Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mozda je Mitrovic jos mlad i nezreo za reprezentaciju i jos treba da uci ali je strasan potencijal.Gledao sam ga par puta, i juce malo protiv OFK-a, on je profil modernog napadaca.Zna da ode u sirinu,da predribla igraca,da uputi dobar centarsut ili sut, zna da se zagradi,ima solidnu brzinu. Ako smiri glavu moze da bude dobar igrac,a i za ovog Scepovica je majstor. 

Kako je ruzan ovaj Scepanj, jos sa ovom kapuljacom izgleda kao zvonar bogorodicine crkve.

Oplakah  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:  :valjanje:

Mozda je Mitrovic jos mlad i nezreo za reprezentaciju i jos treba da uci ali je strasan potencijal.Gledao sam ga par puta, i juce malo protiv OFK-a, on je profil modernog napadaca.Zna da ode u sirinu,da predribla igraca,da uputi dobar centarsut ili sut, zna da se zagradi,ima solidnu brzinu. Ako smiri glavu moze da bude dobar igrac,a i za ovog Scepovica je majstor. 

И ја сам га гледао, и могу да ти кажем да тај не зна да трчи. Класичан Мудрински.

Mudrinski ide kroz igraca,stoji ukopan u mestu i ceka da mu padne lopta s neba tj. da Milijas uputi neku loptu sa neodredjenim pravcem. 
Mitrovic nas je ubio na derbiju,pogotovo u prvom poluvremenu.

Manžukić: Ne želim tuđe dresove, ako mi neki Srbin traži moj - napraviću izuzetak!

Свака вам част како имате воље да коментаришете било шта у вези ове тзв. репрезентације у народу познате као Рамаданије,а када се притом зна у каквом стању је наша Звезда. :th_icon_hail:

О овој накарадној и смехотресној шатро екипи не вреди кидати живце имамо ми много веће муке од ове. ;)

Хрватски репрезентативац Домагој Вида открио да се психички спрема за дуел са “орловима” слушајући Томпсона и песму “Чавоглаве”, која садржи стих о томе како ће Србе стићи рука правде.

- Слушао сам мало Томпсона, загревање уз  песму “Чавоглаве” (део песме који каже” Чујте српски добровољци, бандо четници, стићи ће вас наша рука и у Србији”) – рекао је Вида за хрватски портал 24 сата.

А можда  нам попушите и тамо а и у Србији  !

Они су се много дигли ,сви њихови медији данима већ праве неку атмосферу што се каже на нож .

Док међутим то код нас није случај.Углавном се извјештава у границама нормале и више пише о противнику него о нама самим.Такође ту су и играчи и многи њихови познати који грију атмосферу и издижу своје а нас омаловажавају,а да не говорим о њиховом селектору који је прави пример сељачине .

Истина је да ће нам бити тешко на терену, јер имају боље играче , док наш Миха покушава нешто да направи (већини није јасно шта... ) ,верујем баш да ћемо да победимо и да ће да проради тај наш инат који нам је свима познат , и по мени било би идеално када би дали гол за победу у 90+ ,или да се деси нека "Божија рука"  :smeh211: ,па они ми попуцали од муке .

Па о томе и ја причам!  :smeh211:  Погледајте међусобне скорове, осим оног када су млади добили 3:0 на Маракани, углавном смо боље тамо пролазили. Добијамо бре, нема ту шта. И морам да поновим да ће стрелац бити највероватније Шћепакадабра, а ако не он, онда Раћа или Миливојевић. Нема шансе да неко "нормалан" да гол.

Mislim da treba da igramo flastera na Modricu sa Ignjovskim, to bi bio pravi pogodak, u napadu ocekujem Djurdjica ili Djordjevica. Ubedjen sam da necemo da izgubimo utakmicu, nisu oni nista bolji od nas, videcete.

Siniša Mihajlović:"Ukoliko neko od mojih igrača u petak bude isključen zbog nesportskog ponašanja, nikada više neće igrati za Srbiju pod mojim vođstvom.''

Joj sta radi crni Miha.. :lachi:

Hhahah Štimac i Miha su bar zabavili javnost svojim izjavama  :smeh11:  

Očekujem da Djuričić i Tadić budu naš ključ. Onis u trenutno u najboljoj formi. Hrvati koliko god da imaju dobar napad i vezni red, njima odbrana nije baš najbolja. Srna voli da ode napred, vjerovatno će ga atmosfera povući na Maksimiru. Ćorluka više nije onaj Ćorluka iz Totenhema. Stranić iz Ukrajine ili odakle, nije ništa posebno. Domagoj Vida mlad. Možemo mi nima da napravimo problem. 

Posted (измењено)

Фластер на Модрићу ... Тадић решава .. меч ...

Edited by rossastella

Фластер на Модрићу ... Тадић решава .. меч ...

Mozemo odmah ici kuci,al odmah :( .Kakav Krsticic,a Basta ?,mustafic na golu pored golmana Udinezea,pa to ni Jankosan nebi uradio :( ...LELE :(