Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ako, nek im drma kavez.  . .i kurta i murta se javlja pa niko nista. Neki  laju dok se uglave na neku poziciju u savezu drugi jer ne znaju sta ce sa sobom. Vidic jedan od retkih koji nije iskompromitovan. Njega da uvaljaju u blato nema sanse. . .nece se on oglasavati da odgovori Pantelicu. Njemu ne treba ni savez ni pozicija u njemu ni nista. . .rekao je sta misli a njegova rec ima tezinu i  ceo fudbalski svet za par dana cuti za nju.

Vidic ima ime, ne mozes ga kupiti, ne mozes ga podmititi, ne mozes mu prodati bajke i stranacke i mafijaske. Takav je bio u Zvezdi, takav je i danas.

Neka drma kavez, ne mora da se bavi menadzerstvom, posto za to nije ni skolovan niti zna bog zna sta o tome.

Talas promena ce biti nezaustavljiv,Vidara bez plana B,C pa i D ne bi se javio,ne bi popisao olos onako kako zasluzuje,bice zanimljivo u narednim danima.

Pantelu koji je usao u ovakav savez da vegetira ne pada mi na pamet da komentarisem,klizavo je i lepi se....cekamo i tu uz kokice razvoj dogadjaja.

22 minutes ago, Meda said:

To je kao kad Ciganin iz germanije soli pamet odlukama Vucka presvetog :)

Vid Mede,vid,vid,eto i njemu iz Nisa digla se pisa...ako ako

Vidari podrška zbog svega. Znaci podrzacu ga u svemu i ne bi voleo da dolazi u ovu mafiju. 

VELIKA LEGENDA I JEBENO NAJBPLJI STOPER ENGLESKE LIGE! 

VIDARA!

Just now, bergues said:

Pantelic je nadam se ovim sebi zatvorio vrata u Zvezdi.

Ili sirom otvorio,"pukovnik il´ pokojnik"

21 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

Meni bi bilo mnogo draže da se cimaju oko Zvezde a ne oko "dobrobiti srpskog fudbala".

Ako nema normalnog saveza, nece biti ni normalne lige a ni normalnih timova. Tako da

Evo ga i Matic sad ce da se oglasi majstore sto se nisi oglasio kad si napustio repku znali ste svi da idete po skute zna se kome i ti i Kolarov izadji i reci sto je bane sklonjen dosta bre vise uvijanja u oblande.. 

I nije trebalo da se oglasava pred bitne utakmice, sad je sve zaveseno, sad treba pokrenuti lavinu i oterati Cockya iz FSS zajedno sa celokupnom kriminalnom organizacijom zvanom FSS.

No, to se nece desiti, a Vidica i Matica i ostale ce provuci kroz blato i vise se nece oglasavati, jer im to ne treba u zivotu.

I Deki je odbio da preuzme FSS kad je video sa kakvom bagrom mora da ima posla, a na nasu srecu je prihvatio da bude trener FKCZ, inace bi nas sad vodio neki balvan tipa Kosanovica i ne bi videli ni plejof za LE.

1 hour ago, AvantiStellaRossa said:

Što se nisu oglasili u doba Toloa i najvećeg glodarskog terora protiv Zvezde? Već ostavili da se navijači sami samcati cimaju za opstanak kluba?

Tad su svi cutali do jednog, a sada nasli da tupe nesto. Gde su bili 2008? 2010? 2011?

Ipak, nekadašnjem defanzivnu Mančester junajteda i dalje stižu poruke podrške, najnovija je od Dragana Mrđe, nekadašnjeg napadača Crvene zvezde i Vojvodine, koji se oglasio u razgovoru za portal ''24sedam.rs''.
''Ako takav čovek, bivši reprezentativac Srbije, igrač i ličnost kao što je Nemanja Vidić, odluči da se oglasi saopštenjem i započne ga rečima 'dosta više', onda zaista nije potrebno davati dodatna obrazloženja. On nije od onih koji bi nešto ishitreno rekao ili prelomio preko kolena.
Siguran sam da je dobio pravu sliku stanja, da se dugo sve to skupljalo u njemu čim je odlučio da se oglasi. Mislim da sam dovoljno rekao'', istakao je Mrđa.

Mislim da od ovoga Vidicevog bunta nema nista. Bar cemo znati ko su ljudi a ko nisu. Bravo Dragane. 

h_01559536650553087020181225151747.jpg

Narednih dana se ocekuju izjasnjavanja Matica, Krasica, Laneta Jovanovica i jos nekih. Tako kaze Koroman, koji je u kontaktu sa njima.

Шта има Красић и Лане Јовановић да се оглашавају када они са ФСС-ом и нашим фудбалом генерално већ пар година немају никакве везе, нити су се људи помињали било где, нити их има на мапи. Буквално не знам ни где су ликови сада.

Једино ако ће да причају како је било док је харао Толе на челу ФСС-а.

Sve to govno do govneta. Tole vam je valjao, tada smo bili sami na vetrometini i ti Koromane i ti Vidicu i ti Musline svi ostali. Zasto se niste oglasavali? Muka mi je od vas.

Posted (измењено)
On 11/20/2020 at 11:13 AM, Западна шунка said:

Питање за администрацију, где су шерифови, милпарови и моји постови о јеленима и ирвасима? 

Poslati na NG wild.

Edited by Ganac

Puna podrška Nemanji pre svih, a onda i ostalim momcima. Siguran sam da postoje mnogo veći i dublji problemi od onih za koji javnost zna. 

Isto tako očekujem orkestrirano pljuvanje po svakome ko bude bio uz Nemanju, kako bi javnosti ogadili celu situaciju i poslali poruku da promene neće ništs popraviti. Klasično spinovanje. U tome će najpre učestvovati oni koji imaju lične koristi od trenutnog stanja u FSS. Dakle gnjide!

Jednom se mora preseći i započeti ozdravljenje srpskog fudbala, a to se neće desiti ako se ne pošalje jasna poruka da od sada ljudi iz sporta preuzimaju stvar u svoje ruke. Dosta bre više da gledamo političare i secikese kako kroje sudbinu svega u ovoj zemlji. 

Postoje ljudi koji su u ovoj zemlji u samom vrhu svega par godina, ali su umislili da su veći od svega. Od sistema, od reprezentacije, od klubova, a niko od njih ne može da se nosi sa reputacijom Nemanje Vidića i mogu samo da mu se sagnu. Nemaju pojma šta ih čeka.

Nadam se da će biti istrajan u ovoj borbi. Ubedjen sam da ima veliku podršku i naroda i igrača. Daj jednom da se mrdnemo sa mrtve tačke. Stvarno je dosta.