Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Brkic nije branio duze vreme, tako da nema izbora na golu. Bekovi bi trebali Rukavina i Kolarov,stoper Ivanovic i Subotic(ili Nastasic).Na sredini Stankovic i Kuzmanovic, krila Basta i Tadic, ofanzivni vezni Djuricic i spic Djordjevic.
Basta se mnogo bolje pokazao od Tosica.Tosic ne igra u CSKA nista posebno,u reprezentaciji je sebican,ne vidi se na terenu...

Slazem se sa MisterDelijom oko sastava za mec sa hrvatima.To je naizglednija varijanta ako gledamo po ucinku na zadnje dve prijateljske utakmice koje smo dobro odigrali.Samo mozda umesto Kuzmanovica,iako ja ne bih voleo,Barbika ubaci Petrovica jer je izjavio da je bio u pravu da Kuzma po njemu ne moze dobro da igra kao jedan od dva zadnja vezna.Nadam se puno u Djuricica koji ima ekstra tehniku i moze da napravi dar mar sa prodorom,asistencijom ili golom.Djordjevic je opasan spic i ne treba mu mnogo,on sutira bez komplikovanja,a decko ima dobar sut.

Samo da odigramo cvrsto u odbrani i iz kontre ih kaznimo.Ima jos vise od mesec dana tako da treba videti ko ce sve biti na raspolaganju,od toga ce puno zavisiti ishod velikog meca.

Slazem se sa MisterDelijom oko sastava za mec sa hrvatima.To je naizglednija varijanta ako gledamo po ucinku na zadnje dve prijateljske utakmice koje smo dobro odigrali.Samo mozda umesto Kuzmanovica,iako ja ne bih voleo,Barbika ubaci Petrovica jer je izjavio da je bio u pravu da Kuzma po njemu ne moze dobro da igra kao jedan od dva zadnja vezna.Nadam se puno u Djuricica koji ima ekstra tehniku i moze da napravi dar mar sa prodorom,asistencijom ili golom.Djordjevic je opasan spic i ne treba mu mnogo,on sutira bez komplikovanja,a decko ima dobar sut.

Samo da odigramo cvrsto u odbrani i iz kontre ih kaznimo.Ima jos vise od mesec dana tako da treba videti ko ce sve biti na raspolaganju,od toga ce puno zavisiti ishod velikog meca.

Сулејмани,Тадић по крилима Бане горе на халфа

Овакве утакмице се играју хладном главом. Ми имамо две ствари са којима им можемо направити проблем - брзина по крилима, и велики број левоногих фудбалера. Они имају 20 ствари којима могу нама направити проблем. Ми немамо шта да изгубимо, из квалификација смо већ испали, а понос смо давно изгубили. Лакше би нам било да се игра на Пољуду, јер атмосфера може више нашкодити њима него нама. Буду ли се потезали генерали, мртви и рањени, тешко је било шта предвидети. 

Ne priznajem nista ako ne vidim borbu na terenu,pa makar i izgubili casno.

I ne treba se poniziti ako gubimo pa da se pickaramo na terenu,a mislim da bi bilo logicno da se sutne ova legenda sa klupe koja nam je unazadila nacionalni fudbal za 100 god.

Tu se potpuno slazem!Bolje da prvo renoviramo postojece stadione i da skoro svi imaju normalne uslove a ne da imamo jedan vrhunski,par dobrih a da ostale plavi voda i da se stvara zivi pesak.

Ironija je to sto oni grade cudoviste od stadiona, a sto je juce u Borci jezero, koga boli uvo.

Zarko potpuno si u pravu za sve receno,i to bi trebao biti prioritet,znaci da se srede stadioni sirom Srbije.Bez toga necemo se pomaknuti iz ovog mulja a to izgleda volini i njegovoj bandi i odgovara.Jedina nada je da dodje do promena u FSS-u i da dodju pametni ljudi koji ce postaviti prioritete i raditi ozbiljno na njima.

Dve nedelje uoči istorijskog okršaja Hrvatske i Srbije u kvalifikacijama za Mundijal u Brazilu 2014. godine selektor Kockastih Igor Štimac objavio je spisak igrača na koje računa za ovu utakmicu.

Ovo su dakle igrači koji će se suprotstaviti našem timu

Golmani: Pletikosa, Subašić, Krešić.
Defanzivci: Ćorluka, Srna, Šimunić, Šildenfild, Strinić, Vida, Lovren.
Vezisti: Ademi, Rakitić, Badelj, Kranjčar, Vukojević, Modrić, Kovačić, Samir, Perišić, Radošević.
Napadači: Mandžukić, Olić, Da Silva, Jelavić, Petrić i Kalinić.

A jooooooooooooj!!! Pogledajte njihovu navalu, a pogledajte nasu! Auuuuuu, kako ce ovo boleti... Msm, uprkos svemu ne mogu da navijam protiv nasih i da im zelim da ispadnu, narocito jer nisu ni igrali lose, osim protiv Makedonaca, ali ovo ce da bude...  :indijapakistan:

Posted (измењено)

usrace nam se u zivot ! da barem onaj propali pokusaj selektora ima gram mozga pa da stavi na stopera subotica (sa banetom) umesto nastasica kao sto nema,mozda bi i izvukli x,al ovako ne vidim ama bas nikakvu sansu...naravno da sam svim srcem uz tim svoje zemlje (kakav god on bio),ali nasem napadu je  je dat gol misaona imenica,i samo ako zadrzimo koncentraciju 90 minuta nadam se da mozemo do 0-0 !!

