Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

jebo me KONJ da me jebo KONJ onog trenutka kad sam se obradovao sto je Mihajlovic dosao za selektora !! pa nema,tacno sam znao da ce ovo da se desi,kad sam video ko igra bio sam jos ubedjeniji...ej bre,nama sredina i spic ne mogu da se povezu,a Tadic na klupi !! a o scePANJU,radovanovic i stevanovicu sta reci a ne ubiti se...

Smrdljivi Mihajlovic dosao ,upropastio i posle ce da se vrati da zivi u italiju,a nas ko jebe...

Picketino Siniso ko te devede u reprezentaciju smrade jedan.Ti kao da si izbornik ustasa pa si namerno sastavio ovako netalentovanu ekipu.I ovaj kolarov veze nema pa ono ni amater ne bi onako kiksnuo pizda istripovana.Onaj brkic se pogubio prima gol na 3 metra ide lopta a on gleda kao tele.Ivanovic isto nista bolji kod te situacije.Ma samo jednu akciju smo imali za poluvreme eeejjjj!!!!Ko me djavo terao da se nadam i lozim po ko zna koji put.Neka ste prokleti kad nas ovako brukate i sramotite gde stignete AMATERI

PS-Kroasani isto nista nisu znali dok im nismo poklonili gol.I voleo bi da nas napune pa da se digne kuka i motikla i otera rosavi skot i cela ta bulumenta oko njega.

Ma to je smejurija od golmana,cudi me da ga Italijani trpe,kad god je branio za reprezentaciju imao je neki kiks,setimo se gola koji je dobio u Estoniji sa 160 metara...

Највећи кривац за овај пораз је наш селектор, Синиша Михајловић. 

Направио је очигледне грешке. Прва, Душан Тадић. Момак који игра у животној форми, има 13 голова и 12 асистенција, један од главних играча Твентеа. Зашто је један такав играч седео на клупи? Чим је ушао, почели су дупли пасови. Асистирао је Ђорђевићу у 75. минуту. 

Други кикс, Здравко Кузмановић. Искусан, сигуран, свакако бољи креатор од Радовановића. Игра у Интеру, а Радовановић у Аталанти. Није тешко направити избор. 

Треће, Бркић умјесто Стојковића. Ово се тек сад види да је грешка, можда прије утакмице тако није дјеловало. Због тога га не кривим за вај потез као за горе поменуте.

Четврто, Марко Шћеповић. Повређен момак који није прошао припреме. Склон повредама јер није 100% спреман. На клупи остају и Ђорђевић и Ђурђић, па и Сулејмани. 

Што се играча тиче, биће ово много боље у неким другим квалификацијама, имамо потенцијала. Још смо млади. Хрвати ништа нису урадили за 90. минута, на двије наше грешке (Коларов и Бркић) су нам дали 2 гола. Толико хваљени Манџукић је стављен у џеп од стране Настасића. 

Могао бих да похвалим Банета, Ђуричића, Игњовског, нормално Настасића и Тадића. 

Михајловићу одлази! Вратило ти се за оне изјаве како не дугујеш ништа Звезди и како нећеш да помогнеш клубу с којим си се попео на кров Европе. Тако ти и треба. 

Prvo ne znam sta je od pocetka meca bilo sa Kolarovim...kao da nije znao gde je, ali njegovu gresku i da istolerisem... Medjutim, pogledajte na snimku gde stoje nasi stoperi!!! Svako od nas koji je jednom u zivotu odigrao fudbalsku utakmicu, zna da se kod gol auta ili ovakvih prekida stoperi postavljaju blize golu upravo zbog mogucnosti ovakvih kikseva! Pa stojite li tu u vasim Dortmundima i Sitijima majku li vam vasu???

Sam sastav i igru i izmene ne bih komentarisao, svi mislimo isto, samo bih dodao da je Zoran Tosic za mene od svoje pojave u Partizanu, pa do dana danasnjeg bio i ostao najveca prevara srpskog fudbala. One njegove finte, mozda moze da prodaje u svom selu i nigde vise.

