Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Али да једна шиптарчина или шта је већ,држи целу репрезентацију у малом прсту..претужно..Дабогда били задњи у квалификацијама!

Али да једна шиптарчина или шта је већ,држи целу репрезентацију у малом прсту..претужно..Дабогда били задњи у квалификацијама!

Ja cak vise i ne verujem u to, pre bih rekao da je Mihajlovic prolupao, nije ni ramadani toliko lud.

http://www.mozzartsport.com/vesti/ramadani-radonjic-je-nas-igrac-ako-ga-je-miha-zvao-znaci-da-vredi

Kao sto smo predpostavljali. Kakva slucajnost.

Miha glumi nekog patriotu,a prodao se za male pare siptaru. Smrdlja jedan.

Тачно бих ја требао да будем крај телефона јер може да се деси да ме Михајловић позове.

Све се мени чини да је Михајловић пролупао и то жестоко...

Dao bih i odlazak na SP , samo da cujem na Marakani "Miho siptare" !

P.S. Lako mi je reci da dajem odlazak na SP kad znamo svi da se necemo kvalifikovati :facepalm:

Pare se vrte Bjelke,pare. Mislis da bi neko cuo za ove momke da ih ne zove u reprezentaciju. Oticice oni na zapad pre nego sto debituju u partizanu. A jos bolje ako skupe i neki nastup u reprezentaciji zbog radne dozvole jer Englezi najvise placaju.

Nastasic ne bi otisao u Siti da nema Mihe, skupio je nastupe,dobio radnu dozvolu i neki procenat otiso Mihi i Toletu.

Meni nije jasno kako ni jedan selektor ne vidi kakav mi tim mozemo da imamo,ja bih stvarno mogao da uzmem tim za dzabe,iz srca da ga vodim,pozovem najbolje sto Srbija ima,i dam Vidicu da vodi trening,da vidite dal bi smo bili bolji,secem pistolj

Ja cak vise i ne verujem u to, pre bih rekao da je Mihajlovic prolupao, nije ni ramadani toliko lud.

Ма нема шансе брате...превише Рамаданијевих пулена је у репрезентацији,то не може бити случајност.Спрдају се са нашом интелигенцијом...

Ako neko nema karakter da istraje ili progovori o tome,a mislim da je dobar trenutak jer je pritisak na savez veliki jos pre godinu dana,onda ja ne shvatam te ljude i ne priznajem za trenere.

Проблем је што већина досадашњих селектора то види, али из неких виших, нефудбалских циљева, не ради оно што би требало.

Сасвим могуће да је иста прича као са Брђовићем, Деспотовићем и многим другима.. кажу да су Звездаши а онда им у клубу направе проблем.

Ja sam siguran da je on izjavio da je navijac Zvezde. A ovaj demant je stigao od nekog drugog.

Zapreceno je malom ako ne demantuje da moze da se oprosti od karijere.

http://www.mozzartsport.com/vesti/miha-ne-povezujte-me-sa-ramadanijem-jankovic-i-kuzmanovic-mi-nisu-potrebni

Pa ti si Mihajlovicu toliko glup, da bi na takmicenju u glupoci bio 2.! Pitate se zasto 2.? Jer je G-L-U-P!!!

Ej nisu ti potrebni Jankovic i Kuz , Jankovic zamenik kapitena Djenoe i jedan od najboljih igraca! Kuz standardan u Stutgartu, i jedan od boljih veznjaka u timu!

Ali tebi treba Ramadanija! Sramota me je sto si rodjen u Borovu Selu pijanduro jedna!

Pa sta ce mu kad ne moze da se ugradi tu :facepalm: ?...Dokle god je Tole na celu saveza,a ti selektor,zelim vam od srca sve poraze!!!Bagro...

Posted (измењено)

Procitao sam intervju sa Mihajlovicem i iz par recenica se vidi koliko je ovaj covek iskompleksiran,ljubomoran. 
Krivo mu je sto se Montela sa Fiorentinom bori za titulu,a on se borio za opstanak. Krivo mu je sto svi ne pisu o njemu u Srbiji vec od Djukicevim uspesima.
A Bosko mu ne treba,vazno igra nosati Tosic koji kad igra misli da igra sam. 
A i smorio se vise sa Markovicem. Taj nikad nece biti ekstra klasa, njemu treba gol dugacak 20m.

Edited by MisterDelija