Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Trazio je Kokeza da ubaci Radonjica, Veljkovica i Arnautovica Zivkovica. Uzmi s rezervom, to je bar ono sto sam ja cuo. Kad na to dodas i insistiranje na igranju SMS-a, onda mu to dodje 4 igraca, minimum. 

Deci treba da damo nadu, da im damo bele stucne, bele kopacke, bez bojazni da ce delovati kao svinje posle utakmice.

Deci treba da izravnamo teren, valjak da ima svaki klub da to lici na nesto, posadimo neku travicu, ne mora profi, postoje jednostavna resenja za gustinu. 

Ako su sa sela da izgradimo neki ala Svicerland stadioncic u susednom gradu, da ih odvedemo tamo i pokazemo im kako bi na lepom terenu mogli da igraju ako se dovoljno trude.

Ako ih odvedemo u Lucane, Ivanjicu, Backu Palanku u startu imamo problem. Zasto bi se mucio da igra u uslovima malo boljim nego u njegovom selu ili kraju?

Ne bi verovali koliko to znaci mladom coveku buducem. Da li ste nekad popricali sa nekim decacicem koji vija loptu? Da li ste ga pitali sta zeli?

To su osnove, tako se pocinje, tako ce dovesti i druga na trening sutra, ajde da vidis kako je lepo. 

Ne treba za tako to ni velika lova, samo malo vise entuzijazma i pocetnog kapitala, neke inicijalne kapisle. Govorim o tim pocecima i amaterskom delu iz kojeg bi se vrsila selekcija za dalje.

Mi ovde pricamo da li treba ili ne treba, to se u normalnom svetu podrazumeva. 

Jeste. I Banetu Ivanoviću je oduzeo kapitensku traku jer je hteo da trenira sa njima i Bane je rekao da je to neozbiljno. Aca Kolarov je ispoštovao Baneta i odmah prigrlio kapitensku. Njih dvojica su stari drugari. Jedva dočekao da mu zabode nož u ledja, drugarski. 

Muslin je dobio otkaz zbog toga što nije hteo da vodi u Rusiju SMS-a i Radonjića. Više od pola našeg tima je u Rusiji potpisalo ili produžilo ugovore. Jebalo im se za S.P. 

Kokezan je kum Vučićev. Ne zna sva slova. Držao trafike, pa kafić, pa biznismen pa će sada da prima tendere za 250 miliona Evra. Bar nije završio lažni fax i doktorirao taštinu praznine na nekom megadensu. 

inbound8129691521924876358.jpg

Ta priča oko Sergeja je tek jad i čemer. To ne treba ni komentarisati, užasna priča. 

Mislim da je Muslin radio ono sto i treba naša reprezentacija. A to je samo i isključivo igra na rezultat. Ništa lepota, ništa atrakcija, igra na gol vise i tome slično. To mi treba da zaboravimo, to treba da nam se pobriše iz mozga. Koji moj lepa igra i Joga Bonito? Samo na rezultat, da se ostvare tri boda i teraj dalje. 0-1 1-0.

Zbog toga sam rekao Miloje, međutim shvatio sam ubrzo da bi coveka uvalili u blato i da ne treba prihvatiti poziv Srbije ni u ludilu.

Šerife, dete da bi zavolelo fudbal treba da vidi magiju Kataića a ne gomilu zadnjih veznih kako ih dribla lopta. To je preduslov. Da ih nešto navuče da samo izdaleka zavole fudbal. A kad se primi,lako proguta krš svlačionicu. Doduše,gutanje trenera debila,kakvi su dominantni kod nas,ide malo teže. Treba i infrastruktura al treba i još što šta drugog. A mi smo u začaranom krugu želja i mogućnosti.

2 минута раније, милпар+ said:

Ко је Арнаутовић? 

Arnautovic je previd u kucanju koji sam napravio jer sam citao tekst o njemu. Hteo sam "Zivkovic" da napisem. 

Veruj mi da sve teze gutaju lose uslove. Sve dostupno, sve sto pogledaju na kompu sljasti, kada uvide realnost u kojoj zive, skenjaju se.

Nista strasno, verovatno bi i mi bili takvi da smo imali sve sto oni imaju. Otuda i navijam za nove stadione i popravljanje infrastrukture u celini. 

Normalno, Kataijeve carolije ne mogu da odmognu. 

1 hour ago, милпар+ said:

Је ли долазила до некога прича како је Кокеза тражио од Муслина да га убаци у игру у пријатељској утакмици пред Мундијал? 

Meni je tako nešto  pričao jedan bivši Zvezdin igrač iz Muslinove generacije sa kojim se Muslin i dan danas često druži. 

Nasu reprezentaciju sam pratio zadnji put doj je selektor bio pokojni Radomir Antic, sve posle toga je jad i beda. I verujem da je necu pratiti ni sledecih 10 godina...samo Zvezda

Nisam gledao protiv norvezana, ali me navukli portali pa i vi ovde pohvalama o igri koje sam citao. . .te sam gledao proiv Skotske, i zadnji je put da sam se zajebao. Od fudbala samo Zvezda.

