Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Mogao je našim fudb.legendama da se obrati i zatraži njihovu podršku,to bi bilo i dovoljno i sa ukusom,ovako je već u startu bljutavo.

Al ajd'...

Edited by CIGANIN 74

Ma ovo vec postaje bolesno ,nije mi jasno zasto se sportisti ponizavaju i moraju da pominju Vucica ,iole i jedan igrac ili funkcioner mora ili da se zahvali ili da pomene ,svagde u svetu je politika odvojena od sporta i sve funkcionise kako treba ,samo kod nas za sve se pitaju politicari ,nebitno je da li je to danas Vucic sutra Tadic prekosutra Obradovic vise mi je muka od dupeuvlakaca ,ako moraju ovi sa puterom na glavi zasto to moraju  uspesni sportisti fuj

U ovoj izjavi se izblamirao Matic? Ma ni blizu toga. Pogodio je u centar. 

U svojoj izjavi je na startu lepo objasnio, da im je on nešto predložio, oni nisu poslušali, uradili su po svome i pukli su. Pored toga su ostali i bez Matica, još nekih igrača. 

I onda je na tačno dokazanom primeru u svetskom fudbalu pokazao i pojasnio, kako se stiče ugled, kako da te drugi poštuju i da te gledaju sa vise uvažavanja. 

I svaka izjava mora imati efektan kraj. A njegova ima i vise od toga. Pozvao je jedinog coveka koji može promeniti sve iz korena, ako to želi, jedinu osobu koja ima uticaj da nešto menja, a to je Vučić. Da li on to zeli, da li on to vidi, je nešto drugo. 

IZJAVA JE APSOLUTNI POGODAK! BRAVO NEMANJA. 

A VIDARI ŽELIM DA ISTRAJE U OVOME I DA DODJE NA MESTO KOJE ZASLUŽUJE I DA NAPRAVI JAK SISTEM. 

Dok picke glodarske cute, njima kokezan i odgovara. Pacovi.

Po svim pravilima UEFA I FIFA, a to Matic sigurno zna, politicari ne smeju javno da se mesaju u rad Saveza.

Poziv Vucicu da se mesa je kontraproduktivan, posto ce se on svakako umesati.

A drugo, zar Vidic nije rekao da NE ZELI da se vraca u srpski fudbal? Cemu onda pritisak na Vidica, da onda opet javno kaze da ga FSS ne zanima? Tog sekunda krece pljuvacina po Vidicu I Cocky "pobedjuje" posto "Vidic nece". Kao sto ni Deki nije hteo, pre X godina

Pa taj isti Vucic je u fudbal doveo tog Kokezu ,sta sad ce biti spasilac ,strasno 

Posted (измењено)

Ovaj poziv Vučiću nije formalan. Neće biti odluka predsednika zemlje ili vlade o smeni u FSS.

A jedan poziv menja sve. Ako ga bude biće u kumovskom tonu vodjen izmedju Vučića i svog bivšeg vozača a danas kuma. Bog na nebu kum na zemlji. Kumova se želja ne odbija. Posebno ako je vladar tiranin. 

Matić je kulturan, pošten i vaspitan čovek. Ne verujem da je predložio Vidića za novog predsednika saveza bez prethodne konsultacije sa njim. 

Niko nije glup. Svi znaju da bi se Matić odmah vratio u reprezentaciju sa smenom Kokezana i izborom Nemanje. Sve poltrone i slaninare treba isterati iz svih fudbalskih saveza govnjivim motkama. Očistiti sveeee.

Edited by GoranM

11 minutes ago, Са истока Маракане said:

Po svim pravilima UEFA I FIFA, a to Matic sigurno zna, politicari ne smeju javno da se mesaju u rad Saveza.

Poziv Vucicu da se mesa je kontraproduktivan, posto ce se on svakako umesati.

A drugo, zar Vidic nije rekao da NE ZELI da se vraca u srpski fudbal? Cemu onda pritisak na Vidica, da onda opet javno kaze da ga FSS ne zanima? Tog sekunda krece pljuvacina po Vidicu I Cocky "pobedjuje" posto "Vidic nece". Kao sto ni Deki nije hteo, pre X godina

Po svim tim pravilima se možda i ne smeju mešati ali se ipak mešaju. I kada je već tako, kada znamo ko stavlja, kako stavlja, zbog čega stavlja i još toga, onda je PO MENI jedini logičan potez, pozvati upravo tu osobu da razmotri situaciju sa Savezom. I to naravno ako Vučić to i želi. 

A sto se tiče Vidica, uvek on može priču okrenuti na onaj fazon "Pokušao sam, nisu mi dozvolili i tjt". Ali bih ja licno želio da se Vidara izbori i strane na čelo saveza i da oformimo jednu dobru reprezentaciju, to bi nam za klince odgovaralo brutalno. 

3 hours ago, CIGANIN 74 said:

Mogao je našim fudb.legendama da se obrati i zatraži njihovu podršku,to bi bilo i dovoljno i sa ukusom,ovako je već u startu bljutavo.

Al ajd'...

KOjim fudb.legendama kad su vecina tih legendi u FSS

4 hours ago, Lux said:

Bravo za izjavu gde moli Vucica bilo sta ?? Sramotna izjava za Vucica a za ostalo kapa dole

Ako iko ovo moze da resi i da ukloni Kokezu, to je Vucic..svidjalo se to nama ili ne...

Je l to onaj Danko Lazovic postenjacina sto je pikao fudbal sa Zemuncima? Tesko nama s takvim njuskama, na jednog postenog, 35 olosa. 

33 minutes ago, SHERIFF said:

Je l to onaj Danko Lazovic postenjacina sto je pikao fudbal sa Zemuncima? Tesko nama s takvim njuskama, na jednog postenog, 35 olosa. 

Ma nije samo pikao fudbal, neznam tacno ni koji mu je bio robovlasnik(takozvani sponzor, finansijer, menadjer). Nije on tu nista mogao, takva vremena bila iliti to je Srbija a imali smo i mi takve fudbalere.

59 minutes ago, AvantiStellaRossa said:

Mislim da je Lazovićev robovlasnik isto bio Ramadani.  Ali nisam 100% siguran. 

Možda Ramadani na papiru ali bilo je nekih "bez" licence koji su mu se "brinuli" za karijeru. Mustafi tad u Zvezdi takodje. Nešto tipa ko sin Danilo sada samo iz krimi miljea.

Just now, AvantiStellaRossa said:

Mustafi je makro bio Keka koliko se sjecam. Za Lazovića se vise ne sjecam.

E na takve mislim kao Keka. 

22 минута раније, AvantiStellaRossa said:

Mustafi je makro bio Keka koliko se sjecam. Za Lazovića se vise ne sjecam.

Lazovicu cini mi se Bambalici