Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

10 minutes ago, Vaske8990 said:

Jebo ih izlet 

Valja ce zvezdina zvezda da najzad vidi da igraci crno belog zla nemaju sta da traze lukic zivkovic pavlovic i nazslost rajkovic posle one greske protiv azera kao da se pogubio u atimu

Aj smiri se malo...

Отишли смо на Сп па не бих дрвље бацао на њих, али неки тренд се да уочити, који мени не улива оптимизам.

За ове горе побројане из "најбоље школе фудбала" немам неки посебан осјећај и знам колико немају појма. Оно што ме једе је кад гледам Јовића (оно мало у Реалу што игра) и репрезентацији.

Толико сам желио да тај дечко покаже шта зна, али џаба, не вриједи. Изгледа као мртво пувало. Па јбт живот има ли некога у својој околини да му каже потрчи, гризи једи ту лопту кад већ можеш, јок.

Не знам зашто, осјећај је као да ми је најрођенији којем ништа не можеш помоћи.

Jovic je uvek takav, ni u Realu nece da potrci ako cemo iskreno, pa ne greje on klupu eto tako i eto jer je Srbin (cesta floksula kako nas svi mrze i zato nisu fer prema nama). S ovakvom kurcoboljom ja njega ni u Zvezdi ne bih voleo gledati, ako bi ovako igrao. Ne znam bas, za neke 3 godine on ce se vuci po Turskoj ko onaj Ljajic. 

Preteruje se ovim porazom. Samar jeste dobar, ali kao da se prvi put desava da u prijateljskom susretu dva slicna tima, padne samaranje. Nemci su primali 6 komada od Spanije, pa sta to znaci, da su druga liga??? Niti smo mi svetska sila, nit smo losi kao sto smo bili protiv Danske, prilicno sam siguran da ako bi se sastali recimo za 10 dana, da bi drugacije bilo ili cak i na SP da se sastanemo, ta Danska je znala da gubi od Finske kod kuce na Euru, ali i da dogura do 1/2 prosle godine na tom istom Euru, ozbiljan tim, tako da nikakav pokazatelj bilo cega nije ova utakmica. Znali smo sto smo i ranije znali, skandinavci trce i imaju germanski mentalitet, vazda zajebani bili, ta ista Danska je znala da osvoji Euro 1992, da 2004 Svedjani i Danci izbace Italijane iz grupe kad su igrali 2 2 u zadnje kolo itd itd, primera ima bezbroj o zajebanosti tih selekcija i njihovoj snazi. Uostalom, veoma cenim i postujem skandinavski fudbal i njihov mentalitet i shvatanje fudbala. 

Ali me isto nervira da se pise sve i svasta i da se bukvalno baca drvlje i kamanje nakon prijateljske utakmice, te odrzali cas fudbala, razmonitrali i slicni epiteti, ko ce vise da se ispisa po selekcija, jebote. Isti tim Srbije koji je primio 5 komada od Ukrajinaca, a zatim dao recimo 5 komada Rusiji i pobedio Portugaliju u gostima. Fudbal je to, mnogo jakih selekcija ima, a pre poraza od Danske, Srbija je imala niz od 16 utakmica sa samo jednim porazom i to onaj od Japana sa nekim rezervnim timom koji smo tada poslali na taj turnir. 

Ne treba imati neke prevelika ocekivanja , ali isto tako ovaj tim je sposoban da pobedi i najjace selekcije, ali i da razocara, to je nesto sto se vazda vuce po srpskom mentalitetu u fudbalu, da podbaci kad se najmanje ocekuje , ali i na to smo navikli.