Promene mozda i bude. Onako, ode jedno ime, dodje drugo (Kurta-Murta), ali na sustinske promene, na promene iz korena, na nekog ko ce doci u Zvezdu i raditi iskljucivo i samo u korist Crvene Zvezde cemo sacekati jos duze vreme.

Neka ode, navijam da ode, da ne citam iste upise iz dana u dan, makar mesec dana. Posle ajd Jovo nanovo. 

Umesto Kurte, bice Murta mesetar.

Samo molim Boga da ne potrosimo jos neko od velikih imena, skoro sve smo ocrnili i sahranili, od Dzaje do Piksija, preko Jugovica do Savicevica. Zbog ovog ili onog razloga. Niko nama ne valja. Svi na smetliste istorije.

Posted (измењено)
29 minutes ago, SHERIFF said:

Promene mozda i bude. Onako, ode jedno ime, dodje drugo (Kurta-Murta), ali na sustinske promene, na promene iz korena, na nekog ko ce doci u Zvezdu i raditi iskljucivo i samo u korist Crvene Zvezde cemo sacekati jos duze vreme.

Neka ode, navijam da ode, da ne citam iste upise iz dana u dan, makar mesec dana. Posle ajd Jovo nanovo. 

Umesto Kurte, bice Murta mesetar.

Samo molim Boga da ne potrosimo jos neko od velikih imena, skoro sve smo ocrnili i sahranili, od Dzaje do Piksija, preko Jugovica do Savicevica. Zbog ovog ili onog razloga. Niko nama ne valja. Svi na smetliste istorije.

Mislim da je ovo moguce samo u privatizaciji a ona nece biti kao opcija sve dok ne postanemo uredjeno drustvo gde se javna i drustvena imovina ne tretira kao krava muzara. to je moguce samo ako udjemo u E.U. a tamo necemo bar jos dvadeset godina ako ona kao takva bude postojala do tada. 

Mahinacije i upisi protiv uprave su moguci samo u godinama velikih uspeha ( Lige Sampiona ) i prodajama igraca za cifre preko 10 miliona od cega smo isto daleko. Samo u ovim solucijama uprava moze da krade i manipulise. Sve ostalo je krpi dupe seci usi gde moze samo da se kraducka. To nije vredno svakodnevnih upisa. 

Kao sto ce Krusiku nadohnaditi iz budzeta Srbije ono sto je ukradeno, tako ce i nama iz budzeta da se ulozi u stadion 25 miliona, ono sto su izvukli iz kluba u privatne dzepove. Franjevci ce opet da se privale i ogrebu uz nase uspehe. Bez obzira koliko smo mi jaki i mocni a oni nikakvi uvek ce ista ulaganja biti u nas i u njihov i F.K. i K.K.

Deki od kada je dosao radi u interesu kluba. Ako dodje i brat Pantela Dekijev kum na mesto sportskog direktora kako se prica verujem da ce uraditi i stvari koje ce biti od koristi klubu u buducnosti. Internat i ozbiljna skaut sluzba su neophodni za bilo kakav ozbiljan fudbal i buducnost. 

Deki je ostvaren i kao nekadasnji igrac i finansijski. Obezbedio je sve svoje do sedmog kolena. Iskreno verujem u njegove postene namere.

Verujem da ce kada ode sadasnja uprava bitne odluke da budu na njemu bez obzira koju poziciju bude zauzimao. Po meni dobitna kombinacija za klub je Deki predsednik - Pantela sp.direktor - Milojevic trener. Uz Grofa i Mihu kao spoljne saradnike. Plodili bi godinama na njihovoj energiji i fudbalskom znanju. 

Edited by GoranM

To sve bi bilo moguce da nismo naopaka zemlja, gde se trulim kompromisima ne dele i titule i vlast.

Gde je jedino bitno da Vucic ostane na vlasti. Gde se ne biraju sredstva da se to ostvari. 

Posto je sport jedina sirotinjska zabava. Delicemo titule i pare na pola. Da svi budu zarovoljni, makar na silu to isterali. Nikakve dinastije, dobri poslovi i procvat i prosperitet nas ne zanimaju.

Kako bi onda kao spasioci na belim konjima u ponoc postavljali svoja resenja za spas?

Ne budite deca. Znamo sve. Vreme romantike je proslost. Lepo to zvuci ovako na papiru, surova realnost je drugacija.

Šta mislite, jel moguća rokada Terzić-Koki? Malo verovatno, ali s obzirom da se sa ovima nikad ne zna, nije isključeno. :) 

8 минута раније, Са истока Маракане said:

Nema frke, posto Terzic em nije lud da ide u FSS, em ce se pola lige buniti, em je veca lova u FKCZ

Ovo je verovatno jedini razlog zašto nažalost možda ostane kod nas...