Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Сада, RASMC said:

Trebalo bi tu doterati još par stvaru pogledu tima, ali je prava šteta što Milenković ne igra u jačoj ekipi - vrlo pouzdan igrač.

22 godine, polako, razvija se dečko neće kao Nastasić da prođe. Ja sam siguran da njega čeka neka top ekipa. 

Juri je napisao da nije imao muda menja Tadica realno je u poslednje vreme veoma los i u klubu i u reprezentaciji. Ristic bas zalutao totalno ocajno je odigrao.

10 minutes ago, Dark22 said:

Neznam kakvi su po večeras vidjenom možda više leže samo da se udje na ovaj način, lopta prizemlji.

Gledao sam samo penale...Mislim da ćemo ih na isti način otresti...Superiorniji smo uvek bili od tih ostrvljana..Ne računam Engleze..

4 minutes ago, Punkerstein said:

Gledao sam samo penale...Mislim da ćemo ih na isti način otresti...Superiorniji smo uvek bili od tih ostrvljana..Ne računam Engleze..

Pa i ja ciljam da su po načinu igre kao Nori normalno imaju par igrača iz Pl-a. 

mitrovic je fulio sve sto je mogao

nismo se uopste trebali povlaciti

jer smo sa loptom u nogama mnogo bolji

Posted (измењено)

Ćestitke svim igračima i selektoru sa saradnicima... raduje pristup igri, raduje da smo konačno uspostavii pas igru, kombinatoriku, raduje da smo se konačno stabilizovali na psihološkom planu i velika motivisanost da se igra za reprezentaciju.. tako se igra za svoju zemlju!!! Samo nastaviti ovako!!!

Edited by dean

Mnogo puta sam veceras pomislio na utakmicu sa Australijom kad smo isto igrali dobro masili sanse bas ih gazili a oni iz dva suta nas poslali kuci. 

Најбоља утакмица репрезентације у задњих ко зна колико времена. Вечерас је 'ладно могло да буде 3:1-4:1 да смо искористили све своје шансе.

Zvezda, Srbija, uvek, bez obzira na formu, igrace, igru, bilo kakva desavanja sa strane! 

Bravo momci. Iako su mnogi napisali da je sastav los, ja sam rekao "konacno", jer iako su neki igraci slabijeg kvaliteta, konacno je to upakovano kako treba. Ne moze se igrati sa 3,4 krilna igraca i da guras igrace koji igraju tako bocno da igraju u sredini. To onda ne lici na nista. 

Jedina zamerka mi je sto je izbacio zujalicu Maksimovica, a ostavio Gudelja neznalicu. Milivojevic doktor, treba da startuje umesto ovog. 

Ali ljudi kako Sergej dva komada? Zar ne rekoše srpski stručnjaci da je prevara kako sad ovo , ništa ne kapiram.

Lazica i Sergej odlični.

Mitrović danas dosta toga promašio, daće ga Škotima. Jedini igrač koji uvijek daje 100%

Rajković siguran na golu, Milenković isto dosta dobar. Đuričić otkrovenje dok mu nije nestalo snage.

Ima materijala, poslije dugo vremena dopadljiva igra, odlazak na EURO bi bio veliki uspjeh.

Utakmice protiv Mađarske i Turske će biti fina priprema. Ova sezona lige nacija ako se ne varam nema rezultatski značaj, tako da bi ovo trebalo da dođu kao prijateljske.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

I kad se promašivalo osetilo se da neće biti kazne.

Moćno smo delovali u svim linijama,Rajko ko špricer,štoperi odlični,Kolarov uz Lazu,Djuričića i Sergeja najbolji,Maksimović u svojoj ulozi,Mitar se sa onom povratnom iskupio,Rile zbog leve noge ispunio zadatak,Tadija jedini loš, Tumba igrač utakmice.

Više nije Tumbica jer je školovao kolegu na klupi domaćina,ubacio ga u rebus od početka,pa u lavirint kad je i Sergeja uveo da pušta kišu.

Tumbinih 11 ,postavka,reakcija su pobedili sinoć.Muda,znanje,osećaj...sve je to sinoć bilo potrebno a Tumba je sve to do maximuma imao i upotrebio.

Sa ovakvim pristupom Škoti mogu izdržati pola sata,posle ide gaženje

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Jao, tek u novembru se igra sa Skotima, jos ja komentarisem juce kako je dobro sto su i oni igrali produzetke. Bilo bi bolje da je utakmica od nedelje, jahali bi na ovom talasu i razbili bi ih. Ko zna sta ce biti za mesec dana, nadam se da mogu da zadrze fokus.

Cim ne  rade splavovi ovi nasi odlicno igraju :) 

Bravo bravo ne secam se skoro ovako dobre igre ..Cak je i Gudelj meni mrski odlicno odigrao ...Slabije Maksimovic koga isto ne gotivim bas 

Hvala Napoliju sto ne pusti Maksu 

Čini mi se da su Lazović i Mitrović sinoć uz Rajkovića bili najbolji pojedinci u našem timu. Mitrović se celu utakmicu dosta uspešno rvao sa norveškim centarhalfovima a Lazović je non stop špartao od šesnesterca do šesnesterca, učestvovao u odbrani i napadu podjednako uspešno. Prvi put (valjda što su konačno postali svesni da je voda došla do nosa a ne do brade) smo mi posle dužeg vremena bili tim najmanje menadžerski i sa najmanje sujete. Bilo je kikseva ali je bilo borbe.
Mislio sam da samo fakultativno pratim sinoćnu utakmicu, naravno da nisam mogao. Pošto nemam SBB jurio sam strimove i prvo poluvreme sam gledao da li Hr ili BiH strim ge komentator veli da smo ih u tom periodu apsolutno nadigrali i da smo imali bruka šanse ali nas nije hteo gol.
Samo da sada ne krenu menadžeri da opet kenjaju po repki.