Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

54 минута раније, Dark22 said:

Volim i ja Piksija ali ne mogu da kažem da je bolji igrač od Modrića.

Ti ne mozes, ja mogu :D 

Salu na stranu... Modric je vrhunski igrac, jedan od najboljih veznjaka trenutno, a opet Piksi je nesto najbolje sto je exYu izbacila u istoriji, po meni najbolji igrac u istoriji naseg fudbala i exYu fudbala koji pamtim. Mozda je Seki bio bolji, Dzaja je krilo, pa to i ne poredim...

Svakako je to subjektivno misljenje i ne treba da se slozimo bas svaki put :D 

18 hours ago, Fezco said:

Subotic je bio igracina u prajmu, ali je kratko trajao.. Nastasic je prevara.... Meni deluje da cemo u perspektivi imati savrsenu trojku pozadi, Milenkovic vec iskusan i siguran, Pavlovic koji je stalno u kontaktu, na prvoj liniji vatre, i Erakovic koji nista manje ne iznosi loptu od Pavlovica, a vidimo da je Deki napravio igraca od njega, samo jos da se potvrdi u tako nekom klubu, lupam Sevilja, Napoli, tako nesto...

Vec se dokazao u vecem klubu od pomenutih :D  

4 минута раније, NemanjaKg__ said:

Sećam se utakmice u Beču naši se zagrevaju i vidim sa tribine Stefana da se zagreva. Tačno sam znao da primamo 3 komada a mogli smo još više. On će biti u 25 ima zasluge zbog onog gola Ronalda što je spasio da ne predje celim obimom😀

Nostradamuse , a jel ti se javlja nesto kad se Gobelja zagreva? :) 

1 hour ago, keyser_soze said:

Nostradamuse , a jel ti se javlja nesto kad se Gobelja zagreva? :) 

Javlja mi se da nikad ne gubimo u Evropi kad on igra čak i dalje ne mogu da se setim poraza u Evropi sa njim u sastavu. Što bi rekao Andjus pre neki dan sa Gobeljom u timu znam da Zvezda nikad ne gubi. On je talija.

9 минута раније, NemanjaKg__ said:

poraza u Evropi sa njim u sastavu

S obzirom koliko je malo igrao u Evropi, nije ni cudo sto ne mozes... PSG recimo 4-1 na Marakani, dao je i gol

a izvrsna je talija... Milanu, recimo

A poslednji poraz protiv   Midtjilanda sa 1:0 u Beogradu, dobio i crveni karton... 2021 godine...

Mitjiland a pre toga Olimpijakos. A inace je igrao puno utakmica u grupama LE tako da apsolutno nije tačno da nije puno igrao što se može proveriti. Mislim na poslednje dve sezone u Evropi. I kad dobije crveni mi ne izgubimo. A inace ne igra kao što je igrao prve dve sezone izgubio na brzini i snazi ali igra dobro odbranu i nismo primili nijedan gol preko njega siguran sam da nijedan ne može da se nadje.

3 минута раније, NemanjaKg__ said:

Mitjiland a pre toga Olimpijakos. A inace je igrao puno utakmica u grupama LE tako da apsolutno nije tačno da nije puno igrao što se može proveriti. Mislim na poslednje dve sezone u Evropi. I kad dobije crveni mi ne izgubimo. A inace ne igra kao što je igrao prve dve sezone izgubio na brzini i snazi ali igra dobro odbranu i nismo primili nijedan gol preko njega siguran sam da nijedan ne može da se nadje.

Nije neki tehnicar al je spor :) 

5 минута раније, NemanjaKg__ said:

I kad dobije crveni mi ne izgubimo

I to ti nije tacno...pre manje od godinu dana 4.11.2021... crveni u 94 minutu... i poraz od Mitljilanda

na srecu on NIKADA nece biti reprezentativac Srbije...tako da ovaj offtopic mozemo prebaciti na odgovarajucu temu ili je prosto prekinuti...

Posted (измењено)

Ne zaboravite da je Gobeljic slomio nogu onom iz Suduve, direktan crveni. 

Mogli smo da ispadnemo , imali smo 2 0, primili gol za 2 1 u 90' i onda smo strepeli 2 minuta da ga slucajno ne primimo za  2 2, prva utakmica je bila 0 0. 

Edited by Užljevača

19 hours ago, NemanjaKg__ said:

Javlja mi se da nikad ne gubimo u Evropi kad on igra čak i dalje ne mogu da se setim poraza u Evropi sa njim u sastavu. Što bi rekao Andjus pre neki dan sa Gobeljom u timu znam da Zvezda nikad ne gubi. On je talija.

Jedno čedo bajanja

21 hours ago, Vaske8990 said:

Dokle ce piksi da nas zajebava sa stefanom mitrovicem vise skloni ga više sutra komtno gg može da se igra čim on igra

Brat je skinuo šiptarski dron i izbio onu Ronaldovu loptu.Što se mene tiče može da ga vodi na svako svjetsko do kraja života. Mada je meni on čak i solidan igrač,Pavlović mi je recimo mnogo veća kiksara.

8 minutes ago, Bura i prodor said:

Brat je skinuo šiptarski dron i izbio onu Ronaldovu loptu.Što se mene tiče može da ga vodi na svako svjetsko do kraja života. Mada je meni on čak i solidan igrač,Pavlović mi je recimo mnogo veća kiksara.

Jedno ne opravdava drugo.

Mozda da ga zaposlimo u PVO ako je zainteresovan.

Ali kad moze Zivkovic da igra, sve ostalo je smesno komentarisati, tako i Mitrovica nesretnog.

45 минута раније, SHERIFF said:

Jedno ne opravdava drugo.

Mozda da ga zaposlimo u PVO ako je zainteresovan.

Ali kad moze Zivkovic da igra, sve ostalo je smesno komentarisati, tako i Mitrovica nesretnog.

Mitrović je momak sa jakim karakterom kojem nije bio problem ni kad je bio na klupi ni kad nije pozivan.Takvih u reprezentaciji uvijek treba da bude. Takav je recimo i Mitrogol samo što je on klasa i u igračkom smislu.

Kad smo imali tim pun nabjedjenih zvjezdica nismo baš najbolje prolazili,mora tu da bude po neki rudar da izbalansira stvari.