Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Vidara jedan jedini ne ponovljivi!! Iz prve ruke znam o kakvom se čoveku radi, koje su mu funkcije nudjene i šta je sve odbio jer upravo misli sve ovo sto je napisao. 

Pravi pravcati sportista čistih namera i obraza i ne prodaje sve to ni po koju cenu. 
Mnogo me obradovao ovim saopštenjem jer svi znaju da njegova reč ima težinu. Puna podrška a od pantelica koji je u dugovima do guše se drugačije nije ni očekivalo. 

Pantela po onoj "Ako je Turčin krvav do lakata, poturica mora biti do ramena". 

Pa zar od svih foteljaša iz tog Saveza, on morao da se nađe i da reaguje?  

Svoj toj plejadi mafijaša i stručnjaka u FSS fale još samo Terza i Mrkela, što im ja istinski želim i da im se pridruže i pomognu svojim znanjem, a mi bi nekako i mogli da se snađemo i sa Vidićem na čelu i Stankovićem na klupi

Pa koga da posalju da reaguje. . .Kokeza, Bjekovic. . .najbolje poslusnika koji je bio njegov saigrac i jos zvezdas.

Riba smrdi od glave. Nece AVAV da se zajebava i dira u menaDJersko-lopovski osinjak. To je od 90-ih do danas konstanta u drzavi i nema zato od ciscenja saveza nista. Sve da se i krene sa tim, oni su povezaniji i jaci. 

Jbt, zar i Bjekovic jos uvijek smrdlja tamo?!

14 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

Riba smrdi od glave. Nece AVAV da se zajebava i dira u menaDJersko-lopovski osinjak. To je od 90-ih do danas konstanta u drzavi i nema zato od ciscenja saveza nista. Sve da se i krene sa tim, oni su povezaniji i jaci. 

Jbt, zar i Bjekovic jos uvijek smrdlja tamo?!

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/opominju-pizonove-reci-pred-mundijal-uvek-je-problem-bio-novac/291935

Mnogo-Mnogo duze

Da, ali to je bila druga vrsta problema. Novac je tada bio manji ali sebicni partikularni republicki interesi mnogo veci. Bilo je i tada muljanja da se razumijemo, ali za krokodile koji su se izlegli tokom tzv. tranzicije ono su bila mala djeca.

Je l Vidara ima nameru da uzme Savez? Mislim da ne bi bilo coveka u Srbiji koji ne bi podrzao tu ideju.

Ili je ovo jos jedna osuta paljba a la Stanislav Karasi? 

Ako ga ne zanima nek zajebe onda sve. Ili se uhvati u kostac sa problemima i dodji da pomognes ili se ne mesaj. To je kao kad Ciganin iz germanije soli pamet odlukama Vucka presvetog :)

zasuci rukave kapitenu. Vreme je. Dosta si se sklanjao, da ne kazem krio.