Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ne znam sad da l je i ovaj Katai potplacen ili sta...

Katai: Kokeza je uradio sve što je mogao, obećao je čak i premije.

Uopšte ne mislim da je odgovornost na ljudima koji rukovode Savezom. Oni su svoj deo posla odradili najbolje što su mogli. Obezbedili su nam vrhunske uslove u Staroj Pazovi, od terena do smeštaja, pružili nam podršku uoči utakmice. Nisu mogli i fudbal da igraju. Zašto bi Slaviša Kokeza odlazio sa mesta predsednika, ako je uradio sve što je bilo u njegovoj moći. Sve je ispoštovao, da ne pričam da je čovek obećao i premije ukoliko pobedimo Škotsku. Sa njegove strane je sve bilo maksimalno korektno i ne mislim zaista da je problem u njemu“, podvlači Aleksandar Katai.

Nepotrebna izjava. Ali dobro navikli smo valjda do sada da fudbaleri(vecina) nisu neki ljudi na koje bi se trebalo ugledati zbog toga i ne slusam njihove dubokoumne izjave. Na terenu Katai je majstor i neka tako ostane, lepo je kad imas u timu takvog igraca nadam se da ce biti tu jos dugo.

Simptomatično je da sadašnji i nekadašnji reprezentativci koji sada rade u savezu i imaju korist od ovog saveza daju izjave jedan po jedan kao da su dobili datum kada treba pohvaliti Kokezu i savez. Ružno i providno. 

Ako nam je nepismeni Kokezan koji nije mače šutnuo u životu bolji  od legende svetskog fudbala molim lepo. Za bolje i nismo. Kokezana i njegovog prethodnika Toleta čuvaju rezultati. 20 godina nismo otišli na Evropsko prvenstvo. Reprezentaciju nam sastavljaju menadžeri i predsednici klubova. Malo li je. 

Sa ovakvim igračima mi gubimo od Ukrajine 6 - 0 i to očigledno ne smeta nikom. Zato ih ja već godinama ne gledam. Imam Zvezdu i meni dosta. 

9 минута раније, GoranM said:

Simptomatično je da sadašnji i nekadašnji reprezentativci koji sada rade u savezu i imaju korist od ovog saveza daju izjave jedan po jedan kao da su dobili datum kada treba pohvaliti Kokezu i savez. Ružno i providno. 

Isto sam pomislio. Još posebno što u prve redove guraju bivše Zvezdine igrače, a evo sada i aktivne(Pantelić, Žigić, Katai, pa i Matićeva izjava je dosta čudna). Znaju da Vidić ima ogromnu podršku medju ciganima pa hoće da to malo razbiju. Nažalost odredjeni procenat će nasesti. 

Da mi je neko pričao da će nekada veliki igrači rukama i nogama braniti jednu gnjidu kao što je Kokeza ne bih mu verovao. 

Razočaravajuća izjava Kataia[emoji3525]...šta mu ovo treba, šta ima on da brani kokezu...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

22 minutes ago, Easy Rider said:

Razočaravajuća izjava Kataia[emoji3525]...šta mu ovo treba, šta ima on da brani kokezu...

Orkestrirano rusenje lika i dela po naredjenju. Sve da su i u pravu i Pantelic i Zigic i Katai ne bi trebali da se oglasavaju.

Tacno je rekao da Kokeza ne moze da igra umesto njih , to je u pravu 100% ali Kokeza je postavio nesretnog Tumbakovica za trenera i njegova recenica je bila da idemo sigurno na Evropsko..

Imali smo sansu kakvu nismo imali u prethodnih 20 godina... Kod kuce igras protiv nesretne Skotske koja nema 3 fudbalera...

Ali kada igraju menadzerski igraci a ne oni koji trebaju, da su igrali Grujic,Racic,Radonjic, Jovic ... Rusija je 20x jaca od Skotske a mi smo njih sa slicnim igracima nakantali 5:0..  

