Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Србија до Токија :triprs12: ма добијамо 〃ује〃 у сред Загреба ...

Edited by rossastella

Ма кеца неби могао да одиграм,када би годину дана "уживао" у тим парама ;), двица ко кућа  :vaisti10: .

Али стварно никада нисам одиграо ни против Србије ни против Звезде .... а било је добитака  :raz_097: .

А када би било овако слатко  :raz_097: .....у задњим секундама .

http://www.youtube.com/watch?v=P9k7otE0FLQ

Ljudi nevidjena sreca nam je potrebna sutra,mi ovo na kvalitet ne mozemo da dobijemo.Za primer bih naveo nas derbi sa Partizanom gde pozicija na tabeli ne znaci nista,to je jedna utakmica gde je prestiz vazan,a  ovi nasi ako se ukenjaju i uplase,za bolje i nisu,a Sinisi otkaz momentalni.

Necemo na negativno da mislimo ali verujem da ce nam biti dobar horoskop u petak.

Кол'ко су ови хрвати курате среће против нас,не би ме чудило да га Шћеповић метне у 94.минуту за 0:1  :smeh211:

Наравно ''двојка из ината'' на Србију,ма колико менаџерска репрезентација била,ова утакмица је нешто посебно  :Aleksandar:

ЕДИТ: Не могу да прежалим што хрвате нисмо извукли док је селектор био Радомир Антић,а не сад,кад смо у најгорој могућој ситуацији.Толико би их тада откинули од...живота :D и у ''љепом њиховом загребу'' и у Београду.

Ја сам мислио да сам довољно рекао, Шћеповић даје гол сигурно, 

А играћу кеца 100%. Бордо сам летос урекао, био је икс а играо сам кеца. Ваљда ћу сада и коцкасте урећи мајку им.  :smeh211:

Posted (измењено)

Ја сам мислио да сам довољно рекао, Шћеповић даје гол сигурно, 

А играћу кеца 100%. Бордо сам летос урекао, био је икс а играо сам кеца. Ваљда ћу сада и коцкасте урећи мајку им.  :smeh211:

Igrao si na Bordo, protiv Zvezde?  :krstixf7:

Edited by NikolaCzv

Па да их урекнем, и био сам близу. Добио сам 4 тикета у животу, тај је четврти. И сад видим да сам направио кикс, није био икс него смо изгубили. Ето, ушао ми тикет у 93. минуту.  :smeh211:  

Ја отишао у Моцарт и Меридијан и још немају утакмицу у понуди! 

Последњи тикет који сам одиграо је био у августу. Да ли ти је сада јасно зашто нисам толико упућен?  :smeh211:

Jebote sta imam ortaka na fb Hrvati,a ja izbacujem Mars na Drinu sa onim klipom,pobediti,pa ga makar sa onu stvar uterali.

То те не спречава у чињеници да можеш да одеш до кладионице и уплатиш на 2ку.

Па био сам, не могу. Нису имали у понуди. Данас им излази листа, тако да ћу данас отићи.