Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

2 hours ago, czbp said:

Ovo je kombinovana postava pozadi, mozda niko od njih ne vidi minuta na SP. Golman sigurno nece biti prvi, Veljkovic, Milenkovic, Pavlovic ce biti prvi stoperi skoro sigurno, kao protiv Portugala. Ovo i sluzi malo da iskristalise koga sve vodi na SP.

Ја сам убјеђен да ће Вмс бити први голман. Усталио се у Торину, одличан је у игри ногом (ок ово сад глупо звучи због оне једне грешке вечерас), свакако у овој конкуренцији по томе доста бољи. А и солидан је гоша генерално, очекивао сам од Рајковића много више

Posted (измењено)

Vasiljevic iz FKCZ bi morao da ima mesta bar u top 5 golmana Srbije, najpotcenjeniji golman na ovim prostorima. Ne dobija minute pored Borjana, da dobija, druga bi se pesma pevala. Evo, mali Mitrovic debitovao, kad selektor resi da neko debituje, taj ce debitovati i sada u CV mu pise Serbia Member, 1 game, neko ko ne zna lik i delo mladjanoga Mitrovica, odmah ce svako da pomisli " Aha, talenaaaaat, 20 ljeta, a vec je debitivao za selekciju koja ide na SP" 

Hocu da kazem da kao i u zivotu, tako i fudbalu, nekad mora da ti se poklope kockice da bi napravi neko odlucujuci skok, ko zna koliko klinaca je batalilo fudbal, jer nisu imali menadzera, jaka ledja itd itd , ima bezbroj prica gde su talentovana deca bataljivali fudbal i prelazi na nesto drugo, evo ovaj Mesijas iz MIlana je pre par sezona igrao u Seriji D i raznosio pizze, igrom slucaja je njegova karijera isla uzlaznom linijom, a mogao je kao i mnogi drugi da batali fudbal. 

Edited by Užljevača

31 минута раније, Лунатик said:

Ја сам убјеђен да ће Вмс бити први голман. Усталио се у Торину, одличан је у игри ногом (ок ово сад глупо звучи због оне једне грешке вечерас), свакако у овој конкуренцији по томе доста бољи. А и солидан је гоша генерално, очекивао сам од Рајковића много више

Slazem se da je dobar golman, i da je bolji u igri nogom, ali bi mi malo cudno bilo da bude prvi golman jer je Rajkovic do ovog okupljanja bio suvereno prva opcija. Cak nije pozivan dugo vremena VMS. Tuda su nedje, Rajkovic je meni bolji shotstopper, ali npr u prekidima je dosta sigurniji VMS, jer je visi dosta, 2 metra ima. 

25 минута раније, Бели вук said:

Očekivala se bolja karijera od Rajkovića, ali je i dalje za VMS Bufon

Ovaj sad transfer me je zestoko iznenadio. Bio je u 3 golmana lige jbt, ode u Majorku... Moguce jer forsiraju 5 pozadi, pa da nabaci neku statistiku, ne znam, sumnjam da su neke ogromne pare.

9 минута раније, Užljevača said:

Vasiljevic iz FKCZ bi morao da ima mesta bar u top 5 golmana Srbije, najpotcenjeniji golman na ovim prostorima. Ne dobija minute pored Borjana, da dobija, druga bi se pesma pevala. Evo, mali Mitrovic debitovao, kad selektor resi da neko debituje, taj ce debitovati i sada u CV mu pise Serbia Member, 1 game, neko ko ne zna lik i delo mladjanoga Mitrovica, odmah ce svako da pomisli " Aha, talenaaaaat, 20 ljeta, a vec je debitivao za selekciju koja ide na SP" 

Hocu da kazem da kao i u zivotu, tako i fudbalu, nekad mora da ti se poklope kockice da bi napravi neko odlucujuci skok, ko zna koliko klinaca je batalilo fudbal, jer nisu imali menadzera, jaka ledja itd itd , ima bezbroj prica gde su talentovana deca bataljivali fudbal i prelazi na nesto drugo, evo ovaj Mesijas iz MIlana je pre par sezona igrao u Seriji D i raznosio pizze, igrom slucaja je njegova karijera isla uzlaznom linijom, a mogao je kao i mnogi drugi da batali fudbal. 

Vasiljevic je meni vrhunski golman takodje, bas mi je zao sto nema minute, imao je neki problem sa transferom cini mi se, tj propao je transfer pa se vratio iz Napretka kod nas. Cini mi se da je ta prica bila.

Posted (измењено)

Милун би се баш одлично уклопио јер му ова поставка игре савршено одговара. Играмо са штоперима постављеним високо па би до израшаја дошла његова брзина, поготову против ових озбиљнијих нападача...

Шта би на крају јел изједначисмо или ипак изгубисмо

Edited by Чворовић Илија

Da se ne zajebavamo. Milun jeste u formi i sigurno je bolji od sve trojice stopera koja su sinoc bila na terenu, ali sa onako visokom postavkom zadnje linije, pa on nikog od protivnika u trku nazad ne bi mogao lasom da uhvati. 