Mislim da bi ovo postava morala da bude  Rajkovic - Milenkovic - Spajic - Mitrovic - Ristic - Gudelj - Racic -Radonjic - Tadic - Mitrovic - Jovic

Moramo da se okrenemo mladjim igracima koji dominiraju u svojim klubovima a zbog menadzerskih kombinacija ne mogu da zaigraju u reprezentaciji..

I naravno ozbiljan trener je kljuc, Paunovic, Milojevic. Grof bilo ko samo da ne gledam ovo tele na klupi..

Ne bi me čudilo da je ovo došlo i po nalogu nekih rukovodilaca našeg kluba ili možda menadžera. Tu već svakako ima višestruke međusobne koristi.

Vidic je najmanje pricao o samoj utakmici protiv skota, vec o sistemu, menadzerisanju,regularnosti itd. . .a ovi sto se javljaju u odbranu saveza pricaju o premijama i kako nije igrao kokeza na terenu, kako su imali uslove itd. . .Po pravilu se javljaju zvezdasi, javlja se Terzic i evo sad Katai nakon sto je Vidic jednom recenicom ugasio dalju pricu sa Terzicem.

Kako god...Katai kao povremeni reprezentativac , potpuno nepotrebno se izkompromitovao stajući u odbrani Kokeze , saveza , a protiv legende Zvezde i Mančester Junajteda , velikog Nemanje Vidića...to je nešto što njemu nije trebalo ...

Nece se zaustaviti na Kataiju,sledeci su bivsi igraci,legende...polako,na pocetku smo novih podela.

Dzaju vidim kod Kokija jer Muslina ne moze ocima,Kule,Pizon,Bosko ce naravno uz Dzaju i tako,samo nam je ovo trebalo,jos ako i Deki bude morao da se svrsta,ludilo...neke ruke pomirenja ako se ne pruze bice mucno sve ovo pratiti.

26 minutes ago, CIGANIN 74 said:

Nece se zaustaviti na Kataiju,sledeci su bivsi igraci,legende...polako,na pocetku smo novih podela.

Dzaju vidim kod Kokija jer Muslina ne moze ocima,Kule,Pizon,Bosko ce naravno uz Dzaju i tako,samo nam je ovo trebalo,jos ako i Deki bude morao da se svrsta,ludilo...neke ruke pomirenja ako se ne pruze bice mucno sve ovo pratiti.

Vidic ce na kraju da zavrsi ko Velibor Vasovic nazalost

Just now, Dark22 said:

Vidic ce na kraju da zavrsi ko Velibor Vasovic nazalost

Bice kompromisa ali tek na nekom kraju prozivki,pljuvanja itd itd...morace saradjivati obe struje u "interesu srpskog fudbala".

Ne moze Vidara i ta neka zdrava prica bez olosa a olosu ce biti potreban Vidara i njegov tim da bi spasio svoje bulje,smiri javnost i da nastave sa svojim (ne)radom.Bice "ruka ruci,nismo turci,zajedno smo jaci,novi pocetak,novi ciklus,nove snage",bla bla,truc.

11 minutes ago, CIGANIN 74 said:

Bice kompromisa ali tek na nekom kraju prozivki,pljuvanja itd itd...morace saradjivati obe struje u "interesu srpskog fudbala".

Ne moze Vidara i ta neka zdrava prica bez olosa a olosu ce biti potreban Vidara i njegov tim da bi spasio svoje bulje,smiri javnost i da nastave sa svojim (ne)radom.Bice "ruka ruci,nismo turci,zajedno smo jaci,novi pocetak,novi ciklus,nove snage",bla bla,truc.

Nešto neverujem da će Vidić da pravi kompromise inače ne bi izašao sa onakvom izjavom pravo u meso.

