Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 минут раније, SHERIFF said:

Da prostis, ne zezaj.

Hah u pravu si, malo se zezam i pretjerujem, da se nama to desilo spomenuo bih mu sve živo i mrtvo 😁😁😁

Što i jesam uradio kad nam nije svirao penal 😁

Роналдо за Португал урадио више него било који наш играч за нас у претходних 20 година. 

Дмитровић рупчага да не може дубља.

Ja bi sudiju sastavio sa crnom zemljom da sam bio na Ronaldovom mestu.

Da je bilo ko drugi bio u situaciji rekao bi ali plačipička baca kapitensku traku svoje zemlje... Da Bog da ti ovo bio poslednji put da ti lopta predje liniju. 

Igrali kao pičke, a takav tim!

Prvo, maknuti ovu trojku u odbrani veze nemamo..

Preci na 4-2-3-1 tu smo najbolji kao sto smo videli u drugom poluvremenu, Rajkovic na gol pod hitno kao i Milunovic na stopera.... Ostalo okej ...

Mislim i mi bi smo poludeli da se ovo desilo na drugoj polovini terena, razumem Ronalda boris se za reprezentaciju drugu nemas.... 

Dimitrovicu,Milenkovicu zabraniti pristup stadionu... 

S obzirom da je taktika u prvom poluvremenu potpuno fulana, da u odbrani igraju ove grobarske prevare koje odmah pokažu gdje su kad im se ne svira sve i svašta kao u TSL, da na golu imamo linijaša Dmitrovica muvu glave bez pri izletanjima i da ovima srećom nije sviran čist gol, bod kao neboder! Piksi, pamet u glavu. U odbrani škripi, na sredini nije riješena situacija niti su pozvani najbolji. Ovdje fale igrači koji umiju da igraju box to box tipa Krsticica, Luke i Grujića. I drugo, nema sta da tražimo sa dva centarfora u igri osim možda u nekoj situaciji kada se juri rezultat i gol. U drugom poluvremenu je Piksi vidio da je promašio sa postavom, iskorigivao to i odmah je to izgledalo mnogo bolje. Rekao sam i na poluvremenu, Kostic je tu još ponajmanji problem. 

Meni Dmitrović ne bi više branio, zvao bi ga ko trećeg golmana. Zato uvek branim Borjana, koliko on puta istrči i ponekad kiksne, ovi nit izlaze sa linije a kad izadju obavezno kiksnu. Milenković je bio haos u prvom, u drugom je bio dobar do kartona. S.Mitrović  je bio ok, nije da bude stub odbrane. Mali Pavlović s'obzirom na mladost i neiskustvo opet ispao najbolji deo odbrane. Možda SMS vredi 200 miliona koji god selektor i koja god pozicija on je stelt. Jednom je blesnuo sa 2 gola i to je to. Gudelj je trkač i to je što on može da pruži. Ne može čovek pas da da iz prve, ubrza akciju. Maksa se gadno brukao kad je ušao sa prodatim loptama. Lazetić ništa. Radonjić nas spasao sa jednim centaršutem i jednim genijalnim driblingom. Tadić je majstor i mozak ekipe. Kostić odlično utrčavanje i gol. Mislim da je trebalo da ostane da igra. Kad je izmenjen pali smo. Vlahovića treba gurati izgleda mi kao najbolja opcija za budućnost. Ima dečko sve samo da nabije još više iskustva. Mitrović je da bude džoker, nije danas dao gol ono je bio autogol Danila. Nemam ništa protiv njega, mislim da je špic model sa kraja 80-tih. Ristić i Djuričić premalo za neke ocene.

I da samo da zamolim čitavu javnost Srbije "ne budite ludi i ne branite kapitena Portugala, jer će mu ovo biti vraćeno i nadoknađeno prvom prilikom i to bas protiv nas". Pa će onda biti simulator, ovo ili ono. 

Opustite se, pustite se "realnosti" jer niste realni po mnogo pitanja.

Radonja ko metak, uso u drugom i sad dve asistencije doneo bod.

Dmitar rekorder, u superligi ima bar 10 golmana boljih od njega. Ne znam za PLS, al verujem da i tu ima bar 3. Kako je on zavrsio u Spaniji, stvarno mi nije jasno.

Sreca da ne priznadose gol na kraju. Odlicno drugo poluvreme bi prokockali. Da su priznali gol mi bi sledecu glat izgubili, nije bitno protiv koga igramo.

On 3/25/2021 at 9:58 AM, dean said:

Možda Piksi krene malo opreznije sa Portugalcima, pa izvede formaciju 3 - 5 - 1 - 1

Mitrović

Tadić

Sergej                                      Maksimović

Kostić                                              Gudelj                                            Lazović

Pavlović                   Mitrović                   Milenković

Rajković     

Da je Piksi odma krenuo sa ovom postavom sada bi slavili pobedu nad prvakom Evrope!!!