Erakovic je druga prica. On mora da igra pre ovih stopera koja su sinoc bila u postavi. Njemu ovaj sistem sa visokom poslednjom linijom dosta vise odgovara. Da ne govorimo da je sigurno bolji bar od mrtve kiksare S. Mitrovica. On verovatno ne igra jer igra u MSL prevashodno, sto nikako ne bi smeo biti razlog.

13 hours ago, Užljevača said:

Gledam, ova utakmica nije stresna, SP je nesto drugo. Ovu su polu prijateljske utakmice. 

Полупријатељске утакмице, а можеш играти бараж за еуро директно? Каква глупост хахахахахаха

Што се голмана тиче, и Рајковић и ВМС, а и Дмитровић раније, су сјајни голмани и у својим клубовима пружају стварно сјајне партије. Међутим, у репрезентацији кикс за киксем, доста су несигурни, ваљало би да се мало консолидују. Такође, волео бих да видим Попа у репки, момак је сјајан голман такође, у сенци Борјана. Момак има сјајну технику, врло је поткован, и кад год је улазио пружао је сјајне партије. Мада од њега и репрезентације нема ништа, ал само кажем.

1 hour ago, Лукашенко said:

Полупријатељске утакмице, а можеш играти бараж за еуро директно? Каква глупост хахахахахаха

Da, poluprijateljske su. Imas nesto protiv toga? 

Ovo za " glupost " , bolje da ne komentarisem, dobio bih ban. Ne mozes nikom ovde da kazes da je GLUP, ZATUCAN ili nesto slicno, mozes da se slazes ili ne slazes sa mojim stavom. 

Ali da klasifikujes ljude da je neko GLUP ili ovakav ili onakav, to mozes u real life, mada bi tada dobio batine da nekom kazes da je glup, u lice. Mada, ako si grmalj od 2m, onda bi radile neke druge taktike. 

32 minutes ago, Užljevača said:

Da, poluprijateljske su. Imas nesto protiv toga? 

Ovo za " glupost " , bolje da ne komentarisem, dobio bih ban. Ne mozes nikom ovde da kazes da je GLUP, ZATUCAN ili nesto slicno, mozes da se slazes ili ne slazes sa mojim stavom. 

Ali da klasifikujes ljude da je neko GLUP ili ovakav ili onakav, to mozes u real life, mada bi tada dobio batine da nekom kazes da je glup, u lice. Mada, ako si grmalj od 2m, onda bi radile neke druge taktike. 

Не, нису полупријатељске, турнир преко кога се праве шешири за еуро квалификације, а и можеш играти директно бараж за ЕП сигурно није полупријатељска.

Ако је већ победа лоша јер је небитно такмичење, како си ти онда проценио да ћемо проћи на СП онако како смо одиграли против Данске, а Данска је била пријатељска утакмица? Само ме то занима.

И да, нисам рекао да си глуп него да пишеш глупости. Два различита појма

7 minutes ago, Bijelopoljac said:

Pa Lazović je zamenio živkovića na desnoj strani ali je pitanje može li Milenković da igra ako može onda on bi trebao da zameni Mitrovića mada nebi me čudilo da stavi Milenkovića na poziciji mašovića i ostavi Mitrivuća.

Svaka kombinacija bez mitrovica je dobitna

Nije mi bas jasno sta toliko fali Stefanu Mitrovicu... Na 3 stoperske pozicije bi po meni trebali da budu sigurni Milenkovic i Pavlovic, a za tu trecu bih video nekoga od ovih: Mitrovic, Gudelj, Erakovic... Samo da Nastasic ne putuje u Katar, on je rupetina, a Gudelj je bolji pozadi i ne gubimo nista kad njega nema u veznom redu jer smo tamo odlicno popunjeni sa Sergejem, Lukicem, Racicem, Ilicem, Grujicem... Zapravo nama se ne zna da li je jaca sredina, odbrana ili golmani, jedino sto je sigurno to je da imamo 3 prvoklasna napadaca svetskog formata... Ovoj reprezentaciji je svakako mesto na SP, a za najboljih 16 cemo verovatno morati da se izborimo protiv jedne strasno iskusne reprezentacije koja takodje ima kvalitetne igrace, a poslednjih desetak godina je na svakom SP i EP igrala osminu finala.. Ako to uspemo to je vec uspeh, a onda se boriti i probati sto vise, mislim 80-90 posto nas se makar i potajno lozi na zlato, ali zamislite sad ovog trenutka recimo cetvrtfinale? Ili bronzu... Pa to bi nadmasilo ne samo 98. godinu, nego mislim i SFRJ rezultate, ispravite me ako gresim.... Znam da je Osim zamalo usao u polufinale 1990. al ova sad repka nasa ima sansu, jer imamo 6 igraca top klase i jos jedno 10-15 jako dobrih igraca koji su medju glavnima u svojim klubovima u najjacim evropskim ligama... Znaci skoro svi oni su u formi, selektora boljeg nismo mogli dobiti, i zato da prodjemo grupu, vreme je...