Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

А на клупи Илић, Гаврић, Вулић и Петковић

Ovo je jeza nakon 20 minuta. Mi nismo ni tri pasa vezali, a tek da smo prisli sesnaestercu. Ni Japanci nisu nista, ali ova nasa igra je jeziva.

Koja je fora gurati ovog Petkovića 

Posted (измењено)

Smejurija od turneje u Kovid vremenima. Poslao klince i JSL kvalitet da blamira naciju. 

Petković i Vulić 😁, kvalitet za Radnički i Čuku.

Edited by Užljevača

Вулић квалитер за топ лиге, само га тренери не воле... 

Isto sam hteo da napišem. Gde su stručnjaci što su kukali za Vulićem? Gde je taj lider sredine terena Serije A?

Jebote pa u poslednjih 5 godina se promašilo samo sa prodajom Joveljića za sitne pare, i to samo zato što kod Miloja nije igrao, a nije da nije imao prilike. Svi ostali su još i otišli za dobre pare. Pa ljudi, mi smo igrača za FK Kolubaru pozajmili Valensiji za 800.000 valjda 😂 Terzo doktore!

Posted (измењено)

Sto volim kad se dovede ovako neka zvezda za trenera, pa se narod nalozi ko da smo Brazil iz najboljih dana. Fudbalski Salo Obradovic. Veliko igracko ime, ali trenersko sasvim osrednje. Nikako da narod upamti da to sto je neko bio ekstra igrac ne znaci da ce biti takav trener. Jbl ih novinari Kurira, Informera, Bljuca i Telegrafa koji ih loze.

Nista Stojkovic nece uraditi. Zivi bili pa videli!

Edited by miloshb

12 минута раније, miloshb said:

Sto volim kad se dovede ovako neka zvezda za trenera, pa se narod nalozi ko da smo Brazil iz najboljih dana. Fudbalski Salo Obradovic. Veliko igracko ime, ali trenersko sasvim osrednje. Nikako da narod upamti da to sto je neko bio ekstra igrac ne znaci da ce biti takav igrac. Jbl ih novinari Kurira, Informera, Bljuca i Telegrafa koji ih loze.

Nista Stojkovic nece uraditi. Zivi bili pa videli!

Мислиш тренер ? ! Исто то ја причам кад је случај Видића за председника Фсс-а у питању.

Posted (измењено)

@Деееккки

Mislim trener. Hvala na ispravci. Ispravih.

Slazem se. Zelen je Vidic za funkciju predsednika FSS-a, iako ga gotivim kao da mi je brat rodjeni. A i mislim da je on isturen od strane nekoga. Od koga ne znam.

Edited by miloshb

Zelen je Vidic, dabome.

Zato je Nenad Bjekovic zreo i prezreo.

Prekaljeni strucnjak.

Posted (измењено)
53 минута раније, NikolaCzv said:

Zato je Nenad Bjekovic zreo i prezreo.

Bjekovic je budala par ekselans. Tolo posle Tola.

Ja ne kazem da to sto Vidic prica nije istina ili da nije upravu, vec da on sto ima na umu nece izgurati. 

Edited by miloshb

Onda je najbolje ni da ne pocinje. Tako je Vidic dogurao do kapitena Zvezde I ManUTD ili Jokic do MVP NBA lige. Ili Deki Stankovic do proleca u Evropi u debitantskoj sezoni... Videli da je tesko I odustali.

Sto bi rekao Glogovac "Izadjes, vidis da je tesko I odustanes, tako se postaje Sampion". Ili je rekao nesto drugo?

Orlovi će protiv Luksemburga igrati 4. septembra, a tri dana kasnije putovaće na noge Irskoj. Podsetimo, posle prve tri utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru Srbija ima sedam bodova i deli prvu poziciju u grupi sa Portugalijom. Ako bi savladala Luksemburg i Irsku sasvim sigurno bi igrala barem baraž za odlazak na Mundijal 2022. godine.

TIM SRBIJE

Golmani: Marko Dmitrović (Sevilja), Predrag Rajković (Rems), Mile Svilar (Benfika), Marko Ilić (Kortrajk);

Odbrana: Strahinja Pavlović (Monako), Miloš Veljković (Verder), Stefan Mitrović (Hetafe), Uroš Spajić (Krasnodar), Matija Nastasić (Šalke), Nikola Milenković (Fjorentina);

Spoljni: Marko Petković (TSC), Darko Lazović (Verona), Nemanja Radonjić (Olimpik Marselj), Filip Kostić (Ajntraht Frankfurt), Mihailo Ristić (Monpelje), Filip Mladenović (Legija), Aleksa Terzić (Fjorentina);

Vezni red: Nemanja Gudelj (Sevilja), Nemanja Maksimović (Hetafe), Uroš Račić (Valensija), Saša Lukić (Torino), Marko Grujić (Porto), Ivan Ilić (Verona), Filip Đuričić (Sasuolo), Sergej Milinković Savić (Lacio), Dušan Tadić (Ajaks)

Napad: Andrija Živković (PAOK), Luka Jović (Real Madrid), Veljko Birmančević (Malme), Aleksandar Mitrović (Fulam), Dušan Vlahović (Fjorentina).