Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Хоће ли и даље кренути дркање на ''МитрогОооол'' или ће људи коначно да схвате да је лик никакав нападач који са правом игра у најгорем тиму Премијер лиге? Нападач који може да постигне гол једино ако га центаршутем потрефиш у њоњару одвратну.

Reprezentarivni fudbal nam je ličio na nešto dok je tu bio Antić, pa kasnije Muslin. Sve ostalo je golo govno, tužno da ne može tužnije, ni do ovih penala nismo trebali da stignemo.

Da li sad možemo da nađemo selektora koji je još stariji i staromodniji od Tumbakovića. 

Dok Miloje ne postane trener reprezentacije, istu vise neću pogledati ni minut jedan. 

Magiko svaka ti čast, uradio si vise nego svi na terenu. Ajde ti nazad u našu Zvezdu da se mi borimo u Evropi.

Ja sam posle Australije plakao, raspadao sam se od tuge i besa nisam mogao da dodjem sebi dva dana. Oterase Antica i tad je osecaj za reprezentaciju bukvalno umro u meni. Jeste nervirao sam se i na stadionu u Kalinjingradu kad su nas šiptari provocirali ali to je druga priča. Ovo je jadno i bedno i sad će opet da krene novi ciklus nadanja i na kraju krajeva razočarenja. Dok ne dodje do radikalnih promena i stvaranja programa od ovog nema ništa, zato se ne sekirajte bez veze. 

4 минута раније, Dark22 said:

Da li sad možemo da nađemo selektora koji je još stariji i staromodniji od Tumbakovića. 

Milorad Kosanovic, recimo. Za godine ne znam, a slican antifudbal bi igrali sigurno.

Tipujem na Lalatovica, posto Piksi/Milojevic/Jokanovic nisu ludi da se glupiraju sa reprezentacijom

Tumbakovicu ljigavce mrs iz reprezentacije.... Maloumni Mitrovic da sutira odlucujuci penal :facepalm: ....

Tezak poraz , bas tezak ....

Igras protiv Skotske gde su sve igraci iz premijer lige brzi jaki na lopti tehnicki potkovani a ti postavljas informaciju kao  Man City  gde ti jr pola tima sporo i tromo  i i branis se celu utakmicu...  Umesto da ih napdnes sa 442 i dva brza krila ne ti si strucnjak bata djorin kanceri Srpskog fudbala 

Mitar decko gine za ovu rep i ovako mu se vrati i sad ce medijska masinerija da ga razvlaci a zna se ko je krivac 

Jebo vas Tumba 

12 minutes ago, Јури said:

Ne valja Muslin.. 

Ni.SP ne bi vidjeli da nije Muslina bilo, rutinirali bi nas Vels, Austrija i Irska da su nam ove neznalice bili selektori

Ono je bio bas dzukacki potez saveza oterati ga. Sa Tumbakovicem i slicnima Srbija nikakav euro/mundijal nece videti, to je valjda svakome jasno.