Nešto neverujem da će Vidić da pravi kompromise inače ne bi izašao sa onakvom izjavom pravo u meso.
Bojim se da je moguće...setimo se Save majmuna koji je u tv duelu izvređao tolevoleta , da bi posle toga dobio funkciju u fss a zatim izjavio da od tolevoleta nema boljeg rešenja na čelu fss...
Jeste Vidić klasa za savu ali ne treba podcenjivati moć fss ...

Sa Piksijem kao predsednikom Saveza za 5 godina nista nismo uradili, dva ciklusa izgubljena sa mnogo jacom igrackom osnovom nego sad.

To sto je neko bio veliki igrac, ne znaci samo po sebi da ce biti uspesan. 5 puta bitniji igrac u Zvezdinoj istoriji.

Vise bih i ja voleo Vidica nego Kokezu naravno, ali daj da prvo vidimo kakav je plan, da li uopste planira angazman u Srpskom fudbalu. Delimo se, a ne znamo da li postoji objektivan razlog za to.

Sve ovo ne prilici nasim bivsim igracima, trenerima, funkcionerima, nebitno na kojoj su strani.

Iskreno ni u cije postenje ne verujem tek tako, previse puta sam se opekao, sve mora prvo da se dokaze na delu.

Easy je lepo podsetio i na Savin slucaj, penio je i protiv Toleta, penio protiv uprave partizana na skupstini, a kasnije je radio i u Savezu i u klubu. 

Neko ce reci, nije Savo sto i Vidara, ali nisam odrastao s njima da ih znam u dusu, a niste ni vi. U drzavi Srbiji je apsolutno sve moguce.

31 minutes ago, Easy Rider said:

Bojim se da je moguće...setimo se Save majmuna koji je u tv duelu izvređao tolevoleta , da bi posle toga dobio funkciju u fss a zatim izjavio da od tolevoleta nema boljeg rešenja na čelu fss...
Jeste Vidić klasa za savu ali ne treba podcenjivati moć fss ...

23 minutes ago, SHERIFF said:

Sa Piksijem kao predsednikom Saveza za 5 godina nista nismo uradili, dva ciklusa izgubljena sa mnogo jacom igrackom osnovom nego sad.

To sto je neko bio veliki igrac, ne znaci samo po sebi da ce biti uspesan. 5 puta bitniji igrac u Zvezdinoj istoriji.

Vise bih i ja voleo Vidica nego Kokezu naravno, ali daj da prvo vidimo kakav je plan, da li uopste planira angazman u Srpskom fudbalu. Delimo se, a ne znamo da li postoji objektivan razlog za to.

Sve ovo ne prilici nasim bivsim igracima, trenerima, funkcionerima, nebitno na kojoj su strani.

Iskreno ni u cije postenje ne verujem tek tako, previse puta sam se opekao, sve mora prvo da se dokaze na delu.

Easy je lepo podsetio i na Savin slucaj, penio je i protiv Toleta, penio protiv uprave partizana na skupstini, a kasnije je radio i u Savezu i u klubu. 

Neko ce reci, nije Savo sto i Vidara, ali nisam odrastao s njima da ih znam u dusu, a niste ni vi. U drzavi Srbiji je apsolutno sve moguce.

Sve je to tacno, buducnost ne mozemo predvideti. Ni ja neverujem i garantujem da se sve nece promeniti za par meseci. Piksi nije tek tako otisao iz saveza, Zvezde pa i drzave. A nismo bogami puno napravili ni pre ni posle njega.Vidic zivi u Engleskoj i neznam kakve planove ima. Savo je puko finansijski zato je i pogazio sebe i kleko pred Toleta a posle i pred trio VVV.

Definitivno Drulic, Pizon, Katai mogli malo da se suzdrze komentara. Pantelicu i Zigicu kao zaposlenima fss-a mu to dodje ko obaveza. A Terzicu kao zaposlenom sns-a da brani druga iz partije po nalogu druga Vucica. Nadam se da ce ostale legende negde zadrzati misljenje za sebe cak iako se slazu sa Vidicem ili Kokezom.