Edited by yagami light

Golmani su u k.rcu i njima i nama

Odbrana im je katastrofalna! Ako stavi Srnu na beka, gubi igraca u sredini... Stoperi.. tuga,cemer i jad.. Simunic 100 godina ima, Lovren svaku drugu crveni, a Corluka navikao igrati beka... levi bek je u rangu naseg Stevice!

Sredina im je malo bolja, jer imamo pre svega mlade igrace u sredini, koji nisu toliko dokazani kao njihovi! Ja se najvise plasim Rakitica! Decko ima top u nozi, a ako bude branio nesrecni musfafa...

Napad im je za  3 klase jaci!

Uvek se zezam sa drugom da oni nama daju Da Silvu ili Jelavica a mi cemo njima Bisevca :D

Ali ovde nece kvalitet odluciti, odlucuje ko ce uci hladnije glave u utakmicu!

Јачи су неупоредиво.

Срна, Стринић, Ловрен и Ћорлука су одлични позади, у вези Модрић, Ковачић, Ракитић, Перишић, напред Јелавић и Манџука, па уништиће нас, јбт.

Modric je taj koji pravi posebnu razliku.Covek je mozak i kreativac a ume da da i gol.Mandzuka je u velikoj formi,ima samopouzdanja,ne staje citavu utakmicu vec vrsi presing,a sada ce biti silno motivisan.Rakitic ima dobar udarac iz daljine i mora mu se onemoguciti da sutira.Jelaavic je dosta snalazljiv blizu gola.

Mene vise plasi Barbika i njegove sulude ideje.Nadam se da se nece bas toliko kockati i da ce naci prava resenja u postavi.Imamo mi veoma dobre igrace,odbranu imamo bolju od njih,u sredini imamo Tadica i Djuricica koji su vrlo dobri i mogu da im naprave problem.Mnogo je bitno da Barbika odrzi motivacioni i opusti igrace.

Posted (измењено)

Modric je taj koji pravi posebnu razliku.Covek je mozak i kreativac a ume da da i gol.Mandzuka je u velikoj formi,ima samopouzdanja,ne staje citavu utakmicu vec vrsi presing,a sada ce biti silno motivisan.Rakitic ima dobar udarac iz daljine i mora mu se onemoguciti da sutira.Jelaavic je dosta snalazljiv blizu gola.

Mene vise plasi Barbika i njegove sulude ideje.Nadam se da se nece bas toliko kockati i da ce naci prava resenja u postavi.Imamo mi veoma dobre igrace,odbranu imamo bolju od njih,u sredini imamo Tadica i Djuricica koji su vrlo dobri i mogu da im naprave problem.Mnogo je bitno da Barbika odrzi motivacioni i opusti igrace.

Jači jesu,ali ne mnogo koliko mi mislimo. Kažete za Strinića da je dobar igrač, a nama da igra npr. Lomić svi bi kukali na njega. Tu su negdje. Njihova prevaga su Modrić, iskustvo i kvalitet Srne i napadači. Mismo jači u odbrani, a i na golmanu. Na klupi i oni imaju nekoga ko prodaje maglu, kao i ovaj naš patriota.

Tako da je moj zaključak da će sve zavisiti od Modrića i njegovog raspoloženja i od toga dal će se naši prepasti, a nemaju razloga jer mogu samo da dobiju ovom utakmicom.

Nisam mislio tebi da odgovorim.

Edited by micho9

Реално гледано јачи су, али ово је утакмица више од фудбала, све је могуће. Ако проради српски инат :)

Јачи су неупоредиво.

Срна, Стринић, Ловрен и Ћорлука су одлични позади, у вези Модрић, Ковачић, Ракитић, Перишић, напред Јелавић и Манџука, па уништиће нас, јбт.

Nema šanse da igraju sa ovom postavkom, jer nemaju defanzivnog veznog, a nikad ne igraju bez njega. trebalo bi da igraju u sledećem sastavu:

Pletikosa- Ćorluka, Lovren, Šimunić (Šildenfeld), Strinić - Srna, Vukojević (Badelj), Modrić, Rakitić (Perišić) - Mandžukić i Jelavić.

Eventualno da Srna igra beka, a Rakitić desno u vezi i Perišić lijevo, onda bi Ćorluka igrao štopera, a možda čak Šimunić Lijevog beka.

Ja se uzdam u Stimca za kojeg bih rekao da je teska neznalica, pritom i budala. Realno, nisu oni nista bolje odigrali od nas dosadasnje utakmice, ali su zato sve dobili na misice.

Зато ми, са друге стране, имамо још већу будалу на клупи. Ко буде ушао у утакмице гладне главе, добија. Они ако успеју то да ураде и ако буду гледали на то као на фудбалски меч, развалиће нас као нико до сада, јер су много јачи од нас. Али ако се буду потезали генерали, мртви и рањени, може свашта бити. Већ сам писао да би за нас било боље да се игра на Пољуду, јер атмосфера може да нашкоди више њима него нама.