TOLE, MARS U STO PICKE MATERINE, I TI, I SINISA I SVI PARAZITI KOJI STE U SAVEZU PUNIH 20 GODINA !!! 3 utakmice u kvalifikacijama, gol razlika 0:6  :facepalm:  Gamad iz saveza mora kompletno da se otera. U prvom poluvremenu smo odigrali kao Partizan 1997, navijao sam da nas zgaze sa 5:0 da bi se desile radikalne promene u savezu. BRUKA JE OVO !!! Sledece kvalifikacije u 4 sesiru...

Јачи су неупоредиво.

Срна, Стринић, Ловрен и Ћорлука су одлични позади, у вези Модрић, Ковачић, Ракитић, Перишић, напред Јелавић и Манџука, па уништиће нас, јбт.

Промаших 3/11, али сам суштину погодио. Реалност је реалност, колико год болна била. 

Ljudi moji Mihajlovic je sam sebe najvise iznenadio taktikom. Da ga onaj dunster Stimac nadmudri.
A onaj Radovanovic kakva je to smejurija od igraca,pa onaj ne zna gde bije. 
Na golu bolje da smo stavili mrtvog konja vise bi prostora zauzimao ionako se Brkic nije pomerio sa crte. 
A jel igrao Bambi Tosic, kako ono rekose najbolji igrac reprezentacije?!

nisam pratio svih 90 minuta, jer me ovakva ramadanija ne zanima, ali da dam neko svoje vidjenje

aj na stranu ovu nasu Sh repstaciju, jer ovo za mene nije nas ni 5ti najjaci tim, ali od hrvata sam ocekivao mnogo vise, pojma nemaju kao i mi

u prvih 20 minuta , tj do gola su bili krsh kao i mi, nisu znali gde je treba da napadaju i onda im ovaj kreten poklanja gol

drugi gol takodje iz nicega, cist golmanov gol iz prekida 

ni krivi ni duzni su dali 2 komada iz nicega i to je to 

aj bar da su neku sansu napravili a ni to, belgija je za klasu jaca od njih, a na mari oni mogu samo na user da dobiju, bas ovakav kao danas, da im poklonimo golove i da izvedemo neki opet ramadanijev tim 

nek se stidi onaj koji je oterao 

jankovica, jovanovica, zigica, matica, krasica, plus kuzmanovic i tadic greju klupu, a i basta nije u prvih 11 

znaci ceo tim

a na terenu isprdci ramadanija , scepovovici, ignjovski, radovanovici, stevanovici, plus djordjevic koji je drvo obicno, 

i naravno brkic, koji je lakrdija od golmana, dovoljno je sto ej usrao u estoniji , pa aj opet malo 

bajkovic je car za oba nasa golmana 

sve u svemu, pobedio je manje losi tim, koji je do iste dosao bez sansi i bez ikakve igre 

samo prvih pola sata sam pratio, 2/2 sam pratio onako na preskoke na mute, ja ne znam ko moze da oseca ramadanijevu repstaciju kao svoju, ovo je guranje u oko prsta svima nama u srbiji 

aj da su nas odrali od igre, ali i ovi hrvati pojma nemaju, a igrali u najjacem sastavu 

da smo igrali sa svima onima sto nisu igrali, to bi bilo drugacije, ne mozes ti sa decom da igras ovakve susrete 

a o stevanovicu, radovanovicu i slicnima u prvih 11, nemam reci, sramota , nevidjena sramota 

sve skupa, mi smo ostali bez spa jos jesenas, tako da mi nije krivo za ovih 0 2 , koliko sto se brukamo bez veze, igramo sa nekim Sh timom , da bar igramo sa najboljim igracima pa da znas koliko vredis, ovo je sprdnja 

inace, hrvati nemaju sanse za direktan plasman, mnogo je ovo neozbiljno za belgiju