Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Фластер на Модрићу ... Тадић решава .. меч ...

Mozemo odmah ici kuci,al odmah :( .Kakav Krsticic,a Basta ?,mustafic na golu pored golmana Udinezea,pa to ni Jankosan nebi uradio :( ...LELE :(

Ja moram da singliram jednu dvojku, pa taman ne znam sta bilo! :D

Bolje igraj na siguran crveni karton :D

Ne znam za vas, ali što se bliži utakmica ja sam sve uvjereniji da ovo može da se dobije! 

Ne znam za vas, ali što se bliži utakmica ja sam sve uvjereniji da ovo može da se dobije! 

Daj Boze,ali meni Ramadancici neulijevaju ama bas nikakvo povjerenje osim stvarno ako se nedesi cudo i hrvati pregore i izgore u svoj svojoj mrznji koju siju vec danima...!

Posted (измењено)

Nekoliko nas zaludnih je pokrenulo akciju ''Igram dvojku u Zagrebu'', pa pozivamo ostali forumaški svet da nam se pridruži. Vodimo se logikom-što više ljudi odigra dvojku, pre će sreća da nas pogleda. Ovom patriotskom činu najviše se raduju Mocart, Balkan, Milenijum i ostala ekipa, s kojima mi nemamo nikakve veze. :D Sve što treba da uradite je da odete do neke od kladionica i da odigrate singl Hrvatska-Srbija 2. Ko želi može i da postavi sliku tiketa na ovoj temi. Naravno, akciju možete da podržite i deljenjem statusa na fejsu. :D Zahvalni Mocart, Balkan i ostali. :)

Ma jok, a ovamo 10% od svake uplate vama u džep. :D

Ne znam, ja u ovakvim utakmica uvek igram protiv nas. U oba slučaja ću biti zadovoljan. Ako izgubimo uzmem pare, ako dobijemo još bolje, biću srećan. Ali s obzirom da je kvota na kroasane mala cepam i ja dvojku pa šta bude. :D

Edited by Тормунд

Ja ipak ne bih igrao dvojku. Jer koga ja odigram, tome je majka zakukala. Jurio sam jedno vrijeme sa tatom Standard (možda prije 2 ili 3 godine). Ljudi su zaredjali sigurno 7, 8 ikseva. Posle toga sam Liverpool doveo do sredine tabele, Lazio nije otišao u Ligu Šampiona prošle godine zbog mojih tiketa. Mislim da je bolje da igram keca na Hrvate, možda i njih ureknem.

Dobro, ti nas preskoči. Ostali neka se pridruže. :D

Bolje da ste stavili naziv dvojka iz inata :) :) :) ...inace nemam veru iskreno da mozemo dobit,to kazem iskreno,ali nece niko biti srecniji od mene ako dobijemo ili da bar neizgubimo,inace akciju podrzavam pa makar uplatio teski minimalac :)

Posted (измењено)

Ovako ako pobedimo :D            ----> :srbkolosc5:

Ovako ako izgubimo u petak ------> :2506yh2:

Edited by brx96

Кол'ко су ови хрвати курате среће против нас,не би ме чудило да га Шћеповић метне у 94.минуту за 0:1  :smeh211:

Наравно ''двојка из ината'' на Србију,ма колико менаџерска репрезентација била,ова утакмица је нешто посебно  :Aleksandar:

ЕДИТ: Не могу да прежалим што хрвате нисмо извукли док је селектор био Радомир Антић,а не сад,кад смо у најгорој могућој ситуацији.Толико би их тада откинули од...живота :D и у ''љепом њиховом загребу'' и у Београду.