Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ljudi kako cemo mi pevati ako uzmemo nesto u fudbalu? :D "Ko je svetski sampion? Falji. Falji je" :D

Posted (измењено)

mi sad i nismo izgledali toliko lose,ovde je vise problem menadzerskih igraca koji nebi trebalo ni da su prisutni u svosjtvu posmatraca !! imam neki osecaj da bi se i Vidic vratio samo da ovaj slucaj nije na klupi...u svakom slucaju sam siguran da protiv Hrvata imamo sansu samo ako Tadic poludi !!!

Edited by yagami light

Tadic, Djuricic i Djordjevic pokazali jedini nesto, u odbrani duvalo na sve strane, neverovatno, mada kad se uzme u obzir da nam je klinac od 10 godina vodja odbrane... (na stranu svi njegovi kvaliteti i igre u Sitiju, za tako nesto ipak trebaju godine).

Posted (измењено)

Одушевио ме Ђуричић, а сјајан је био и Тадић. Коначно смо добили солидног нападача Филипа Ђорђевића (није баш класа али бољи је од Шћепакадабре). Нажалост, присутна је и била лоша игра везних посебно Петровића и Кузмановића, то морамо поправити. Оног Раћу Аца Морон нахвали као да је Иниеста или Озил...  :facepalm:

Edited by MrRakoc

Pazi, po mom misljenju, Raca kad god dobije priliku svoj deo posla odradi korektno i nista vise. Mene vise brine broj njihovih napada po levoj strani, mislim da Kolarov i Ivanovic definitivno nisu u dobrim odnosima sa Sinisom i da se to odrazava na njihove igre.

Bekovi,u ovom slucaju Kolarov i Ivanovic ne rade posao kako treba i igraju daleko ispod svojih mogucnosti i onoga sto prikazuju u klubovima.Sta je u pitanju,to samo oni znaju.Ako budemo ostavljali onoliko prostora po bokovima,pogotovo Kolarov sada protiv Kipra,ima hrvati da nas pokidaju,pogotovo Srna koji je vrh igrac.Tu ocekujem mnogo zreliju,cvrscu i disclipovaniju igru u Zagrebu.

Raca za svoju visinu ima dobru tehniku,igra cvrsto i nije ga lako proci.Nekad pruzi vise a nekad manje.Protiv Cilea je bas bio dobar,cini mi se imao i asistenciju,a protiv Kipra je odigrao slabije,gubio lopte preterano.Nije za prvu postavu,ali moze na klupi.

Kuzma ume i mnogo bolje od partije protiv Kipra.Ovo mu je bila prva utakmica kod Sinise i verujem da je imao pritisak.Verujem u tog igraca,gledao sam ga i uzivo par puta i siguran sam da poseduje veliki kvalitet.

Filip Dordjevic po onome sto je pokazao u ove dve utakmice-spic broj 1.

Basta mora da ima mesta u prvoj postavi.

I onaj Rukavina se nije lose pokazao, ima opasna utrcavanja po desnoj strani. Moze on lagano da se zarotira sa Banetom ako zatreba jurenje rezultata nekad, jer moze sam da drzi celu desnu stranu.

Mozda bi pametnije bilo da u Zagrebu Bane i Subota igraju stopere,levo Kolarov adesno Rukavina.Treba nam ofanziva jer nam samo pobeda odgovara,a mislim da bi Rukavina i Basta mogli mnogo po desnoj strani.Videcemo sta ce Barbika da napravi.

Mozda bi pametnije bilo da u Zagrebu Bane i Subota igraju stopere,levo Kolarov adesno Rukavina.Treba nam ofanziva jer nam samo pobeda odgovara,a mislim da bi Rukavina i Basta mogli mnogo po desnoj strani.Videcemo sta ce Barbika da napravi.

Бане и јесте халф али је прешо на бека он и Матија горе десно Баста,Рукавина Тадић лево Коларов,Мики  проблем је што Бане,Коларов иду пуно напред и оставе простор позади

Takvi su ti danas svi bekovi, a i igraju u takvim timovima ovi nasi. Nije to lose kad bekovi idu napred, narocito ova dvojica koji su kao tenkovi i kad krenu mozes samo da stanes pred njih da te pregaze, pritom Kolarov ima odlican centarsut, a i sut ako krene u sredinu, mada ni Bane nije mnogo losiji.

http://www.youtube.com/watch?v=-LFzERH-dLQ

Будите спокојни,Милан је прорекао :D

Ево на шта сам још налетео данас: http://www.pravda.rs/2013/02/15/nova-prokovacija-tompson-peva-ustaske-pesme-na-poluvremenu-utakmice-hrvatska-srbija/ . Не верујем да је истина,али ништа ма не чуди од њих.

Најјачи тим који имамо тренутно:

Бркић, Ивановић, Видић, Настасић, Коларов, Матић, Станковић, Кузмановић, Тадић, Ђуричић, Ђорђевић.

Тим који би могао да изађе у Загребу.

Бркић, Баста, Ивановић, Настасић, Коларов, Станковић, Кузмановић, Јанковић, Тадић, Ђуричић, Ђорђевић.

Тим који ће изаћи у Загребу:

Мујо, Ивановић, Настасић, Суботић, Коларов, Станковић, Петровић, Тошић, Тадић, Ђуричић, Шћеповић.

Brkic nije branio duze vreme, tako da nema izbora na golu. Bekovi bi trebali Rukavina i Kolarov,stoper Ivanovic i Subotic(ili Nastasic).Na sredini Stankovic i Kuzmanovic, krila Basta i Tadic, ofanzivni vezni Djuricic i spic Djordjevic.
Basta se mnogo bolje pokazao od Tosica.Tosic ne igra u CSKA nista posebno,u reprezentaciji je sebican,ne vidi se na terenu...