Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

@Момчина za Dmitrovića si potpuno u pravu. Kad je meni kao gledaocu ulivao nesigurnost mogu misliti kako je bilo momcima iz poslednje linije. 

Закаснио сам са РТС2 због "Кошара"(документарац бр2 је вечерас,сутра и 3)на новаСС и интонирање химни а по мрежама видим да се химна није чула,да је тон био на муте.

НоваССлучајност или?

2 hours ago, ЦИГАНИН 74 said:

НоваССлучајност или?

Ma kakva bre slučajnost... Nova  i N1 su ustvari CNN, a dobro znamo kakve gnusne laži i propagandu su oni radili poslednjh 30 godina protiv Srpskog naroda bez obzira ko je u Srbiji bio na vlasti, jednostavno to su naši mrski neprijaelji i svi oni novirari koji im služe, TAČKA!!! 

13 hours ago, SHERIFF said:

Ne, oglasice se kad nam Jovic spasi dupe u nadoknadi protiv Skotske, a ovo june glavato promasi penal i kosta nas direktno Evropskog prvenstva. 

Ma srećni su konačno su se preko reprezentacije osvetili ribarima iz Šamroka.

Matić: Predsednik FSS treba da bude Srbin, domaćin - seljak

Era-Ojdanić-Biografija-Visina-Težina-Godište.jpg

Srbija (3-4-1-2): Dmitrović - Milenković, S. Mitrović, Pavlović - Lazović, Gudelj, Milinković Savić, Kostić - Tadić - Vlahović, A. Mitrović.

Portugalija (4-3-3): Lopes – Kanselo, Ruben Dias, Fonte, Sedrik – Bruno Fernendeš, Seržo Oliveira, Danilo – Žota, Ronaldo, Bernardo Silva.

Bravo Piksi, mi ne mozemo i ne znamo da se odbranimo, nemamo kvalitet nazad, hajde onda da igramo ofanzivno i nadigravamo se.

Portugal je favorit, sve osim poraza je bonus. Nadam se potajno da ce se hrabrost isplatiti.

Srecno.

A ovaj SK opet ima smetnje u prenosu. Nadam se dw ce se stabilizovati do pocetka utakmice.

Posted (измењено)

Mudonja, bice ili pukovnik ili pokojnik. . .ali ovako nesto sam i ocekivao od Piksija.
Kacite ljudi linkove ko bude naleteo negde na netu.

Edited by IBRS

Srbija (3-4-1-2): Dmitrović - Milenković, S. Mitrović, Pavlović - Lazović, Gudelj, Milinković Savić, Kostić - Tadić - Vlahović, A. Mitrović.

Portugalija (4-3-3): Lopes – Kanselo, Ruben Dias, Fonte, Sedrik – Bruno Fernendeš, Seržo Oliveira, Danilo – Žota, Ronaldo, Bernardo Silva.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

27 минута раније, SHERIFF said:

Bravo Piksi, mi ne mozemo i ne znamo da se odbranimo, nemamo kvalitet nazad, hajde onda da igramo ofanzivno i nadigravamo se.

Portugal je favorit, sve osim poraza je bonus. Nadam se potajno da ce se hrabrost isplatiti.

Srecno.

Sastavi su da se smrzneš. Njihov od imena i kvaliteta a naš od muda i rizika. Biće zanimljiva utakmica i svakako nemamo šta mnogo izgubiti. Ne verujem da će se nas našom ovakvom postavkom baš nakantati, verujem da ovako imamo više šanse nego da pokušamo bunkerom i čekalicom. 

Srećno! 

12 минута раније, Са истока Маракане said:
17 минута раније, Meda said:
A ovaj SK opet ima smetnje u prenosu. Nadam se dw ce se stabilizovati do pocetka utakmice.

Prenos je na NovaS na SK imas Ceska-Belgija

Znam, ali signal koji se sad pusta u uvodnoj emisiji na sk1 je onaj koji cemo da dobijemo za utakmicu na novoj. A sve vreme imaju smetnje. 

Dobra formacija, ja bih čak pojačao vezni red sa Maksimovićem umjesto jednog napadača, ali ne žalim se, da igramo fudbal malo za promjenu. 

Naklon za Piksija zbog postave. Daj malo rokenrola u pm. Realno, nemamo šta da izgubimo a i dosta smo jajarili protiv ovih velikana. Šteta što je bez publike...

Videcemo kako ce izgledati na terenu .

Nisam pristalica ove formacije, niti smatram da su igraci u najboljoj formi izasli na teren .

U svakom slucaju nek sreca prati reprezentaciju Srbije i neka ovi igraci kojima je Piksi poklonio poverenje daju svoj maksimum i odigraju borbeno i sa karakterom .

Srecno bilo !

Dzaba mi formacija kad vidim na terenu onog panja u odbrani. Pa i ovaj Dmitrovic uvek uplasen kad brani za reprezentaciju. Nadam se remiju ali ne znam tesko. 

Dzaba nama i Vlahovic i Mitrovic... Ova odbrana je gora od obrane IMT-a

Kakav je linijas ovaj Dmitrovic, idi bre u picku materinu!