Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Dobro, na stranu sve gluposti koje je Sinisa uradio ili rekao za svog dosadasnjeg mandata ovde je izjava na mestu. Treba da se naucimo nekom redu. Nema nista ruznije nego zvizdati protivnickoj himni. Cutis dok se intonira, a kad se zavrsi, publika ne treba da reaguje, a igraci mogu ono da pljesnu rukama koji put, reda radi, a ne moraju ni oni. Meni je bitno da se ne zvizdi, cak ni hrvatskoj himni, od toga se jezim majke mi.

http://www.mozzartsport.com/vesti/sport-radovan-curcic-selektor-orlica

Kad sam ja pricao da ce Cure biti selektor, niko mi nije verovao. Ali i treba, ima moju punu podrsku. On covek jedini otvoreno forsira igru koja nasim fudbalerima odgovara: jaka defanziva, dobre kontre, ne petljamo mnogo sa loptom jer ne znamo i to je to. Mislim da ce imati uspeha. Srecno Cure!  :ura11:

Za mene iskreno jedan od najomrazenijih trenera. Kakav je fudbal igrao sa Javorom to je katastrofa, videcemo kako ce sa reprezentacijom, ali ako igra bude kao sto je igrao javor gledacemo mucenje.

Curcic je posvecen poslu,sistematican i puno paznje posvecuje skautiranju protivnika.Markantan je tip,deluje strogo i verujem da ce zavesti disciplinu bez koje nema nista.Videcemo kako ce krenuti,ali deluje mi da moze nesto vise da uradi.

Na spisku su golmani: Vladimir Stojković, Branimir Aleksić i Damir Kahriman.

Odbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Antonio Rukavina, Nenad Tomović, Branislav Trajković, Matija Nastasić, Milan Biševac, Aleksandar Kolarov i Dušan Basta.

Fudbaleri sredine terena: Radosav Petrović, Luka Milivojević, Srđan Mijailović, Ivan Radovanović, Aleksandar Ignjovski, Ljubomir Fejsa i Zdravko Kuzmanović.

Napadači: Zoran Tošić, Nenad Krstičić, Filip Đuričić, Dušan Tadić, Miralem Sulejmani, Marko Šćepović, Filip Đorđević i Nikola Đurđić.

Vidim spisak i place mi se. Sredina terena svi su zadnji vezni. Micko bi mogao mnogo vise da pruzi u mladoj reprezentaciji,kao i Djuricic.
Radovanovic i Fejsa greju klupu, ali opet za njih ima mesto. Ignjovski je poceo da igra za Verder ali je ocajan. Milivojevic takodje nije trenutno za reprezentaciju. I ovaj Krsticic ne znam sta radi u reprezentaciji. Marka Scepovica necu da komentarisem. Sulejmani je izbacen iz prvog tipa Ajaksa, ne zna kada je poslednji put odigrao utakmicu, a Mihajlovic je rekao da nece igrace koji ne igraju u svojim klubovima ?!
Jedino dobro su Djurdjic,Kuzma i Basta, mada ja mislim da su oni pozvani vise zbog pritiska. 
I neverovatno je da nema mesta za Simica,decko je igrao ligu sampiona sa Bate-om,a ima mesta za Trajkovica?!

Neka nam je Bog u pomoci, ja vise nemam zelju da gledam ovu reprezentaciju.

ja vise nemam zelju da gledam ovu reprezentaciju.

Ја сам одавно престао да пратим све везано за исту. Док су ова два уништитеља на својим позицијама, нити ћу да гледам, нити ћу да читам шта се дешава. У почетку сам се нервирао, али сам онда схватио да нема потребе, јер људе савршено заболе и за народ, и за спорт, и за државу, битније су им неке друге ствари. Све док је тако, нећу се интересовати ни најмање.

Нико неће да разиграва Рамаданијеве пулене, па нису они мутави. Замисли кад је човек рекао да Видић треба ЊЕГА да зове да би играо... Боже ме сачувај, овај човек стварно није нормалан  :krstixf7:

Barbika je toliko ljigav i pun sebe da to prevazilazi sve granice i najveci prag tolerancije.Svojim smesno-glupim obrazlozenjima zasto zove ovog a ne onog,vredja inteligenciju naroda Srbije,a sve u cilju promovisanja Ramadanijevih pulena i stavljanja u izlog.Sto to steti reprezentaciju,njega,voleta i ostalu bagru ne tangira ni najmanje.

Nadam se da ce Vucic do leta ocistiti to zmijsko gnezdo.Preterali su sve mere.

- Uvek sam obožavao da igram protiv Hrvatske i to je jedan od glavnih razloga što sam prihvatio ponudu. Uživao sam da izađem na teren, a ceo stadion zviždi, vređa te. Po meni, nema lepših utakmica od ove, a još kad pobedite, osećaj je neponovljiv.

"Ludi" Miha.. :D

Миха је одавно "одлепио" ,јер углавном сви смо мислили када је долазио да ћемо напокон добити селектора који ће ствари држати "под конац",а добили смо човека који је дозволио да му Радмадани и Толе кроје ко ће играти ,а врхунски  играча се тако олако решио као да сваки мјесец производимо бар по два одлична  играча ,а да не говоримо о његовим изјавама о нашем клубу .

И сада као он верујемо да ћемо добити Хрвате , Чиме/С ким  селекторе твојим изјавама ...? 

Mihajlovic vam je kao covek s***ina! On vam se opijao dok nije presao u Vosu skoro svako vece, a tu se pravi kao neki vrsni pedagog!

Posted (измењено)

Djordjevic je cale za sve nase spiceve.

EDIT: Ne mislim na Zvezdine, nego na ostale spiceve koji konkurisu za reprezentaciju. :D

Edited by MareGrc