Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Zadovoljan jedino pobedom... sto se tice, odabira igraca i postavke nase reprezentacije, razocaran! Prvo Racic - Lukic, nikakva ideja na sredini, bezidejno previse... kasnije utakmicu zavrsavamo sa 3 centralna odbrambena, tri zadnja vezna (Maksimovic, Gudelj, Lukic), i dva klasicna napadaca... katastrofa... Evidentan je nedostatak centralnog veznog igraca koji treba da poveze sredinu sa Tadicem i Djuricicem... necemo se 'leba najesti sa ovakvom postavkom... Srecno u nastavku, takmicenja!

Valjda je Piksiju sad jasnije oko nekih stvari. Mislim, ekipa koja je počela..Zajebi.

Milun za kiksaru Mitrovića je Vidić lično i nadam se da će od sledećeg ciklusa on da bude tu,a ne ovaj balvan iz Strazbura.

June ga munulo sveCki, Vlahović isto dobar. Što se mene tiče, Vlahović i dalje treba da ima prednost. Dok Luka ne živne, naravno.

Плавшић душа циганска сетио се Пиксијевог гола против Лирије (8:2),директан волеј после Митиног корнера да мало овај лоб “спусти”,срце моје,љубав моја,циганштура моја,обожавам га.

Ovo smo odigrali sa novim selektorom koji je imao koliko dan ipo da bilo sta uradi. . .BItna pobeda protiv verovatno glavnog konkurenta na startu kvalifikacija. Strepeo sam zadnjih minuta, bezveze im polonismo gol.  . .a Gudelj je odigrao zadnju akciju poluamaterski, livadu ispred sebe je imao on vuce na stranu i gresi u dodavanju. 
Irci nisu postigli gol dosta dugo, veceras su dali dva komada.

Bitno je da se pobedilo ,iskreno zbog Piksija sam i pogledao utakmicu ,ovo je bila prva utakmica pa necu puno  kritikovati, ali iskreno ovo je bilo daleko od dobrog od odabira prve postave pa do postavke igre ,ali ajde da se strpimo jos koju utakmicu da vidimo imali ista od nas 

Samo se sjebao na sredini, a i sa formacijom, + to u kombinaciji. Račić-Lukić haos. Lukić kao nešto i može da odigra, Račić duplo golo. Ni naprijed ni nazad. Maksa za njih dvojicu fudbal izmislio, a tek mi sad ona priča za Milivojevića ne pije vodu. Kao ne vidi Luku zbog tehnike i stila igre, pa počne sa Račićem. OK, ko vjeruje.. 
Lazović isto nedostajao za ofanzivni doprinos jer u ovoj formaciji bekovi moraju naprijed da pomognu. Daleko od toga da Gajić nije bio dobar, al Laza je ipak Laza, nekoliko nivoa iznad. 
Valjalo bi kad bi se SMS nekako uklopio i kada bi njegov potencijal iskoristili jer je on ipak kvalitet za 80% reprezentacije. Već sa njim i Tadićem, uz Đuričića, kasnije Kataija, tu može da se napravi neka dobra priča na sredini. 
Napadači su nam ok. Nisu svetska klasa ali su dobri. 

Volio bih da više ne gledam S.Mitrovića, Kiflu i Račića, a da gledam Lazovića, Maksu, Krstičića, Sergeja.. I može da se napravi dobra priča. 

1 минут раније, Јури said:

Volio bih da više ne gledam S.Mitrovića, Kiflu i Račića, a da gledam Lazovića, Maksu, Krstičića, Sergeja.. I može da se napravi dobra priča. 

Мени је довољно што више не гледам Коларова и Љијића. А Бога ми, пун ми је ***** и оног малог из немачке, играо у војводини. 

Гаћиновић едит

Mnogo smo limitirana reprezentacija što se tiče onih tehnički doteranih igrača. Imamo puno školovanih trkača kojima je lopta samo da je guraju ispred sebe. Kako bi nam legao jedan Ivanić ili Kanga, ma i Natko bi bio tatko pa bar poluvreme na centru igrališta. Tadić izašao mi smo se raspali. Ne znam šta da mislim za Sergeja. Možda u Italiji žari i pali, u dresu reprezentacije mi je sve u svemu ostavio tanak utisak. Šteta što je ovako ispalo sa Lukom koji je ipak klasa iznad Maksimovića, Lukića i Gudelja. Možda Krstičić da to koriguje u kombinaciji sa Maksom ili Gudeljom. Vlahović opravdano prvi špic, svaka čast Mitroviću za golove, mali mi deluje daleko agilniji. 

Drago mi je da je Piksi krenuo pobedom, previše je kratak period da se nešto više napravi.