Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, Чавке said:

Ја некако мислим да немамо шансе против Португала тамо...

Mozda kiksnu pre toga u Irskoj!

Jedva su ih dobili kuci golovima Ronalda u 89 i 96 minutu.Kako znamo da irci uvek kidaju kod kuce,sto smo i sami osetili,sto ne bi i njima otkinuli bar 2 boda?Nije to nemoguce.Onda bi nam i bod bio dovoljan za prvo mesto.Bitna je gol razlika i zato veceras treba da damo sto vise budemo mogli.

2 hours ago, Daka Czv said:

Mozda kiksnu pre toga u Irskoj!

Jedva su ih dobili kuci golovima Ronalda u 89 i 96 minutu.Kako znamo da irci uvek kidaju kod kuce,sto smo i sami osetili,sto ne bi i njima otkinuli bar 2 boda?Nije to nemoguce.Onda bi nam i bod bio dovoljan za prvo mesto.Bitna je gol razlika i zato veceras treba da damo sto vise budemo mogli.

машина!

SRBIJA (3-4-1-2) Rajković - Veljković, Mitrović, Nastasić - Lazović, Lukić, Grujić, Kostić - Milinković Savić - Jović, Vlahović.

Рајковић себи потписао клупу овим потезом у наредним мечевима. Свака част дечко.

Posted (измењено)

Magarčina. Zar nije i pre negde ne tako davno zasrao na sličan način? Nerviraju me ovi golmani kojima je dosadno i žele posto poto da odigraju neko sranje nogama, da pokažu šta “znaju”. Generalno ova Pepova filozofija da je golman novi libero mi ide na *****. Brani gol i to je to. U picku materinu. 

Edited by Stix

Vlahovic je ubedljivo najbolji napadac kojeg imamo. Samo 21 godina, bice brutalan.

Mislim da cemo ih resiti u drugom, usra motku Rajkovic, al ovoga puta imamo vremena da ispravimo gresku. Bicemo nezgodni portugalcima u poslednjem kolu, igramo sa puno igraca na protivnickoj polovini gotovo hazarderski.

Sto podrzavam, da se branimo, ne znamo i nemamo s kim. Koristi vrline sto vise mozes.

Strašno igramo ljudi

Možemo i da napadnemo završnicu velikog takmičenja

Najozbiljnije

Piksi je veliki!

Mnogo godina je proslo od kada sam sa nestrpljenjem cekao sledecu utakmicu reprezentacije. A bilo je perioda kada sam je i potpuno batalio. Gol razlika definitivno nece nam igrati bilo kakvu ulogu i jasno je da ce nam samo pobeda raditi posao. Tako da bice dobra utakmica sigurno. 

Odličnu priču je napravio Piksi. Nije neka previše neugodna grupa ali igramo sasvim pristojno, ofanzivno...Odbrana je klimava ali dobro...

Reklo bi se da @NemanjaKg__ nije baš fan Jovićeve gospođe...😀