Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

5 minutes ago, NikolaCzv said:

Ne uporedjuje on Zvezdu i OFK Bgd, zna on da je to neuporedivo i da Zvezda nece proci kao Ofka, nije pao s kruske.

Jasno je da proziva naseg prepostenog generalnog direktora. 

Govori o njegovim nesposobnostima.

Кад  већ спомиње офкБг и клуб и кад спомиње трансфере могао је и ту ситницу од 50-ак милиона што је ова “неспособна”управа наследила да узме у обзир кад је не само трансфер политика у питању него и 30 година без ЛШ ,10 без европе,6 без титуле итд итд 

Дал је поштеније или непоштенија него пре 10 година је мање битно. Јер поштена није. 

Онакву спрдњу око опстанка у животу видео нисам. Брука и срамота. 

И треба нама једна чистка у фсс, да се протерају бјеке, зеке, кокезе, лазовићи. 

4 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Кад  већ спомиње офкБг и клуб и кад спомиње трансфере могао је и ту ситницу од 50-ак милиона што је ова “неспособна”управа наследила да узме у обзир кад је не само трансфер политика у питању него и 30 година без ЛШ ,10 без европе,6 без титуле итд итд 

Rekao je da se raduje usoesima Zvezde a rekao je i sta ga brine. Lepo je objasnio sve.

Ne mislis valjda da podrzava ove prethodnike koji su naoravili 50 000 000 evra duga?

Kad imas podrsku drzave sve je super radi se i gradi. Opasno je kada podrska predje u komsiluk a sve tvoje brljotine izadju na videlo.

U prevodu.

Дал је поштеније или непоштенија него пре 10 година је мање битно. Јер поштена није. 
Онакву спрдњу око опстанка у животу видео нисам. Брука и срамота. 
И треба нама једна чистка у фсс, да се протерају бјеке, зеке, кокезе, лазовићи. 
O tome Vidic i prica. Zabole njega ko je krao u FKP, nije ni policajac ni tuzilac.

Prica o Zvezdi jer je nasa legenda, kapiten, mozda najbolji igrac posle Barija do danas, a svakako uz Dekija najpoznatiji.

Prica o FSS jer hoce da pomogne, a svakako mu nije posao da hapsi ili tuzi bilo koga za bilo sta. To je posao policije i tuzilastva, a ne bivsih reprezentativaca.

Rekao je da se raduje usoesima Zvezde a rekao je i sta ga brine. Lepo je objasnio sve.

Ne mislis valjda da podrzava ove prethodnike koji su naoravili 50 000 000 evra duga?

Сад нек се радује а мање паметује јер кад је требало да се реагује није.

Ћутање је врста одобравања тако као да је оно све пре ове управе подржавао,није му тад ништа сметало и није нашао за потребу да нам “лепо објасни”,упозори,отвори очи не само нама него читавој фудбалској Србији шта раде зекебјеке толеЏомбе и остали.

Друже мој клуб нам је био пред тоталним гашењем,од смс-а на дресу до без шампона под тушем,титуле,европа светлосну годину далеко а од њега ни реч критике,подршке,утехе а о некој иницијативи МОБИЛИЗАЦИЈИ да и не спомињем.

Лако је пуним стомаком прдети сад кад је педесет пута боље него што је било и није тешко пронаћи нешто што наравно може много боље ,не волим такво понашање а поготову што се ради јавно...иди легендо покуцај на врата,уђи код ТозеТерзеМите изложи им план,дај идеју а прљав веш којег има на тоне наравно у ЧЕТИРИ ЗИДА остави ,буди ВОЈНИК КЛУБА,он је ВИШИ интерес ако ти је до њега ИСТИНСКИ стало.

U vreme kada su pravljeni dugovi u klubu covek je igrao fudbal u Rusiji i Engleskoj. 

Lepo je covek objasnio svima koji su citali intervju.

Dok je igrao fudbal bavio se fudbalom i postovao hijerarhiju,  nije se mesao u rad FSS itd. Sada kada je zavrsio karijeru i kada ima vremena a sve te stvari, moze da prica o tome.

To sto smo slali SMS ove da bi spasli klub je najveci problem ove drzave i ovog naroda, ta bolesna svest da se politika mesa u sve i svasta.

Politicka struktura odredjuje i direktno favorizuje jedan od dva kluba u zemlji, svaka u svoje vreme. Jednog favorizuju a drugog zakopavaju. Oni se pitaju za sve. Oni postavlhaju FS oni delegiraju sudije oni organizuju sve. 

