Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

U martu igramo 3 utakmice, a ne dve. 

Igramo i sa Azerbejdzanom, tzv trokolo. Burekdzije bi mogli bar toliko da budu informisani. 

Evo ovako nesto kad bi uradio Piksi u startu bi dobio ogromnu podrsku 

Jovic

Radonjic   SMS   Randjelovic

Nikolic  Racic 

Terzic   Milinkovic Maksimovic  Gajic 

Ne moraju ti igraci ali moraju brza krila brzi bekovi moderan fudbal da se igra 

Fali ti najbolji igrac, Dusan Tadic

I Luka Milivojevic na sredini

Gruja oluja, Milivojevic takodje, Gudelj je dobro igrao u u zadnje vreme...

3 hours ago, Западна шунка said:

Почеће поново да се пеати репрезентација. 

Не верујем да би Пикси прихватио да дође и буде марионета било коме. Превелико је то име да би пристао на то да му један Кокеза са четири разреда даје инструкције. 

Очекујем сличну причу као и са Станковићем. Потпуна слобода у раду. 

...daj Bože da bude tako , ali nisam optimista , nemojte nikada da potcenjujete moć FSS...spremni su oni uz pomoć novinara i medija da naprave skandal Piksiju ako ih ne bude slušao i  da ga oteraju i pored uspeha i dobrih rezultata , uostalom imali smo primer Muslina u skorijoj prošlosti , bar toliko možemo da pamtimo unazad, nije bilo davno , a i videli ste kako se drže zajedno "fudbalski radnici" u Srbiji  i kada na FSS udari jedna veličina kakva je Nemanja Vidić...ali ajde , videćemo , ja se nadam da grešim , i da će Piksi uspeti da se izbori sa hobotnicom, mada...

Ovo je ono sto imamo i sto moze da zove,nemamo levog i desnog beka i moje licno misljenje da ne mozemo da igramo u toj formaciji onda

Ako na to dodamo da nemamo ni krila,vec ove trkace sto drze celu stranu,logicno je da igramo sa tri pozadi

Ostaje samo pitanje MATIC,BANE,KOLAROV da li i dokle,ostalo je ovde samo sloziti to

Ako piksi ne slozi,to ne slaze vise niko

LINEUP111613830491668.png

Posted (измењено)

Nikad nisam mogao da budem ravnodusan kada igra nasa reprezentacija, sada jos manje.

Svi mi koji volimo fudbal ludimo na razne nepravde itd ali moras da navijas za svoje, jbg.

Puna podrska Piksiju, naravno, ali ja nemam poverenja u njega kao trenera. Ne mislim da je neki strucnjak, ne mislim da je bolji od prethodnika, iskreno.

Ocekujem svakako neki boljitak, neku novu energiju, bolju atmosferu oko reprezentacije itd ali mislim da nam to nece doneti plasman na SP.

Ako je plan i njegov i ljudi iz FSS da on bude trener na duze staze onda u redu,ako je doveden da nas odvede na SP i ako mu od toga zavisi ostanak na klupi, onda je ovo los trenutak za Piksija.

Edited by NikolaCzv

Poznati beogradski ugostitelj Aleksandar Kajmaković rekao je policiji da je do poslovnih odnosa sa Veljkom Belivukom, zvanim Velja Nevolja, došao preko višegodišnjeg poznanstva sa predsednikom Fudbalskog saveza Slavišom Kokezom, prenosi Blic.

E zbog ovakvih stvari ne volim sto je Piksi postao selektor tj zbog mulja u koji moze da zaglavi i da mu se ime blati,a ima tu jos sto sta da se doda i oko klubskog nadjebavanja.

Inace su oko fudbala u Evropi i svetu sve cvecke i postenjacine, samo smo mi izuzetak. 

Kako sta nas boli? Oko fudbala se motaju takvi ljudi, nismo izuzetak i to se nece nikada promeniti, dokle god je ovoliko miliona i milijardi u igri. 

Nase dvoriste,nasa avlija i nista vise.

Koliko treba da me pogodi sto neko krade i otima u fudbalskom savezu Holandije,Belgije,Luksemburga,Italije,San Marina,Bugarske,Grcke,Rumunije itd,e bas me zabole.

Da li su se njihove reprezentacije plasirale na svetsko ili evropsko prvenstvo i to me zabole.

Meni je bitno da se reprezentacija Srbije plasira na svako i uzastopno,a nije zbog mulja i kriminala,sprege politicara i menadzera. u FSS-u.

Ok, tri i po puta si punoletan, ko sam ja da ti formiram misljenje?

Dakle, svuda na svetu se desava to sto se desava, mi cemo biti izuzetak, a ne postoji korumpiranije i lopovskije drustvo od naseg. Hoce to.

To je uteha u picku materinu. Malo reprezentacija ispasta u svetu poput nase zbog saveza kakvog imamo.