Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Плавшић душа циганска сетио се Пиксијевог гола против Лирије (8:2),директан волеј после Митиног корнера да мало овај лоб “спусти”,срце моје,љубав моја,циганштура моја,обожавам га.

Ovo smo odigrali sa novim selektorom koji je imao koliko dan ipo da bilo sta uradi. . .BItna pobeda protiv verovatno glavnog konkurenta na startu kvalifikacija. Strepeo sam zadnjih minuta, bezveze im polonismo gol.  . .a Gudelj je odigrao zadnju akciju poluamaterski, livadu ispred sebe je imao on vuce na stranu i gresi u dodavanju. 
Irci nisu postigli gol dosta dugo, veceras su dali dva komada.

Dobro je ! Počeli smo pobedom, a toga dugo nije bilo...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Bitno je da se pobedilo ,iskreno zbog Piksija sam i pogledao utakmicu ,ovo je bila prva utakmica pa necu puno  kritikovati, ali iskreno ovo je bilo daleko od dobrog od odabira prve postave pa do postavke igre ,ali ajde da se strpimo jos koju utakmicu da vidimo imali ista od nas 

Samo se sjebao na sredini, a i sa formacijom, + to u kombinaciji. Račić-Lukić haos. Lukić kao nešto i može da odigra, Račić duplo golo. Ni naprijed ni nazad. Maksa za njih dvojicu fudbal izmislio, a tek mi sad ona priča za Milivojevića ne pije vodu. Kao ne vidi Luku zbog tehnike i stila igre, pa počne sa Račićem. OK, ko vjeruje.. 
Lazović isto nedostajao za ofanzivni doprinos jer u ovoj formaciji bekovi moraju naprijed da pomognu. Daleko od toga da Gajić nije bio dobar, al Laza je ipak Laza, nekoliko nivoa iznad. 
Valjalo bi kad bi se SMS nekako uklopio i kada bi njegov potencijal iskoristili jer je on ipak kvalitet za 80% reprezentacije. Već sa njim i Tadićem, uz Đuričića, kasnije Kataija, tu može da se napravi neka dobra priča na sredini. 
Napadači su nam ok. Nisu svetska klasa ali su dobri. 

Volio bih da više ne gledam S.Mitrovića, Kiflu i Račića, a da gledam Lazovića, Maksu, Krstičića, Sergeja.. I može da se napravi dobra priča. 

1 минут раније, Јури said:

Volio bih da više ne gledam S.Mitrovića, Kiflu i Račića, a da gledam Lazovića, Maksu, Krstičića, Sergeja.. I može da se napravi dobra priča. 

Мени је довољно што више не гледам Коларова и Љијића. А Бога ми, пун ми је ***** и оног малог из немачке, играо у војводини. 

Гаћиновић едит

Mnogo smo limitirana reprezentacija što se tiče onih tehnički doteranih igrača. Imamo puno školovanih trkača kojima je lopta samo da je guraju ispred sebe. Kako bi nam legao jedan Ivanić ili Kanga, ma i Natko bi bio tatko pa bar poluvreme na centru igrališta. Tadić izašao mi smo se raspali. Ne znam šta da mislim za Sergeja. Možda u Italiji žari i pali, u dresu reprezentacije mi je sve u svemu ostavio tanak utisak. Šteta što je ovako ispalo sa Lukom koji je ipak klasa iznad Maksimovića, Lukića i Gudelja. Možda Krstičić da to koriguje u kombinaciji sa Maksom ili Gudeljom. Vlahović opravdano prvi špic, svaka čast Mitroviću za golove, mali mi deluje daleko agilniji. 

Drago mi je da je Piksi krenuo pobedom, previše je kratak period da se nešto više napravi.

Posted (измењено)

Ja se  nadam da je  trener odmarao  glavne igrace za Portugal... 

Lukic Mitrovic momci nema sta da traze u repki dobili smo ovo na suvi kvalitet pojedinaca... Opet igramo po krilima sa sporijim igracima moraju brza krila da igraju.. 

Pobeda se pise i 3 boda to je najvaznije! 

Edited by Asta Cohones

Одбрана са Миленковићем, Павловићем и С. Митровићем је проблем и ту треба да се изврши тотална реконструкција. Спајић мора да има место у првом тиму.

Najveca kiksara ikada najveca prevara zvana Stefan Mitrovic.Jos se secam utakmice u Becu kad sam bratu na stadionu rekao da ce nam doci glave ovaj panj kad smo videli da se zagreva. Ovde je dobra samo pobeda sve ostalo za zaborav. Sa ovakvom igrom nadrljali smo protiv Portugala koji je cuvao bitne igrace veceras. Racic Lukic je nivo Njegos Velja kod nas. 

