li je imalo smesnijeg lika na nasem golu? :D

zanimljiva ova formacija Mihajlovića. http://www.zurnal.rs...012/05/250.jpg

još samo da vidimo je li fanzivna ili defanzivna :) ovako na slici izgleda napadačka...

Мени се лично свиђа, само не знам шта раде Раћа и Радовановић на задњем везном када има толико бољих..

Мени се лично свиђа, само не знам шта раде Раћа и Радовановић на задњем везном када има толико бољих..

i meni se svidja, vidim da postaje hit u Evropi (Juve, Napoli, Udineze, Barselona)... Teško da će igrati u kvalifikacijama njih dvojica, tu su Kuzmanović, Matić, Ignjovski, Mijailović...

Гдје ви видите ту поставу? Мени отвори само неку слику. Је ли ово играмо у формацији 3 - 6 - 1 или ми се чини?

Гдје ви видите ту поставу? Мени отвори само неку слику. Је ли ово играмо у формацији 3 - 6 - 1 или ми се чини?

to je formacija, a postavu imas na Ruznal http://www.zurnal.rs/2012/05/25/mihajlovic-menja-formaciju-foto/index.html ... Ne znam koliko je tačna ali tu je Toške u prvoj postavci, isto tako i Lazović... To su zakljucili na osvovu treninga koji je odradila reprezentacija...

Искрено се надам да ће наш Миха успети да уради нешто са нашом репрезентацијом,сад иду припреме за СП 2014 имамо доста квалитетних играча и убеђен сам да можемо да направимо добар резултат.

Јесте али треба пичкец да се прода.Преговори ће лакше ићи и веће паре ће се узети ако он игра у репрезентацији.Али да не скрећем са теме Касалица је свакако заслужио позив.

Sto je Kasalica zasluzio poziv?Da nije zbog toga sto je dao Naftanu 3 gola u dve utakmice?Kasalica je prosecan fudbaler i nista vise od toga.Ima brzinu i to je to.On bi mozda,ali mozda mogao da da u ovoj jadnoj ligi 10-12 golova,kad bi imao kvalitetan vezni red iza sebe.Nama Zvezdasima su jako opali kriterijumi oko igraca.Svako ko odigra dobro 1-2 utakmice za nas je zmaj,ubica...

Sto je Kasalica zasluzio poziv?Da nije zbog toga sto je dao Naftanu 3 gola u dve utakmice?Kasalica je prosecan fudbaler i nista vise od toga.Ima brzinu i to je to.On bi mozda,ali mozda mogao da da u ovoj jadnoj ligi 10-12 golova,kad bi imao kvalitetan vezni red iza sebe.Nama Zvezdasima su jako opali kriterijumi oko igraca.Svako ko odigra dobro 1-2 utakmice za nas je zmaj,ubica...

Pa sta su ostali napadaci u reprezentaciji pokazali...?

Pa sta su ostali napadaci u reprezentaciji pokazali...?

Nista,apsolutno nista!!!Nama je jedino Zigic pravi napadac i po meni on uvek treba da bude prva opcija.Nije los ni onaj grobar Danko Lazovic ako cemo iskreno,ali on se zakacio sa ovima iz saveza pa nece da igra,a to je vec neka druga prica.

Pantela je vec mator,mada s obzirom na konkurenciju i kvalitet ostalih mogao bi da bude rezervni napadac.

Mislim da nebi bilo lose da su ga pozvali , decko je brz i nekako mi deluje agilnije od ovih par stocara sa armiskog pasnjaka.Ipak bi tamo imao malo iskusnije igrace koji bi ga mozda bolje uposlili . Nemogu da garantujem ali bih bas voleo da vidim kako bi se pokazao.

Scepovic a ni pickec nisu ni toliko dali onom njihovom Viteseu za pocetak. Kriterijumi su takvi jer smo realni ,vidis bre da nismo imali para ni za onog sto je igrao u Madjarskoj,a sad igra za Omniju koji je u jednoj sezoni dao vise golove nego Kasalica i Milunovic zajedno u celoj karijeri... Slazem se sa tobom da je jedino Zigic pravi napadac ali kad nas selektor nece njega da zove sta su scepakadabra i pickec uradili :facepalm: .

Scepovic a ni pickec nisu ni toliko dali onom njihovom Viteseu za pocetak. Kriterijumi su takvi jer smo realni ,vidis bre da nismo imali para ni za onog sto je igrao u Madjarskoj,a sad igra za Omniju koji je u jednoj sezoni dao vise golove nego Kasalica i Milunovic zajedno u celoj karijeri... Slazem se sa tobom da je jedino Zigic pravi napadac ali kad nas selektor nece njega da zove sta su scepakadabra i pickec uradili :facepalm: .

Scepakadabra i pickec su tu gde jesu zahvaljujuci bikonji Toletu i svom menadzeru Faliju Ramadaniju.

Po meni je najbolji napadač Srbije Lazović iz Zenita bez premca.

A Krkić (sve one priče oko pripadnosti na stranu) bi bio ubedljivo najbolji igrač kad bi prihvatio poziv, momak barata savršenim fudbalskim znanjem, brz, strašan dribler, ubijao bi u rep.Srbije, volio bih da zaigra za nas.

A Krkić (sve one priče oko pripadnosti na stranu) bi bio ubedljivo najbolji igrač kad bi prihvatio poziv, momak barata savršenim fudbalskim znanjem, brz, strašan dribler, ubijao bi u rep.Srbije, volio bih da zaigra za nas.

Ne bi se taj trudio u dresu Srbije ni najmanje,siguran sam u to.A da je dobar dobar je...

Мислим да је грешка за Касалицу јер немамо неких играча који ће спојити генерације нпр Ожеговића и Жигића. Требају нам играчи за период између, а нема их баш нешто.

Ne bi se taj trudio u dresu Srbije ni najmanje,siguran sam u to.A da je dobar dobar je...

Realno, malo ko se i trudi zadnjih godina, a i ne vjerujem da se on ne bi trudio, djeluje mi kao jos zeljan dokazivanja, a znanjem barata itekako.

Sta je SInisa video u onom Scepovicu, on jedino sto ide na svaku loptu da je zakaci glavom, nista vise. Kasalica mnogo pokretniji igrac od njega, mislim da bi za obojicu imalo mesta u timu, sigurno pre nego za malog Markovica.