Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Па то и јесте можда највећи проблем нас Срба, што све гледамо кроз старе заслуге. Супер, нека га, да не одемо ни на ово СП да би се балван Митровић разигравао. По тој логици Пријовић који нас оним голом одведе на СП треба да добије шансу пре Јовића, Влаховића, Деспотовића. Тај балван исто тако промаши одлучујући пенал којим не одосмо на ЕП, мислим да је доста шанси добио за све што је урадио у прошлости за Србију. 

Porediš Prijovića sa likom koji nam je prvi špic već 5 godina? Nemoj se zajebavati. Jebote, došao sam u situaciju da branim Mitrovića 🤣:cudi11: Jović, u kog verujem kao da je moj, je trenutno u najlošijoj formi od svih pozvanih. Po tvojoj logici on ni ne treba da se nađe na spisku.

Па колега ти си повукао паралелу о старим заслугама, ја кажем да је по тој логици Пријовић требао бити капитен у најмању руку. Митровић шта је дао, још више је просуо. И грешиш, управо је дотични у најлошијој форми и то није први пут да други испаштају због њега. И кад је тај Јовић разбијао у Немачкој, давао по 5 комада, морао је да седи на клупи у репрезентацији да би балван играо иако није могао да се састави у Њукастлу. Само ми у Србији живимо на конто заслуга и старе славе, зато не мрдамо никуд. Један Реал се одрекне Раула и Касиљаса, само Србија не може Митровића (привремено, не застално) . У најбољој Форми су Ђурђевић, Влаховић и Деспотовић,  тај Митровић није ни на 6 месту од свих Српских нападача. 

Posted (измењено)

Djurdjevica i Despotovica nikad ne bi uvrstio ni na spisak od 130 a kamoli od 30 igraca.
Mitrovic je drvo javorovo ali boljeg napadaca nemamo uz Jovica koji je totalno drugaciji tip igraca.

Edited by IBRS

Vlahović je glodarski isprdak ali je rang iznad Mitorovića, Despotovića, Djurdjevića...Dečko igra top ligu i sasvim je dobar imajući u vidu sve okolnosti, i tek će da bude. June i djurdjević su dokazani drugoligaški igrači..Luka je naravno rang iznad svih, ali eto, za sad je u krizi. A i to će doći na svoje..

Posted (измењено)
1 hour ago, BeBe said:

Па колега ти си повукао паралелу о старим заслугама, ја кажем да је по тој логици Пријовић требао бити капитен у најмању руку. Митровић шта је дао, још више је просуо. И грешиш, управо је дотични у најлошијој форми и то није први пут да други испаштају због њега. И кад је тај Јовић разбијао у Немачкој, давао по 5 комада, морао је да седи на клупи у репрезентацији да би балван играо иако није могао да се састави у Њукастлу. Само ми у Србији живимо на конто заслуга и старе славе, зато не мрдамо никуд. Један Реал се одрекне Раула и Касиљаса, само Србија не може Митровића (привремено, не застално) . У најбољој Форми су Ђурђевић, Влаховић и Деспотовић,  тај Митровић није ни на 6 месту од свих Српских нападача. 

Ja prvi ne volim Mitrovica ali decko gine za grb i dres na terenu za razliku od mnogih manekena a da ne govorim sto je nabavio karte kad je Zvezda igrala u Londonu,  kad je dao gol  i otrcao ka severu novinari su brze bolje  jedva docekali da ga pitaju  kako on to  kao grobar a trci prema severu pa ih je oladio odgovorom samo tako ...   Postovanje za takvog momka bez obzira sto navija za komsije ....  

Imamo mi jos napadaca a od ovog malog izmeta uopste nisam iznenadjen njegovim postupkom  isti taj mali se kunuo u nas pa je presao zna se gde!

Prijovic Joveljic i Stuparevic  imamo mi napadaca a nadolazi i Lazetic 

Mene je samo iznenadilo zasto Terzic nije pozvan ali dobro tu smo pokriveni riletom  i Mladenovicem 

Edited by Asta Cohones

Нама игра треба да се врти око Влаховића и Јовића, све остало је испод њих.

