Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Sta reci za ovaj Barbikin sastav!?Sve sve ali Scepankadabra da dobije toliko poverenje u ovakvoj utakmici  :krstixf7:

Barbika lepo rece da ide u Zagreb da se zabavlja!Jbg. moze mu se.

Nema sanse da je to sastav za veceras, kakav scepovic i stevanovic. Scepovic je do juce bio povredjen, a ovaj nije igrao dugo. To je verovatno neko namerno pustio, ima jos dosta do tekme, jos je rano da se objavi sastav.

Ako ga bude dao Scepan, ovu pesmu posvecujem njemu! "S njim po Hrvatskoj, p... razvaljuje" :D

Ovaj Miha nije normalan, koji bre Radovanovic, Stevanovic i Scepovic? Gde igra taj Stevanovic? Samo da se ne ponovi veceras rezultat utakmice meni drage utakmice,  Kroacija-Partizan 5:0. Neka nam je Bog u pomoci, a mozda bi i bolje bilo, da oteramo vec jednom parazite iz Saveza.

Напред Шћепо тебе волим ја! 

ПС. Колико пута сте кликнули на победу Србије на блогу сајта Блица?

Scepanj vilica, Mihina uzdanica :krstixf7:

I onda kaze da ne poznaje Ramadanija...

Ako Šćepan da go,sutra će udarna vest biti da su Barsa ili Real zainteresovani za njega,ili ANŽI! :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :smeh211:  :facepalm:

Го? Па добро, зар му неће бити хладно? Гол људи моји, г-о-л.

Нека нам је Бог у помоћи са овим саставом... Јеб'о га Шћеповић више.

Posted (измењено)

Помози Боже!!!

Edited by IRONMEN

Posted (измењено)

SINISINI TIGROVI !!!!!!!  ma koliko god da ga ne volim i ma koliko da ne verujem u ovaj tim,svim srcem veceras uz Orlove uz nadu da ce poleteti iznad Maksimira !!!!! Edited by yagami light

Нећу ни да мислим какво ће лудило бити ако добије Србија. Играо сам из Х-2, ал што се мене тиче, може и из 2-2  :smeh211:

gubimo bre lagano 2-0. mozda izdrzimo X do poluvremena ali sa ovim sastavom mi nemamo sta da trazimo. majmuncina scepovic mora da igra pa to ti je. lesa radovanovic decko pojma nema a treba da drzi vezni red sa ignjovskim. tadic na klupi a onaj nosati stvor opet igra? :facepalm:

jebo me KONJ da me jebo KONJ onog trenutka kad sam se obradovao sto je Mihajlovic dosao za selektora !! pa nema,tacno sam znao da ce ovo da se desi,kad sam video ko igra bio sam jos ubedjeniji...ej bre,nama sredina i spic ne mogu da se povezu,a Tadic na klupi !! a o scePANJU,radovanovic i stevanovicu sta reci a ne ubiti se...

Picketino Siniso ko te devede u reprezentaciju smrade jedan.Ti kao da si izbornik ustasa pa si namerno sastavio ovako netalentovanu ekipu.I ovaj kolarov veze nema pa ono ni amater ne bi onako kiksnuo pizda istripovana.Onaj brkic se pogubio prima gol na 3 metra ide lopta a on gleda kao tele.Ivanovic isto nista bolji kod te situacije.Ma samo jednu akciju smo imali za poluvreme eeejjjj!!!!Ko me djavo terao da se nadam i lozim po ko zna koji put.Neka ste prokleti kad nas ovako brukate i sramotite gde stignete AMATERI

PS-Kroasani isto nista nisu znali dok im nismo poklonili gol.I voleo bi da nas napune pa da se digne kuka i motikla i otera rosavi skot i cela ta bulumenta oko njega.