Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Naravno da je to jedan od ključnih faktora. Mislim da su oni precenjeni i da trenutno samo Mandžukić igra na vrhunskom nivou, a imali su i poprilično sreće do sada, tako da je red da se malo okrene. Ako ''prebijemo'' Modrića na sredini pola posla je urađeno. Njima je veći pritisak nego nama, jer su idioti podigli utakmicu na nacionalno pitanje i ponovo vode neke ratove. Mi smo tanki u napadu, ali sigurno da imamo čime da odgovorimo. Recimo da bi na ovoj utakmici Fića Đuričić mogao da izraste u igračinu, a cenim da će to svakako biti. Oni imaju kompleks od nas, jebali smo ih gde smo stigli, tako da uopšte nemam razloga da se plašim Hrvata. Poštujem snagu njihove ekipe, ali ih se uopšte ne plašim.

Смејурија од списка. Нити ћу да гледам, нити ме занима шта ћемо урадити.

Нека зове Мустафу, Алексића, Шћеповића, Миливојевића и даље.

Ne plasim se ja Hrvata,ja se nas plasim i onog na neznalice na klupi. Plasim se sto veci broj igraca koji zove nemaju kvalitet,a sto je jos gore ti mu igraju u prvih 11.

Posted (измењено)

Joj kada vidim Ibrahimovića(Šćepana) odmah mi bude muka.Jesu bolji kockasti ali mislim da i sa ovakvom očajnom reprezentacijom možemo da ih dobijemo,jer oni imaju kompleks od nas u svim sportovima.

Edited by CHIVAS REGAL

Pesimista ništa ne gubi. Ako puknemo može da kaže šta sam vam rekao, a ako dobijemo radovaće se sa onima koji su bili optimisti. Posle utakmice ćemo lako komentarisati, ali ne moramo toliko da mračimo kad još nije ni počelo.

Imamo mi dobrih igraca i na ovom spisku od kojih bi moglo da se sastavi sasvim dobar tim.Sve zavisi za kakvu se taktiku opredeli Barbika.Ja bi pre pustio Bastu nego Tosica,u Kuzmanovica imam poverenje,tu je sad dilema ko bi igrao sa njim u paru,da li ovaj iz Verdera,da li Raca ili Fejsa.Da je srece pa da Matic igra u paru sa Kuzmom.Za spic nemam dileme,Dordjevic je prvi izbor.U odbrani nisam za Nastasica zbog manjka iskustva a pogotovo za ovakvu utakmicu.Djuricic iza spica i Tadic levo.

Brkic,Ivanovic,Subotic,Bisevac,Kolarov,Kuzmanovic,Petrovic,Basta,Tadic,Djuricic,Djordjevic.

Јеб'о га Шћеповић више. Да овај анти-таленат има само једну ногу, позвао би га у репрезентацију.

Jos kaze takav profil mi igraca treba :),a ovaj za 2 godine odigrao 5 utakmica i od toga na 3 je izasao pre vremena jer sam sebe povredi,jbt.zivote :(

(Курир)

Репрезентација Хрватске неће моћи да игра меч против Србије у препознатљивим “коцкастим” дресовима.

Према правилима ФИФА и УЕФА хрватски тим не сме да игра у коцкастом уколико противнички дрес има белу или црвену боју.

Тим Синише Михајловића ће на “Максимир” истрчати у белој комбинацији, што је натерало домаћина овог меча да мења изглед.

Како тренутно стоје ствари, а по договору два фудбалска савеза, изабрнаици Игора Штимца ће против Србије играти у плавој опреми, што је обично комбинација коју Хрвати имају на гостовањима. 

Da li samo ja imam takav utisak ili svi vi,da kad bi danas novine ispljuvale najstrasnije npr naseg Stefana Mihajlovica,pisale kako je los,kako nema pojma itd,Miha bi sutra objavio "dopunu spiska" i zvao Mihajlovica!Tako mi izgleda,da tera inat,nevezano ovo za Mitrovica,kao da osluskuje sta javnost misli o pojedinim igracima pa onda tera kontru na konf za stampu i zove ih i dalje...

