Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Guest carapan

“Igraćemo i dalje sa samo jednim isturenim napadačem. Želim da utakmicu protiv Čilea počne Marko Šćepović. Videćemo ko će biti drugi, Đorđević ili Đurđić. Nema smisla pozvati ih obojicu, a igraće samo jedan”

, zaključuje

Mihajlović

.

Ovaj i dalje tera po svome...Marko Scepovic?!!! Nemam reci..

Belgijanci su dizali ekipu od 2006,kada su pukli u kvalifikacijama od nas i Spanaca.Posle toga su podmladili ekipu i evo,docekali svoju sansu da gospodare Evropom.

Ako cemo da podmladjujemo ekipu,trebaju da igraju igraci koji stvarno imaju kvalitet,kakvi Scepovici kakve ***** materine ?!

Špic za rep. ne samo zbog ovog gola već redovno trese mreže....

Po meni neki idealni spisak ali ovo je za želje snove....

Golmani:

Brkić,Jorgačević,Kahriman

Odbrana:

Bane,Basta,Subotić,Biševac,Simić,Nastasić,Kolarov,Luković

Vezni red:

Ignjovski,Kuzma,Matić,Petrović(Kačar),Tadić,Tošić,Djuričić,Janković,Stevanović

Špicevi:

Ljuboja,Žigić,Djordjević

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=10&dd=31&nav_category=16&nav_id=656617

Protiv fudbalera Gorana Čaušića, Ognjena Mudrinskog, Đorđa Despotovića i Aleksandra Kirovskog podnet optužni predlog zbog incidenta na utakmici u Kruševcu.

Gde je ovde Ninkovic ?! Pa on je izazvao tucu i prvi krenuo da se obracuna sa englezima,a sada nema kazne za njega. Vazno da ce nas najbolji strelac,buduci prvi golman i verovatno buduce pojacanje biti kaznjeni. Postoji i mogucnost da budu odstranjeni sa terena neko vreme. E pa Dacicu jel se ovako radi ? Stitis tvog pulena Ninkovica a pritom oslabljuje nasu ekipu. Stvarno je sramota i mora neko da reaguje. Jedini krivac za ovo je Ninkovic,ostali su vise manje sporedni akteri. SRAMOTA !

Guest carapan

Bitno je da je on bio danas kapiten..I da se o tome pise..

I da je "blistao" prvi centarfor Scepanj...

Ma Scepanj je kao Ibra,nema on motiva da igra protiv slabih timova....(ironija)

Posted (измењено)

Каква њушка јбт О.о Ружнији је и од Толета,а то ретко ко може.

Lici na pingvina iz Betmena

Inace,Djordjevic iz Nanta ili moj Djurdjic su jedina opcija u spicu jer ne osciliraju,da se ja pitam obojica bi igrala ali rece Miha da jedan od njih dvojice stize u reprezentaciju.

Sigurno je da je Nant mnogo jaci od svih prvoligasa svedske lige ali treba postovati i ucinak Djordjica i u Evropi.

post-1514-0-23817200-1352048677.jpg

Edited by chick1 TeO

Па укључио мозак и одбио позив.После данашње изјаве Михајловића да се у Србији не намештају утакмице не знам да л' ће ико схватити озбиљно било коју његову реч.

Ukaljao je moje misljenje prema njemu sto me je zaduzio igrama u Crvenoj Zvezdi,ovo sto prica je mng nisko mao u mojim ocima sad.

Живо ме занима када дође време и оде , коју ће тада причу причати . :raz_097:

Да имамо најрегуларније првевство , или оно већ чувено, после одређеног времена "отворићу душу" .

Maksimovic opet u reprezentaciji.Ovo je zaista pocelo da bude zalosno.

Pored toga od 6 igraca sredine terena od pozove 6 zadnja vezna.Matic je odbio koji je standardan u Benfici,ali ce igrati Fejsa i Ignjovski koji su na tribinama u svojim klubovima, ali su puleni Faljija.Tu je i nas Micko koji je u ocajnoj formi,kao i Radovanovic koji se tek oporavio od povrede i nije igrao od pocetka sezone. Uz to opet Scepakadabra pozvan.

Ovaj covek se drogira majke mi.

Пошто је добио позив за репку, ето Миливојевићу прилика да обара авионе 'Turkish Airlines'-а пошто су сви ЈАТ-ови авиони оборени.