Pricamo samo o stvarima oko fudbala naravno inace je rasireno na sve moguce stvari.

Ako bi ne daj Boze Bjekovic ostao na celu saveza a gospodar AV izgubio izbore eto nama novih Dzombi, Sartida, Milos Jojic bi dosudjivao penale sam za sebe, pre sudije i slicno.

U zemlji Srbiji je svaka ovakva dominacija na staklenim nogama.

Све ово што пишеш прво кад се ослободимо као држава од окупације биће могуће.

Немамо државне институције,све корумпиране, окупиране,буквално све,црква нам је на удару а фсс треба да буде рајско изоловано острво...пусте жеље.

Od necega mora da se krene. 

Valjda je svima dosta Karadzica,Terzica Kokeza, Bjekovica i slicnih lazova, sluga rezima i lopova kojima je svoj interes najvazniji.

To upravo Vidic I hoce, profesionalizaciju FSS, promenu sistema vodjenja Saveza I tako te sitnice.

A razlika izmedju Bjeke, Toleta, Cockya, malog Brnabe, Terzica, Vazure, brace Toncev... I svih ostalih kabadahija srpskog fudbala je mizerna.
Ovako kao Tole/Cocky/Bjeka/Pantela, Savez bi mogao da vodi I nepismeni Toncev ili pokojni Misa Tumbas... Posto je sistem truo, pojedinci su nebitni.

A niko nece da rasturi sistem zbog svojih mahinacija, kombinacija, kriminala... I fudbal i sport generalno I drustvo generalno!

A sad je Vidic kriv sto se nije oglasio pre 10 godina! Mozda je pomagao klub, ali nece da prica o tome!

Sto Deki nije pomogao klub ili se bunio tada? Miha? Bilo koji bivsi igrac, nego nas je branio nepismeni Vesic I pisao retardirana saopstenja I kad treba I kad ne.

Od necega mora da se krene. 
Valjda je svima dosta Karadzica,Terzica Kokeza, Bjekovica i slicnih lazova, sluga rezima i lopova kojima je svoj interes najvazniji.
Не може да се крене од шибицара у фсс,зна се како се почиње,одакле се креће.
Ова окупација под којом управљају криминалци,болесници,педерчинепедофили,ИЗДАЈНИЦИ,заслужује Расима у фсс и тако ће и бити.
Видић и ако буде на челу биће тај слуга којег спомињеш,лажов,лопов,боље и више од тога сигурно не.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

59 минута раније, Са истока Маракане said:

Prica o Zvezdi jer je nasa legenda, kapiten, mozda najbolji igrac posle Barija do danas, a svakako uz Dekija najpoznatiji.

Са три сезоне не можеда буде легенда ни војводине, камо ли Звезде. 

Али подршка за ФСС трку.

Али подршка за ФСС трку.
Naravno da jeste I moze. To sto ti sve gledas kroz pare I broj utakmica to je tvoj minus, jer ne vidis sustinu.

A ako ne znas ko je Nemanja Vidic I kako je doprineo uspesima Zvezde, onda nema veze!

Jos samo da napises da je Gobeljic legenda Zvezde, jer je osvojio duplu krunu I usao u LS I LE I to je to.

5 минута раније, Са истока Маракане said:

Naravno da jeste I moze. To sto ti sve gledas kroz pare I broj utakmica to je tvoj minus, jer ne vidis sustinu.

A ako ne znas ko je Nemanja Vidic I kako je doprineo uspesima Zvezde, onda nema veze!

Jos samo da napises da je Gobeljic legenda Zvezde, jer je osvojio duplu krunu I usao u LS I LE I to je to.

Нит сам поменуо паре, нит сам поменуо гобељића, нити сам поменуо број утакмица.

На који начин је он допринео успесима Звезде? Само играчки. Знаш ли колико имамо играча који су играчки допринели успесима? Па јел сад треба од свакога да правимо легенду клуба? Колико бисмо онда легенди имали? Дај не зајебавај ме. Легенда је онај који је био ту уз клуб и када је било тешко. Дејан и Милијаш. 

Не може да ми буде легенда играч који је био у клубу 3 године, који након тога није ни помислио да се врати, није ни помислио да је клубу можда потребна помоћ. 