E onda stvarno treba da nas naguze al tako zestoko da nam supak bridi 100 godina...Jebo mu Mitrovic zenu :).Daj covece izvedi Brkica,Kolarova,Nastasica,Subotica,Ivanovica,Kuzmu,Ignjovskog,Tosica,Tadica,Bastu i gurni gore Djuricica pa da igramo fudbal,ovako mi samo jebu zivce poludit cu vise,kakav scepovic,kakav mitrovic,raca,mustafa , sve teski     :wheelchair:

Људи моји, ми изгубити нећемо! А ако неко да гол од наших, то ће бити или Шћепакадабра или Миливојевић или Раћа Петровић. Видећете. Нема шансе да неко нормалан да гол. А тај гол ће бити тако глуп, тако невероватан, да ће пући од муке. У најгорем случају, можемо изгубити 1-0, мада верујем у 0-0 или 0-1. 
Утакмица у Београду је сушта супротност, очекујем да нас издувају само тако. 

Људи моји, ми изгубити нећемо! А ако неко да гол од наших, то ће бити или Шћепакадабра или Миливојевић или Раћа Петровић.

Šćepović ne ide, pozvao je Mitrovića umjesto njega  ;)

Ima tu kvalitetnih igrača. Mislim da ne bi trebao da izvede previše mladu ekipu, ipak je ovo veliki pritisak. Po meni bi morali da igraju Bane, Kolarov, Subotić, Basta, Kuzmanović i Tadić. To su po meni sigurni. Dodao bih malog Nastasića, koliko god da je mlad pokazao je u Sitiju da može da igra pod pritiskom. U veznom redu sa Kuzmanovićem bi stavio Ignjovskog. On je okretan i borben, takav nam treba na Maksimiru da pokida Modrića. Djuručić je jedini "maestro" u ekipi. Sad zavisi oće li on igrati špica (što mu ne odgovara) ili iza špica. Onda bi napadača stavio Djurdjića ili Djordjevića. 

Po meni formacija sa 3 štopera, 2 ofanzivna beka. 2 defanzivna vezna, dva ofanzivna vezna i jednim napadačem.

Brkić

Bane, Subotić, Nastasić

Basta,                                            Kolarov

Ignovski, Kuzmanović

Tadić, Djuričić

Djurdjić 

Nema potrebe da se bojimo Hrvata, pas koji laje ne ujeda. Jesu jaki, ali oni će u svojoj mržnji da izgore. Mediji i narod ne očekuju da nas dobiju, već da nas unište. Sve će to negativno uticati na njih. Imaju par dobrih igrača, ali ništa veće zvezde od naših. Modrić, Srna, Mandzukić, Jelavić.. Vukojević, Badelj, Vida, Rakitić.. ništa posebno. 

Šćepović ne ide, pozvao je Mitrovića umjesto njega  ;)

Питање је још. Митровић даје хет-трик и иде у Реал после утакмице са Хрватима.  :smeh211: 

Јури, какав Ђурђић, Ђорђевић је за њега измислио фудбал и верујем да ће он почети.

Youri to se meni takodje svidja i bila mi je od pocetka plan ,,B,, ali sumnjam da ce on nakon toliko utakmica menjat formaciju,poceo je i vidjeo da mu navodno to nepase i promenio je,on je jako komplikovana licnost,previse tvrdoglav,zar nevidis to po pozivanjima u reprezentaciju?Sve vise sto ga novinari podjebavaju za Ramadanija on sve vise i vise zove te igrace njegove i ajd sto ih zove vec poziva nove njegove...Gdje je on gledao tog Scepovica pa da nemoze nijedno okupljanje proci bez njega?,on je u poslednjih godinu dana odigrao 10 utakmica a od tih 10 na 8 je izasao na pola utakmice zbog povrede i to svaki put sam sebe povredi,a on vec godinu dana hoda i prica kako mu bas takav profil fudbalera treba :(,pa zar to nije smesno,ja da sam novinar upitao bih ga gdje si ti njega gledao pa vidis nesto u njemu???Pored Sulejmanija on zove Mitrovica,posvadjao se sa Maticem,Subotic mu jos ni minut nije odigrao,zato je i pozvao Rajkovica,je rBisevac i Tomovic nemogu igrat zbog kartona u ZG,vidjet ces da nece Subotic istrcat...jednostavno komplikovana i previse tvrdoglava licnost,daj Boze da gresim i da ce me demantovat 1000 puta