Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

6 минута раније, ЦИГАНИН 74 said:

Биће занимљиво ако Радуле буде водио интервју, упишкиће се у року од 5мин...последице на трауме из детињства су сигирно још увек присутне,из корнера,са центра,кошмар.

"...кад је Радуле био дете мало Пикси га је ..."

Mislim da će Milovanović voditi. 

Mislim da ce Piksi igrati sa cetiri pozadi .... to je njegov stil .... 

2 minutes ago, dragan wien said:

Mislim da će Milovanović voditi. 

Значи Радуле неће скупити даму да се суочи са болном прошлошћу и најзад себи помогне.Закључаће се мали Радуле у шминкерници или ће бити испод Коло&Едо ногу,подсећају га на мамину сукњу,период 87,88,колекција пролеће,јесен

Ma brate gde ćeš njemu dati bilo šta ozbiljno da radi😁

7 minutes ago, dragan wien said:

Ma brate gde ćeš njemu dati bilo šta ozbiljno da radi😁

Онај који са геј профом игра тенис може све

Koliko sam ja pratio imao je Piksi  momenata u kini sa tri stopera ali meni ovo mirise da ce biti standardna 4-3-3 sa Mladenovicem i Gajicem na bekovskim pozicijama.

4 hours ago, dragan wien said:

Izričito mi je drago zbog Spajića, da se konačno ustali u repki. Za mene naš najbolji štoper, i žao mi što ga ne vrate u klub, ne verujem da u Fejnordu sad mnogo više zarađuje nego što su kod nas plate. 

Petković, Krstičić, Ilić, Despotović, Račić, ovo Piksi pravi Zvezdu 😁

Ne pratim više puno Erediviziju ali nije se baš pokazao nešto posebno. Milunović i Degenek su za njega klasa više po mom ličnom mišljenju.

Mora se uzeti u obzir da Fejnord ne igra dobro još od početka sezone, da je bilo priča o raspadu svlačionice, svadja sa Advokatom i da im je po drugi put zbog korone umanjena plata bez razgovora sa igračima.

Za platu se slažem Fejnord je finansijski u dubiozi još od 2012 i pogotovo što je on bio bez kluba a njima je trebao štoper, pa su se našli preko neke mreže gde se on oglasio.

50 minutes ago, Dark22 said:

Ne pratim više puno Erediviziju ali nije se baš pokazao nešto posebno. Milunović i Degenek su za njega klasa više po mom ličnom mišljenju.

Mora se uzeti u obzir da Fejnord ne igra dobro još od početka sezone, da je bilo priča o raspadu svlačionice, svadja sa Advokatom i da im je po drugi put zbog korone umanjena plata bez razgovora sa igračima.

Za platu se slažem Fejnord je finansijski u dubiozi još od 2012 i pogotovo što je on bio bez kluba a njima je trebao štoper, pa su se našli preko neke mreže gde se on oglasio.

Sto ne ćutiš , jezik pregrizo! I

pomjeri se sad s mjesta. PU PU PU PU ne budi uroka :D

А мени моја каже " ето ти га твој Ђурђевић!Ето ти! И,и шта ћеш сад!??!"
..ост'о сам без речи,поклопи ме

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Да нико није случајно деци пренео,неће јадна заспати...ево гледам његове голове,климам главом,кадар невера.

Пиксију смркло са Ђурђом али свануће му са  хеј Миланчетом...ко шаље позив?Сашка Илић?

4 hours ago, Са истока Маракане said:

Darko Lazović igra desnog spoljnog, a Ristic/Mladenovic levog, u sredini 3 stopera, ispred 2 vezna I Tadic I 2 spica.

I to je to. Moze I u 4-4-2 da se "pretvori" I u sta god hoces, a nemas problem desnog beka

Ma sa 3 štopera obavezno treba igrati, Mladenović, Ristić ili Kostić levo, desno Lazović... 2 zadnja vezna, 2 krilna koja ulaze u sredinu kao polušpicevi i guraj, a možemo i sa 2 špica...

Zanimljiv spisak  petko legenda da ga nisu povrede unistile igrao bi u ligi petice.

Fali samo Luka Ilic  pa da imamo cetvorku iz Nis 

Миливојевић се дефинитивно опростио од репрезентација киван због описивања са списка исте. Ја нешто и нисам одушевљен Пиксијем и поступцима истог, не свиђа ми се начин на који је "упао" у јавност и медије, наслове "Пикси прецртао тог и тог.." нису медији изгатали већ им је неко дотурио сазнања.

И списак је комедија јебена, чуј Митровић пре Ђурђевића, не памти човек кад је дао задњи гол, зове га на стару славу и да му оживљава каријеру и пумпа самопоуздање за јебени Фулам преко репрезентација. Не пишем ово јер овај оде у ЦГ, није то неки Бог зна какав играч  да се жали за њим али у овом тренутку је за дебелог Митровића Роналдо (дебели) лично.