Није легенда Звезде. Моје мишљење и то је. Можеш ти кроз пар година и од Грујића да правиш легенду звезде, ако успе и ако се прослави, можеш и од Јовељића, бил ког клинца који је био. Али нису легенде Звезде. Могу да постану легенде фудбала, легенде Манчестера, Ливерпула или кога све. Али то не значи да су и наше.

Нит сам поменуо паре, нит сам поменуо гобељића, нити сам поменуо број утакмица.
На који начин је он допринео успесима Звезде? Само играчки. Знаш ли колико имамо играча који су играчки допринели успесима? Па јел сад треба од свакога да правимо легенду клуба? Колико бисмо онда легенди имали? Дај не зајебавај ме. Легенда је онај који је био ту уз клуб и када је било тешко. Дејан и Милијаш. 
Не може да ми буде легенда играч који је био у клубу 3 године, који након тога није ни помислио да се врати, није ни помислио да је клубу можда потребна помоћ. 
Није легенда Звезде. Моје мишљење и то је. Можеш ти кроз пар година и од Грујића да правиш легенду звезде, ако успе и ако се прослави, можеш и од Јовељића, бил ког клинца који је био. Али нису легенде Звезде. Могу да постану легенде фудбала, легенде Манчестера, Ливерпула или кога све. Али то не значи да су и наше.

Pomenuo si broj sezona i to ti je neko merilo. Gobeljica sam ja pomenuo posto je duze u Zvezdi od Vidica, pa je mozda i veca legenda.

Tvoje i moje poimanje legende kluba su razlicite ocigledno, probaj malo sire da gledas od broja sezona ili utakmica.

Milijas nije ni blizu legende Zvezde iz mnogo razloga. Vrhunski igrac da, doprineo klubu, da, vratio se kad je bilo tesko i pomogao, da...a to ga ne cini legendom kluba.

Сада, Са истока Маракане said:

Pomenuo si broj sezona i to ti je neko merilo. Gobeljica sam ja pomenuo posto je duze u Zvezdi od Vidica, pa je mozda i veca legenda.

Tvoje i moje poimanje legende kluba su razlicite ocigledno, probaj malo sire da gledas od broja sezona ili utakmica.

Milijas nije ni blizu legende Zvezde iz mnogo razloga. Vrhunski igrac da, doprineo klubu, da, vratio se kad je bilo tesko i pomogao, da...a to ga ne cini legendom kluba.

А шта чини једну легенду клуба, по твом мишљењу? 

47 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Не може да се крене од шибицара у фсс,зна се како се почиње,одакле се креће.
Ова окупација под којом управљају криминалци,болесници,педерчинепедофили,ИЗДАЈНИЦИ,заслужује Расима у фсс и тако ће и бити.
Видић и ако буде на челу биће тај слуга којег спомињеш,лажов,лопов,боље и више од тога сигурно не.

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Mislio sam na to da se bar u jednoj sferi desi promena. Da to bude neki primer.

Nisam mislio na drzavni vrh. Svest se tesko menja. Mnogo tesko.

Rasima ne zasluzuju posteni ljubitelji fudbala, a za ove druge me zabole njima je isto da li je Rasim ili Kokeza.

Poenta je u tome da Vidic nece da dodje na celo FSS i bude to sto i Kokeza. Nece dok mu svevisnji ne dozvoli da on potpuno upravlja savezom i kadrovima u njemu. 

49 minutes ago, TomicaCZV said:

Али подршка за ФСС трку.

Pa koliko je odigrao Deki. Jebote bila takva vremena, jedna dobra sezona i prodavani su. Nije isto vreme kad je igrao Šekularac i Džaja a kad su igrali Deki i Vidić. 

Što se tiče postupaka kad smo se skoro ugasili, pošto vidim da mu se to zamera, ko je od tadašnjih reprezetantivaca se založio da opstanemo? SAMO JEDNO IME NAVEDITE? 

Nije se vratio u Zvezdu? A ko je od vrhunskih fudbalera sem Deje?  Računam samo na one iz top klubova. Uostalom karijeru nije završio nego prekinuo usled povreda. 

U ovoj zemlji treba da zavlada apsolutno cutanje i da niko nikad nista ne kaze jer niko nekad nesto nije rekao pa sta sad ima da sere kad tad nije rekao.

Jebote. 

Друже мој оде ти део државе,оде ти црква,идентитет,све се скоро распродало,распродаје а ЋУТИ СЕ,кад се ту ПРОГОВОРИ нешто ће се десити,променити...ово око фсс,клуба,стања у њима је пишање уз ветар