Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Slušajte izjave posle utakmice. Jbg, sutra je novi dan, idemo dalje. A pre nego što odemo iz BG-a, navataćemo neku kuravu u gradu, da se napravi još neko vanbračno dete. Oooodavno mi puca za reprezentaciju u fudbalu. Što se mene tiče ne moraju nikad da odu ni na jedno takmičenje. I onako u reprezentaciji izgledaju kao da im je muka od svega. Da otaljaju tih 90 minuta pa da se malo izlude u gradu. 

E da, koliko ono beše vredi SMS, i koliko procenata ide Kežmanu i Kokezi? Juče licitacija došla do 300 miliona, pedeset klubova stoji u redu. 

Jebe mi se sto mitrovic gine, on nije dobar igrac. pola karijere u drugoj ligi engleske.Moras mu poslati teledirigovan centarsut  da bi on to pretvorio u gol. Zigic je tamo zavrsavao karijeru.
Izmena Kositc-Mladenovic  u trenutku kada juris rezultat simbolise svu propast ove reprezentacije.

9 minutes ago, Јури said:

Ne valja Muslin.. 

Ni.SP ne bi vidjeli da nije Muslina bilo, rutinirali bi nas Vels, Austrija i Irska da su nam ove neznalice bili selektori

Brate Juri istina ne bi otišli na SP da nije Muslina ali on je ovo i patentirao. Krš fudbal i napucavanja.

Antić je bio bolji ali imao je opet i par vrhunskih igrača, igrače u kvalifikacijama koji su dolazili iz top klubova vrhunski spremni.

Nama treba neki ozbiljan trener i prvenstvo ozbiljan savez.

I ovo smo uspeli da useremo...idemo dalje...ima toga još što možemo zasrati ...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Posted (измењено)

Inace ja da sam sudija meni bi bila dovoljna samo reakcija golmana skotske reprezentacije i da se zamislim da li je sve regularno. . .u onakvom momentu koji odlucuje ko ide na euro, morao je gledati var.
Kako god Skotska je bila bolji rival u 90 minuta utakmice produzeci su pripali nama. Penali uvek lutrija. . .mada ja sam bio ubedjen u poraz kada je nas igrac broj13(mitrovic ja mislim) pao na dupe, akcija par minuta pre primljenog gola. Odigrati onakvu utakmicu sa gotovo konstantnim pritiskom na nasu zadnju liniju i sa onoliko zelje. . .zasluzili su da prodju dalje.
Sa druge strane mi u odlucujucoj utakmici pocinjemo sa Lukicem, sa Kosticem itd. . .prvu izmenu pri negativnom rezultatu mi uvodimo Mladenovica.
Makedonija ode na euro, ode Majdarska, Slovacka.
Selektor Gruzije podneo ostavku posle poraza od Makedonaca, a ovaj na se breca na pitanje o ostavci. . .Silni igraci i selektori prodefilovase u ovih 20 godina, i ovakvi i onakvi, ali nikad ne bi rekao da cemo propustiti sva evropska prvenstva u 21veku.

Edited by IBRS

Škotska je plasmanom na Euro ujedno postala i domaćin , zar ne...utakmice grupe se igraju u Londonu i Glazgovu ?

Ako je tako , mnoge stvari su jasnije...

Koje stvari su jasnije. Opet neke teorije zavere. Izgleda da je to ovde na forumu postalo bas popularno. 
Pa ako je teorija zavere to što sudija pomisli u sebi "ma jebe mi se da gledam VAR i zameram se domaćinu Evropskog prvenstva , kad mogu da iskuliram ove Balkance i da sudim utakmice na Evropskom p. , i to baš možda u Glazgovu" onda i treba da bude popularna...

Meni je vec sad lakse 

Ne moze se protiv sveta i protiv 5g mreze i cipovanja ...Ipak je zemlja samo ravna ploca

Ono kako smo mi juče igrali u regularnom delu je bila tuga. Niti glave, niti repa, niti smo znači šta hoćemo. 

Taman kada čovek pomisli da im je malo došlo iz dupeta u glavu posle Norveške, oni te vrate u realnost i pokažu da nije, niti će.

No sve je ovo normalno i očekivano, zemlja u kojoj u fudbalu vedre i oblače glave poput Kokeza dobro je došla i do ovoga da jedna utakmica odlučuje. Meni je samo krivo što igrački imamo dobru generaciju koja bi morala bar da se nađe na velikim šampionatina, a mi se brukamo po ko zna koji put. Jbt Makedonija koja je nekoliko klasa ispod nas igrački ide na prvenstvo, a naši će ponovo uz pivo i TV. No bolje nismo ni zaslužili s obzirom ko vodi fudbal u ovoj zemlji i ko se pita...

Najgore od svega sto u normalnoj zemlji posle svega onoga od sinoc ostavke ostavke podnesu ili ih smene selektor i predsednik saveza ali kod nas to ne biva ...Da je tako pa da kazes OK desilo se sta se desilo ali iz ovog loseg  jedino dobro sto se proisteci su odlazaka selektora  i predesdnika FSS 

Ali od toga nema nista ...Polako ce poraz pretvoriti ajde ne u pobedu ali prihvatljiv poraz

Recice da smo odigrali dobro kvalifikacije ,sve sem ove poslednje utakmice ali da i to nije bilo toliko lose samo smo ispali jer nismo imali srece u penalima 

Nas najveci problem je da nemamo startnih 11.. Uvek neki eksperimenti, neki kurci, palci.. SKotima svaka cast, 90 min su igrali presing, 5-6 igraca stalno na nasoj polovini, nismo mogli 2 pasa da spojimo... Jeste falili su Kolarov i Djuricic ali jbt igras protiv Skotske a ne protiv Belgije ili Brazila... Ubacivanje sakatog Kostica, koji mesec dana nije igrao u ovakvoj utakmici je skandal... Lukic je isto bio igrac manje, cim je Gudelj otisao napred i ubacio stopera umesto njega imali smo sanse u produzecima..

Jos veci skandal je sto niko nije dao ostavku, sto niko ne preuzima krivicu i sto niko nema obraza, ali to je nas FSS.. Evo Makedonija je na EP a mi imamo Kokezu pa da gradimo nacionalni stadion mora Koki i Bjeka da se slikaju...

Nisam vise ni razocaran, ovo je realnost mi San Marino,Luksemburg, Gibraltar i takve reprezentacije nismo igrali u 21 veku EP.. To je nase drustvo