Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

2 минута раније, Gorcilo said:

Nikad i niko neće napraviti ništa, našu rep. vode menadžeri, valjda je posle Muslina svima jasno

Menadžeri imaju uticaj na sastav repke i tu se slažem, ne baš u toj meri u kojoj se želi predstaviti ali definitivno imaju uticaj, ali na kraju krajeva je selektor taj koji ih vodi na terenu a ne menadžer, ni kod Antića nije bio drugačiji sličaj, čak šta više, tu su bile i gore stvari pa je bio rezultat, znači selektor će ipak povrh svega imati presudan značaj. 

Ja bi mu dao 2 miliona ako bi odveo reprezentaciju u Katar. Ako odes tamo dobijes 15 miliona pa daj onda selektoru 2.Inace sam Piksi rekao skoro da bi nas odveo sigurno u Katar pa evo mu sad nek pokaze. Ja inace mislim da mi nemamo sanse sa bilo kim na klupi da budemo prvi protiv nove jake generacije Portugala a tesko i kao drugi jer nema vise onog standardno baraza.

Zasto se pominju menadzeri kod nas? U mnogo jacim reprezentacijama menadzeri imaju uticaj, nece oni njima reci 18/24 igraca koja da se zovu, kazu po nekog igraca, da mu se mozda daju minuti, tako i kod nas... Nama je problem to sto su nasi selektori losi treneri, oni su losi poznavaoci fudbalske igre, Krstajic i Tumbakovic su ocajni treneri i ocajni selektori UOPSTE. Mi kad budemo imali dobrog selektora, koji ima svoj sistem igre, koji ima viziju, mi cemo tada i uraditi nesto. Pa mogu njemu menadzeri u 18 staviti nekog igraca ali ce on odabrati svojih 11 i igrati sa njima. Da li je to Piksi, nisam potpuno siguran ali bi moglo ispasti dobro!

Ti kad imas dobrog selektora, mogu njemu menadzeri u tim staviti nekoga, pa ako ima priliku da ga stavi bice dobro. Ali i sam poziv nekome dize cenu i menja misljenje o njemu.  

Tumba propevao tek kad je dobio nogu u dupe:

Takođe je naveo da: ”FSS i reprezentacija Srbije u narednom periodu moraju da se ‘obračunaju’ sa pojedincima koji lični interes stavljaju ispred opšteg i nacionalog“.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/tumbakovicev-izvestaj-mitrovic-lider-nove-generacije-gudelj-model-sergej-osporavan-i-precenjivan/377856

***** ti ja tu "novu generaciju" kojoj je lider Mitrovic. Nema potrebe da bilo šta i čitam. Prva reč u naslovu mi kaže o čemu se radi.

32 минута раније, Republika Srpska said:

Tumba propevao tek kad je dobio nogu u dupe:

Takođe je naveo da: ”FSS i reprezentacija Srbije u narednom periodu moraju da se ‘obračunaju’ sa pojedincima koji lični interes stavljaju ispred opšteg i nacionalog“.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/tumbakovicev-izvestaj-mitrovic-lider-nove-generacije-gudelj-model-sergej-osporavan-i-precenjivan/377856

Bar tada ...neki nikad

Моцарт пише да ће плата Пиксију бити 50к, плус милион бонус за пласман на Мундијал

Pa s obzirom koliko smo često učesnici tih prvenstava, skoro smo pa Malta. Tako da bonus ne čudi, ne ulazeći u to da i je visina istog normalna i opravdana...

Zvanicno Piksi je novi seletkor

Potvrda ove informacije stigla je od jednog od najvećih igrača u istoriji našeg fudbala koji se oglasio putem poruke sledeće sadržine:

„Dobro jutro, biću selektor“.

Mozzart

Nisam odusevljen njegovim prihvatanjem mesto selektora zato sto neke druge struje u FSS rade podmuklo i licemerno,da bi udarili na strukture neke druge price.

Potreban im je neko ko je nosio crvbeno bele boje da bi izjednacili nerad i lopovluk zato nisam za bilo koga ko je blizak nasem klubu,a da postane selektor.

Bio sam za to da Pixi odbije,a da Sava postave kada se propada,da se propada sa stilom.

Neka se udave u sopstvenim govnima.

Spoiler

Stigao dugo čekani papir iz Kine

Prepreka više nema: Dragan Stojković Piksi biće selektor Srbije u pohodu na Mundijal u Kataru 2022. godine. Potvrda ove informacije stigla je od jednog od najvećih igrača u istoriji našeg fudbala koji se oglasio putem poruke sledeće sadržine:

„Dobro jutro, biću selektor“.

Na taj način uspešno su završeni pregovori FSS Srbije i Dragana Stojkovića Piksija, koji je od rastanka sa Ljubišom Tumbakovićem bio prva želja srpske kuće fudbala. Međutim, dugo se čekalo da Piksi dogovori uslove raskida saradnje sa kineskim Gunagdžom, klubom od koga je primao pozamašnu svotu novca, i pored raskida saradnje.

Međutim, Stojković je pristao da napravi kompromis, i odrekne se dela finansijskog kolača koji mu je pripadao po slovu ugovora. Kinezi su bili dužni Stojkoviću još 3.600.000 evra, ali se on odrekao više od dva miliona evra. Čekalo se samo da stigne papir iz Kine. Procedura je kasnila zbog tamošnjih praznika, ali je posle dugog čekanja uklonjena i poslednja barijera.

Naravno, Stojkovića na Terazijama 35 čeka vrlo dobar ugovor. Ranije informacije su govorile da će Piksi kao selektor Srbije imati mesečnu zaradu od 50.000 evra. I odličan bonus u slučaju plasmana na Mundijal u Katar – 1.000.000.

Iako se dugo čekao papir iz Kine, kako bi ugovor Dragana Stojkovića Piksija i FSS bio otkucan, jasno je da je bivši trener Nagoje i Gunagdžou već zasukao rukave. Vremena ima malo, pošto Orlove već narednog meseca čekaju dueli sa Irskom i Portugalijom. Mnogo toga posle njih može da bude jasnije.

Pixi jebi se....

Podrska za Piksija uvek ali Imace veoma tezak posao jer je veoma tesko plasirati se na Mondijal kad se boris sa jednim Portugalom. U svakom slucaju konacno smo dobili normalnog selektora posle egzibicija sa Tumbom i Krstajicem.

Piksi i da odradi ceo ugovor i uzme bonuse uzece manje nego da je ostao da lezi kod kuce i da mu leze plata od kineza. 
Svakako cu sa mnogo paznje ispratiti reprezentaciju posle dugo vremena bola u kurcu za istu.

Posted (измењено)

Evo ovako nesto kad bi uradio Piksi u startu bi dobio ogromnu podrsku 

Jovic

Radonjic   SMS   Randjelovic

Nikolic  Racic 

Terzic   Milinkovic Maksimovic  Gajic 

Ne moraju ti igraci ali moraju brza krila brzi bekovi moderan fudbal da se igra 

Edited by Asta Cohones

U najboljoj formi od svih nasih napadaca je Vlahovic trenutno on bi mi igrao da je sada utakmica. Treba da igraju igraci u najboljoj formi i da mogu da igraju zajedno u smislu da mogu najbolje da se slazu na terenu pogotovo u veznim redu i u odbrani. 

U martu igramo 3 utakmice, a ne dve. 

Igramo i sa Azerbejdzanom, tzv trokolo. Burekdzije bi mogli bar toliko da budu informisani.