Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Објаснио је човек неке ствари,али неће то имати никаквог одјека Толе ће и даље остати "тата" овог фудбала који се код нас игра(ја га не могу назвати српским јер репрезентацију саставља шиптар Рамадани).

http://www.sportal.rs/news.php?news=96755

Нисам хтео да гледам, али нисам имао да радим ништа паметније, а у дну душе сам се надао да могу урадити нешто. Али, џаба. 

Ковачић је за 2,3 године у топ 3 најбоља играча Европе, а Манџукић је то тренутно међу нападачима. Срна је доктор фудбала, а за Модрића имамо само велики  :th_icon_hail: . Човек је мајстор фудбала, убедљиво најбољи играч са простора бивше Југославије.

gubimo bre lagano 2-0. mozda izdrzimo X do poluvremena ali sa ovim sastavom mi nemamo sta da trazimo. majmuncina scepovic mora da igra pa to ti je. lesa radovanovic decko pojma nema a treba da drzi vezni red sa ignjovskim. tadic na klupi a onaj nosati stvor opet igra? :facepalm:

kao sto rekoh pre meca. 

mihajlovicu zelim ti sve najgore... i tebi i tvojima

zao mi samo sto nismo pukli 5-0 pa bi mozda i bile neke ostavke(tole, miha, pera, djoka...) ovako se vade kako nisu imali srece! :smeh11:  koje srece leba vam?!

Guest carapan

Sto ste razocarani?

Pa Mihajlovic fino rekao da ide covek da se zabavi, i zabvaljao se bas fino.. 

Нисам хтео да гледам, али нисам имао да радим ништа паметније, а у дну душе сам се надао да могу урадити нешто. Али, џаба. 

Ковачић је за 2,3 године у топ 3 најбоља играча Европе, а Манџукић је то тренутно међу нападачима. Срна је доктор фудбала, а за Модрића имамо само велики  :th_icon_hail: . Човек је мајстор фудбала, убедљиво најбољи играч са простора бивше Југославије.

Modric - najbolji igrac sa ovih prostora? Ne slazem se... Mali Pjanic iz Bosne je bolji igrac od njega, sa boljim radijusom kretanja, bolji sutem iz daljine, i jos je 5 godina mladji od Modrica. Decko je 1990. godiste, a Modirc 1985 godiste. Srna jeste doktor fudbala i tu nema dileme. Mandzukic nije bolji od Dzeke. Nisu oni toliko jaki koliko smo mlitavi i slabi. Nas su dobili iz okruzenja Slovenija, MAkedonija, sad Hrvatska. Bosna bi nas sigurno dobila, pa i Albanija, mi igramo najgori fudbal u okruzenju. Nisu nam oni krivi sto imamo Toleta na celu FSS-a i dunstera Mihajlovica. Tvrdim da bi Bosna dobila tu "jaku" Hrvatsku kako si je ti predstavio. Niko nam nije kriv sto mi veze nemamo. 

Босна је тренутно најјача из екс-Ју, али ајде да се овдје држимо само наше репрезентације.

Onaj Radovanovic nema decko veze s fudbalom, kreativan do mojega, imao je 0,5% tacnih pasova. A uz to i go*no od coveka, izgleda je Mihina sorta. Mandzukic mu se izvinjava nakon starta,a ovaj odbija ruku...

Ја стварно не знам због чека смо ми оволико зазирали од Манџукића? Момак ништа посебно, када га чувају бољи штопери од Ташија, Швааба, Замбрана, Кјаера, Матипа... и осталих бундслигашких штопера, он не може да уради ништа. Мали Настасић га спаковао у џеп. Сви смо видели какав је гол дао, дала би га и 95% форумаша. Празан гол. Осталих 90. минута није направио ништа. Буквално ништа. Уствари лажем, исценирао је онај фаул када је Коларов добио жути картон. Надуван играч који у онаквом Бајену мора постићи преко 10 голова. Тамо би и Милуновић дао десетак голова. 

Сад пошто смо се опростили од Бразила, може се пружити шанса Медојевићу, Крстичићу, Гудељу, Стевановићу, Настасићу, Ђуричићу, Марковићу, Игњовском, Којићу... Нек' играју сад дјеца. 

Ја стварно не знам због чека смо ми оволико зазирали од Манџукића? Момак ништа посебно, када га чувају бољи штопери од Ташија, Швааба, Замбрана, Кјаера, Матипа... и осталих бундслигашких штопера, он не може да уради ништа. Мали Настасић га спаковао у џеп. Сви смо видели какав је гол дао, дала би га и 95% форумаша. Празан гол. Осталих 90. минута није направио ништа. Буквално ништа. Уствари лажем, исценирао је онај фаул када је Коларов добио жути картон. Надуван играч који у онаквом Бајену мора постићи преко 10 голова. Тамо би и Милуновић дао десетак голова. 

Сад пошто смо се опростили од Бразила, може се пружити шанса Медојевићу, Крстичићу, Гудељу, Стевановићу, Настасићу, Ђуричићу, Марковићу, Игњовском, Којићу... Нек' играју сад дјеца. 

Precenjen igrac. Dzeko je za njega igracina. Evo zabi dva gola braci Grcima, ma decko razvaljuje. Prvi strelac kvalifikacija. Bosanci igraju strasan fudbal, trenutno je 3:0, a 60 minut, imaju u ovih 5 kola trenutno gol razliku 18:2. Mi smo trenutno najslabiji u bivsoj SFRJ, sa tendencijom da jos nize padnemo !!! MORAJU HITNE PROMENE, INACE ODOSE I ONE TAMO KVALIFIKACIJE ZA EP, pa cemo ponovo da podmladimo reprezentaciju. MORA SE ISPRED SAVEZA, HITNA SMENA KOMPETNOG RUKOVODSTVA FSS-A.

Нама треба оно основно, то је СЕЛЕКТОР! 

Свака репрезентација форсира оно најбоље што има, узима све што је рођено или има некакве везе са том земљом. Пример, нама не ваља Касалица. Ок. Црна Гора га узме, и ево ће са њим у Бразил. Такође и Волков.. 

Али најважније немамо, то је селектор. Селектор којем неће Рамадани састављати екипу. Који има ауторитет и који има знање. Таквој је Толе Величанствени протерао, и такав се више неће поновити. 

Izgleda da je Pantic dao gol za mladu reprezentaciju,izgubili smo od Holandije 2-1...

Kaze Stimac da nece aplaudirati Srpskoj himni u Bg...Sinisa bi mogao da uvede i lizuckanje jajca protivniku pre pocetka svakog meca,a i ceskanje cune... Kakva je to smejurija od coveka...Preti igracima ako dobiju crveni karton na konferenciji,a on je bio najveci makarenko sto se toga tice...FUJ!!!