Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 минут раније, Vaske8990 said:

Ja bih pitao ovu psiholoskinju da li je igraci gledaju u facu i oci ili u nešto drugo kad drzi seanse 

Na seansi sede za stolom za ovom psiholoskinjom i odjednom se cuje nesto "tup" "tup" o sto...Kaze ona igracu " Ne lupaj nogom o sto" ....A on odgovara sa smeskom "Pa ne lupam nogom "  :) 

Ето испали смо са СП па је ова тема једина прикладна за коментарисање наших...

Опет ћу поновити као и након Камеруна да је за резултат крив селектор. Ушли смо храбро, али не паметно. Ми смо на терену имали једног задњег везног и три штопера, док су сви остали били офанзивци. Некако смо ипак повели 2:1 али лоша постава је брзо примила гол и опет још један на самом старту другог полувремена.

Наш велики проблем је недостатак бекова, немамо квалитет на спољним позицијама у одбрани па измишљамо тактику са три штопера и два спољна играча који су уствари крила и не знају да одиграју у блоку. На левој страни смо можда и могли да имамо Родића и Млађу али ја стварно не могу да се сетим неког десног бека...

И поред овога смо могли да покушамо да сакријемо мане, сетимо се кад је Муслин говорио да је СМС вишак у таквој формацији, јер нам фали неко дефанзивнији на тој позицији, а још кад кренемо са два шпица онда добијамо одбрану од папира.

Е сад дали сам за промену селектора? Ја мислим да треба да остане. Прво, немамо некога да преузме, можда је Владан Милојевић зрео за клупу али видећемо... Пикси је урадио много на психолошком плану, играчи су дефинитивно мотивисани али му фали мало више тактичности. Група за ЕП је на први поглед лака и могли би да се пласирамо, а у А Лиги Нација да видимо где смо у односу на најјаче екипе. Онда се не би залетали као сада и можда би направили нешто више.

Наша највећа грешка је смена Антића када смо изгубили континуитет резултата и опет пали на ФИФА листи. Добра позиција гарантује бољи жреб, јер није случајно што смо увек у групи са најјачим јужноамеричким екипама плус по нека европска и афричка...

18 минута раније, Језовук said:

На левој страни смо можда и могли да имамо Родића и Млађу али ја стварно не могу да се сетим неког десног бека...

Imamo brata Gobelju :D, pa i ovog sto smo doveli iz javora,pa onog sto smo negde prosledili po srbiji da igra,imamo Miljkosana od zagreba puna liga desnih bekova npr iz TSC-a,da vise ne nabrajam.

Sve je bolje nego da ga nemas uopste.

Odbrana nam je kao Otvoreni Balkan.

Erakovic je bolji od Veljkovica i slicnih mediokriteta,da ne spominjem glavnog i odgovornog za njegove propuste,a da ne spomenem neke pogrdne reci.

Kazem da je zreo za svaku vrstu kritike o fudbalu,taktici,odnosu prema igracima,prema javnosti....ali na jedan argumentovan i civilizovan nacin. Ne kroz milion mimova i sprdanja. Kriv je appsolutno,mora da dobije svoju porciju kritike. Ali ove stvari...ovo nije kritika Piksija,ovo je kritika Srbije i Srba od strane "slucajnih Srba", onih sto navijaju za Hrvatsku.

Posted (измењено)

Pa bilo je kao kad Vucic drži konferenciju na Andricevom vencu i pitanja i Piksijev govor je bio sličan uglavnom pokušaj da poraz pretvori u pobedu da on nije kriv nista nikakva odgovornost nista krivo je ovo ono drugi ljudi malo kriza u savezu. Kao da je političar demagog klasičan slicno Svetislavu samo manje jer je bar imao obraz da se pojavi u BG da i Svetislava je zbog toga potkacio.

Edited by NemanjaKg__