Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Piksi: Zašto bih pričao sa Vučićem o fudbalu? 

Bas se pitamo zasto a to su te cuvene promene   

Edited by Asta Cohones

Ako Spiridon nije debitovao za A reprezentaciju Austije mogu i njega povesti. Što se mene tiče mogu ga tamo i ostaviti. Bože moj, ima i u Dominikanskoj republici fudbalskih klubova, a bome što je najbitnije i dobrih dama. 

E da vidimo kako će sada ludi Zeks da opravda svoju kravu(Klopa licno)? 

Sigurno je neko njegovoj kravici stavio cev na glavu, pa ovaj morao da prihvati.

Ja ne znam sta ste ocekivali..

Savo je podguzna muva koja je milion puta pregazila rec do sada i radio je sa ljudima kojima je psovao prvi red na sahrani... 

Milojevic ne moze, Piksi ne moze, svi normalni ih odbili.. Mora poslusnik koji ce za lovu uraditi sve a i to podrazumeva da sedi sa covekom i smeje se koga je pljuvao do juce... 

Dobrodoslica Savu, ja reprezentaciju necu pratiti vise jer ce biti u njoj Zdjelar,Pavlovic i ostali... Da se nerviram nema sanse, dosta sam zivaca izgubio zbog Zvezde

Milosevic,Lalatovic,Tumbakovic,Krstajic i ostala boranija koje ne mogu da se setim su podguzne muve dal u klubovima dal u reprezentaciji.

– Potrebno je da istini pogledamo u oči. Bilo je u našem fudbalu i pre, a i sada, funkcionera koji su uspevali da naprave dobar rezultat, pa da im se posle toga izgubi svaki trag i da posle njih drugi dođe, pa na kraju svi zajedno platimo ceh. Potrebni su nam pošteni ljudi. Sposobni i odgovorni, a ne ljudi kao što ih imamo u ovom sistemu vrednosti. Neki ljudi koji danas vode klubove su samo ispostava menadžera i kriminalaca. Potrebni su nam stručni i pošteni ljudi koji će raditi u interesu srpskog fudbala.

Šta je potrebno za spas srpskog fudbala?

– Da dođu čestiti i stručni ljudi, neokaljani, bez repova. Naravno, imamo takve ljude. Ja želim da budem spona, a ne razdor između kvalitetnih ljudi. Dosta nam je razdora i podela. U evropskim i svetskim fudbalskim krugovima u kojima se krećem, obično kada pričamo o srpskom fudbalu, njima je uvek prva asocijacija kriminal i korupcija. Ako hoćemo da i dalje u našem fudbalu vladaju takve vrednosti, onda takav fudbal nema nikakvu budućnost. Jedino što ima to je lični interes pojedinaca. Ako je tako, onda bolje da decu više ne šaljemo na fudbal – istakao je Nemanja Vidić.

Odlican intervju. Neko je pripremio Vidaru na ovo. Tajming savrsen. Svaki neuspeh Save krave a bice ih jer je retardiran ce biti plus za promene u savezu. Samo da Nemanja ne proda obraz i da se ne pokloni svevisnjem. 

Svaki ko je mislio da ce Piksi ili Miloje preuzeti savez u opciji da im se daje spisak igraca koji moraju da igraju nema veze sa fudbalom. Tako ce da radi Savo. Veliki fudbaler i ogromna nula od coveka u jednom. 

138296_crvena-zvezda-nemanja-vidic-mancester-junajted_ls.jpg

Zajaha ce i Sasa Ilic jednog dana to mesto , zivi bili pa videli. Nisu mu bezveze dali da trenira onu decurliju. 

Posle raskida saradnje FSS-a i Ljubiše Tumbakovića, "orlove" će, prema informacijama "Sportskog žurnala", preuzeti bivši trener Partizana Savo Milošević.

U Savezu su vođeni razgovori i sa dva druga kandidata, u pitanju su bili Dragan Stojković Piksi i Vladan Milojević, ali kada su ti pregovori propali, sa Miloševićem, s kojim je takođe razgovarano, sklopljen je konačan dogovor.

On bi, prema pisanju pomenutog lista, trebalo da bude ozvaničen na sednici Izvršnog odbora naše kuće fudbala.

Meni je ovo izuzetno drago! Ovim je pokazano da mu apsolutno ništa smetalo nije dok je bio trener klošara i da je tu pokazao da klošari nisu tim koji Zvezdi može da zapreti. 

Takodje bi poručio ludom Zeksu da mi se ovo prilikom NAPUŠI KURČINE i da je krava los trener, a klošari los klub! Nije njemu kriv ni Vučić, ni Terzic, ni bilo ko drugi. Vi ste nesposobni.

A i samo su mi dodatno potvrdili to, da nema šanse da pogledam reprezentaciju, dok na čelo iste ne dodje Vidic.

VELIKO HVALA! 

Meni je srce puno sto niko od nasih nije postao selektor. Sto se Milosevica tice , lik mi je odvratan , znaci ljiga nad ljigama i pre svega jedan veliki folirant.