Клео се и Мирко у Вошу и отрчао у ЦГ, јел и он испрдак? 😁🤭

Posted (измењено)
12 минута раније, BeBe said:

Клео се и Мирко у Вошу и отрчао у ЦГ, јел и он испрдак? 😁🤭

To se obrati gonicu ovaca  zasto decko ne igra za nas i kakvu je torturu trpeo 

Polako sad ce i to klupko da krene da se odmotava oko menadzerisanja

Edited by Asta Cohones

Vlahovića nisam gledao, tako da ne znam kako igra, a od ostalih špiceva najbolji je Pavkov.

Reprezentacja Srbije 3 : 5 :

Rajković

Milenković    Mitrović    Nastasić 

Lazović                         Gudelj                     Kostić

Tadić                        Sergej

Jović     Vlahović

Fali Luka Milivojevic... ogresili su se prilicno o njega, vrhunski veznjak, jedan od onih za koje bih voleo da se vrate kod nas.

4 hours ago, BeBe said:

Mitrovic moze da bude milion posto ljakse i grobar, ali je nas najbolji spic...

Kapiten Kristal Palasa, Luka Milivojević, nije se našao na spisku novog selektora fudbalske reprezentacije Srbije, Dragana Stojkovića. Piksi je procenio da mu vezista ne treba, posle čega se oglasio i Milivojević.

On je u izjavi za Večernje Novosti poručio da je posle toga definitivno rešio da završi sa našim nacionalnim timom.

– Želim ovom prilikom javno da se zahvalim novoizabranom selektoru i da mu poželim sreću i uspeh u daljem radu, pošto mi je verovatno nesvesno pomogao da donesem odluku o kojoj sam već duže razmišljao, a to je da se definitivno oprostim od dresa reprezentacije Srbije sa svojih 29 godina – kazao je Milivojević za Večernje Novosti.

Naš as je naveo i razloge za ovu odluku.

– Ljudima u Savezu na čelu sa predsednikom želim da kažem da su uspeli u tome, na čemu su radili još pre Svetskog prvenstva, da me oteraju iѕ reprezentacije. Sebi zameram što se odavno nisam povukao, iako sam video mnoge stvari koje su radili, mešetarenja, menadžerisanja, sklanjanja igrača pred Svetsko prvenstvo, smenjivanje selektora, smenjivanje kapitena, podmetanje izjava određenim igračima i pomoćnim trenerima. Za te stvari sam rekao i saigračima i javnosti, i njima i predsedniku u Londonu lično, ali sam ostajao zarad saigrača i ekipe i verovao da će biti bolje. Neka im je na čast šta su radili. Želim reprezentaciji Srbije puno sreće i uspeha u budućnosti – rekao je Milivojević

Nekadašnji fudbaler Olimpijakosa, Anderlehta, Crvene zvezde, Rada i Radničkog iz Kragujevca je za nacionalni tim Srbije odigrao 39 utakmica i postigao jedan gol. Možda i više nego po igrama, navijači u našoj zemlji će ga pamtiti po tome da je tokom Mundijala u Rusiji bio među najglasnijima protiv odluke FSS da smeni pre tog turnira Slavoljuba Muslina, selektora koji je odveo “orlove” na Svetsko prvenstvo.

Posle toga je Milivojević odbio da igra za “orlove” dok mu se predsednik FSS Slaviša Kokeza ne izvini javno zbog nekih izjava koje je dao, ali je na kraju ipak pristao da igra u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, kada je za selektora postavljen Ljubiša Tumbaković.

Хоће изгледа и Тедић за ЦГ.

Posted (измењено)

Treba da ostanemo bez i jednog igraca zahvaljujuci vrhunskom radu FSS-a.

Tesko ce se to ispraviti dovodjenjem Pixija za selektora,a on sam je pojeo ****** sto se uhvatio u to kolo.

Za srozavanje ugleda reprezentacije ne moze da se samo da ostavka vec mora dugogodisnja robija da se zaglavi.

Edited by dikili kontakt

Nastasic je spor stoper moderan i napadacki fudbal se zasniva na brzim stoperima 

50 минута раније, Asta Cohones said:

Nastasic je spor stoper moderan i napadacki fudbal se zasniva na brzim stoperima 

Срећа наша па је Милун муња :D