Masa nabedjenih fudbalera imamo. Prvo onaj Mitrovic ne treba uopste na spisku da bude, on covek zabetoniran u 11. Lukic može poziv ali da ne ulazi u igru. Račić klupa, pa ulazak u igru. 

I za kraj dolazimo do Kostica. Osobe koja ubija u toj Bundes ligi, nema kola, a da nije u najboljih 11 kola, golovi, asistencije. U Srbiji, pa tačno bi svaki igrač Zlatibora uradio vise od njega. I covek nije odigrao dobar meč za reprezentaciju ni ja ne pamtim od kad. 

Spajić, Maksimovic, Gudelj, Lazović i Ristic bi meni igrali sa Portugalom. 

Nemam SBB pa ne pratim,a nisam ni gledao.

Zbog ovakvih stvari bi pustio da se udave u govnima svi,a svih 850 igraca i trenera da ucestvuju u reprezentaciji.

Spoiler

OGLASIO SE PARTIZAN NAKON POBEDE SRBIJE: "Ovako to rade momci iz naše omladinske škole"

SRBIJA je savladala reprezentaciju Irske rezultatom 3:2, a sva tri gola produkt su fudbalera koji su ponikli u Partizanu.

Crno-beli u prvi plan istakli svoje bivše igrače, strelce u duelu protiv Republike Irske

Partizan je objavom na Tviteru čestitao reprezentaciji Srbije na pobedi na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Republike Irske.

- Ovako to rade fudbaleri iz naše Omladinske škole. Čestitke reprezentativcima!

Ovako to rade fudbaleri iz naše omladinske škole!

Aleksandar_Mitrović @FulhamFC @vlahovicdusan9 @acffiorentina

Čestitke reprezentativcima!

@FSSrbije

#FKPartizan

ExRuHQ_WUAUUuZY?format=jpg&name=small

Zato ne volim sto je Pixi tu gde jeste,nije zdrava sredina.

Ne, oglasice se kad nam Jovic spasi dupe u nadoknadi protiv Skotske, a ovo june glavato promasi penal i kosta nas direktno Evropskog prvenstva. 

Дмитровић, Гајић, Младеновић, Ђуричић и Рачић из прве поставе, Макса и Лука измене. Из нашег клуба, играли за нас или су прошли нашу школу.

Павловић, Миленковић, Влаховић и Лукић из прве, Митровић као измена. из гробља

Костић, Тадић из Војводине

Митровић Стефан, Гудељ као додатак

На све то и Пикси као селектор. 

Mnogo više sam očekivao od Lukića i Račića u fazi napada, barem jedan od njih mora stalno da se ubacuje u ofanzivu, jer ne igraju klasične zadnje vezne, imaju 3 štopera iza sebe, samim tim i slobodu u ofanzivi, to su nam dve najkritičnije pozicije, nadam se da će protiv Portugalaca igrati tandem Gudelj-Maksimović od početka i da će po bokovima strartovati Lazović desno, a Kostić levo!!!

Pre svega čestitam Piksiju debitantsku pobedu na klupi Srbije, ali moram reći da se ogrešio što nije pozvao neke ljude; nisi zvao... A ne, to je iz Anđusove emisije. 

Možda i najjači utisak od sinoć mi je koliki je Dmitrović linijaš i koliko ne unosi sigurnost u odbranu. Dva puta je trebao da izađe sa linije na loptu - jednom je prošlo nekažnjeno, drugi put smo primili gol. Naravno, morao je i Mitrović bolje, ali da je golman ranije krenuo sve bi bilo okej. Teško će se taj leba najesti u Sevilji.

Potpuno istumbana postava, što je i Piksi rekao nakon utakmice. Verujem da će protiv Portugala sredina izgledati značajno drugačije, kao uostalom i cela postava. Vlahović će biti bolji i od Mitrovića a čak, koliko god mi bilo teško da priznam, i od Jovića. Fantastičan osećaj, ubacivanje, duel, šut... Sve ima bukvalno. Račić mi je bio bolji deo tandema sa Lukićem, ali mi nijedan ne bi igrao protiv Portugala. Gajićev start je iznenađenje za sve koji su gledali utakmicu a bogami i za njega. Đuričić takođe. 
Sve u svemu, bitno je da se pobedom krenulo u kvalifikacije. Portugal je dosta ozbiljniji protivnik i prava mera da vidimo gde se trenutno nalazimo. 

Možda Piksi krene malo opreznije sa Portugalcima, pa izvede formaciju 3 - 5 - 1 - 1

Mitrović

Tadić

Sergej                                      Maksimović

Kostić                                              Gudelj                                            Lazović

Pavlović                   Mitrović                   Milenković

Rajković