Napravio je kiks Piksi što je previše trome igrače stavio, plus oslabio sredinu dje su Portugalci najjači. Ako već hoće sa 2 napadača mislim da to mora biti Jović sa jednim od ova dva krupna napadača, a ne kao večeras 2 troma špica. Isto mislim da je Maksa nezamenljiv. Ali pohvale za hrabrost. Što se odbrane tiče tu mora da se radi puno više i da se pronalaze bolja rešenja. Ako već igramo sa 3 štopera (a igraćemo jer nemamo bekove već će nam Laza i Kostić igrati ofanzivne bekove), onda mislim da mora probati sa Milunom koji je i kod Muslina trebao da igra da se nije povrijedio. Milun je u formaciji sa 3 štopera odličan i to mi najbolje znamo. Milenković i Pavlović će igrati toplo hladno ali bojim se da tu boljih nema. Eventualno Spajić i drugi Maksimović da se probaju nekad, ali nešto sumnjam da su oni bolji. Milenković-Milunović-Pavlović će biti vjerovatno naš triling kroz kvalifikacije. Milun osim što gospodari nebom, čini mi se da ima bolju igru prema naprijed od svih ovih štopera. 

Dmitrović je dobar golman. Možda je slabije branio ali svejedno, odličan je golman za naše uslove. Mada je i Rajko dobar bez dileme. 

Mnogo zajebano gostovanje nam je za par dana. Previše smo se potrošili ove 2 utakmice, očekujem u Azerbejdžanu rotacije i nimalo jednostavno gostovanje, koje bi moralo da se dobije. Očekujem startere Maksimović, Radonja i Jović. 

Mislim da ovo može da ide samo na bolje jer je Piksi tek došao i vjerujem da će ispravljati greške, tako da sam zadovoljan trenutno, a biću baš baš zadovoljan ako se iz Azerbejdžana vratimo sa 3 boda. 7/9 bi bilo veoma dobro. 

Mislim da ce Piksi vremenom uspeti da im usadi da ne jebu zivu silu i da igraju bez da im se po celo poluvreme oduzimaju noge. 

Nisu ustase postigle to sto su postigle palamudeci iza lopte i prilagodjavajuci se svakoj susi.

Imamo dosta znalaca, imamo trkaca poput Kostica, Laze, Radonje, imamo ova dva bagera napred, Jovica koji fudbal ima u malom prstu, mozemo sta hocemo da igramo, prilicno je to raznovrsno.

Vracanje kulta i povremena ludila poput ovog blickriga, gde smo za 15 minuta mogli okrenuti aktuelnog Evro prvaka su recept. Mislim da smo na dobrom putu. 

Ponavljam, svako palamudjenje ce nam se obiti o glavu, mi da se branimo, ne znamo.

Uopste nisam ljubitelj tih postavki sa dva spica. Pogotovu kad je nas fudbal u pitanju. Ni u Zvezdi ni u reprezentaciji ne daje neke specijalne rezultate. Mora vise igraca u sredini. Radonjic i Kostic po bokovima i udri po brzoj transformaciji. Sve ostalo mi deluje kao lutanje i gubljenje vremena. 

Da li najbolji drugi u ukupnim kvalifikacijama ide direktno ili i on mora u baraž? 

Сада, AleksMCZ said:

Uopste nisam ljubitelj tih postavki sa dva spica. Pogotovu kad je nas fudbal u pitanju. Ni u Zvezdi ni u reprezentaciji ne daje neke specijalne rezultate. Mora vise igraca u sredini. Radonjic i Kostic po bokovima i udri po brzoj transformaciji. Sve ostalo mi deluje kao lutanje i gubljenje vremena. 

Mislim da će Laza imati bitnu ulogu jer ima vrhunski centaršut a mi imamo naprijed Mitra i/ili Vlahovića, a i Jović je inteligentan igrač i zna da isprati centaršut. 

Što se tiče početnog sastava, možda nije ispalo najbolje ali su pokazana mooda. Nešto što smo uglavnom zaboravljali u svlačionici. Mora da se nauči jednom da se ne ferma niko, pa makar na teži način. Ne zameram ništa, puna podrška Piksiju. U drugom pogodio sa Radonjom i šteta što smo kasnije ostali bez snage. Čist gol im poništen ali gledam na to kao nagradu za hrabrost. 

Milenković užasan večeras,kao i Dmitrović pa i SMS..Ali,ok..Radonja zato blickrig.

Luksemburg pobedio u Dablinu, ako uzmemo tri boda u Bakuu, gotovo sigurno imamo obezbedjen baraz.

Tek sad ne bi trebalo da se bojimo necega, na ludilo ganjati prvo mesto, sto da ne i veca cuda su se desavala, pogotovo u kvalifkacijama, u poslednjih 15 godina smo odlazili direktno i pored Spanije i pored Francuske. Treba verovati u sebe.

Ako ne, tu je baraz i druga sansa.

1 минут раније, Јури said:

Mislim da će Laza imati bitnu ulogu jer ima vrhunski centaršut a mi imamo naprijed Mitra i/ili Vlahovića, a i Jović je inteligentan igrač i zna da isprati centaršut. 

Ima materijala da se sklopi dobra ekipa kad se zavrsi sa ovim testiranjem i eksperimentisanjem. Mislim da Piksi jos nema stopostotnu spoznaju o realnim mogucnostima svih igraca, i kako funkcionisu medjusobno na terenu. Ono sto je odigrano otkako je usao Radonja je bilo Top. I to protiv jedne takve reprezentacije kakva je Portugal.