Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Jbg, nismo za fudbal. Ipak je basket basket. 

Realno smo prosječna ekipa, na nekim pozicijama imamo kakav takav kvalitet, na nekim smo loši, ali sve u svemu smo prosjek. Kad na taj prosjek dodaš dobrog trenera koji će napraviti atmosferu, uigrati ekipu, pronaći prave uloge, iz nekih igrača izvući više, onda dobijemo solidnu/dobru ekipu koja može da ode na prvenstvo i nada se nečemu. Kad na prosječnu ekipu dodaš i prosječnog/lošeg trenera onda dobiješ da i taj kvalitet koji imamo se izgubi i ekipa bude ispod prosjeka ili prosječna. Mi smo sad u ovoj drugoj fazi, prosječna ekipa + loš trener i naravno da ćemo da se brukamo u Ukrajini i na svom terenu. 

Posted (измењено)

Srbi i fudbal - nigde veze. A najjaci su oni koji tripuju da sa Tumbakovicem mozemo na EP. Pogotovo domaci novinari koji na silu namecu onu ``cela je nacija reprezentacija`` i sl.

Uzgred jedno Kosovo ce pre na EP, nego Kokezanija. Sunce ti...

Edited by miloshb

3 hours ago, BobMarley said:

Nije nas ubio Portugal, ali više mi se sere od ovih jajarsih postavki i bunkera. Kao i selekcije igrača po imenima, a ne po kompatabilnosti na terenu. Jbt nama u jednom trenutku Portugal veže pas da ne možemo da pipnemo loptu, da su ljudi imali 75% poseda. Uhvatili smo par dobrih kontri, ali loša realizacija. No to ne umanjuje činjenicu da mi igramo kao pičke i za to kao i obično budemo kažnjeni.

To je problem. Pre svega tandem Matic-Milivojevic, pa onda i nasilnicko guranje u prvi tim SMS tokom SP u Rusiju itd...

Ово је реалан однос снага чак и да је бољи селектор од Тумбе. У 4 од 5 оваквих утакмица гдје има императив побједе, Португал би добио.  Ипак се ради о актуелном прваку Европе и побједнику Лиге нација. Е сад, да би игра могла и морала бити боља, и то је тачно. Међутим Украјина и Португал су објективно јачи тако да је ова група овим резултатом већ сад ријешена. Србија треба своју шансу да тражи у баражу Лиге нација. Пласман на ЕП макар остварен кроз тај бараж био би у овом моменту пуна капа и прилично велики успјех. Наиме, репрезентација је већ од неке 2010.-11., што је малтене цијела једна деценија, систематски уништавана од идиота.

Reprezentacija mi je nesto nalik nase Zvezde u LS. Odnos snaga je isti. Da nisu napravili onu glupost kod prvog gola mogli smo i da se nadamo necemu. Onaj gol je ucinio da se otvorimo i dobijemo to sto smo dobili. To je realnost. Nasa Zvezda igra slican fudbal, stegnuto iza i onda je normalno da ne mozemo da ocekujemo napadacki fudbla jer se svaki mali prostor i greska kaznjavaju. Kada je nas fudbal u pitanju, prevelika su ocekivanja, cim ih budemo spustili bice nam bolje. Zavarao nas je plasman na Svetsko, pomislili smo da smo velesila a u stvari nismo i nikada necemo ni biti. Idemo na Luksemburg, ako se ne okliznemo tamo, mozda i mozemo da popravimo utisak ali...nama je trebao kontinuitet sa selektorom na klupi,trebao je to da bude Muslin ali umesale su se velike sile i tu smo gde smo.

Matic opustenica, boli ga tuki, doveo sina da se slika sa Kristinom.

Al mi je fora sto je Kristina kulirala one sakupljace lopti sto su hteli da se slikaju, tacno se vidi gde je jednom poludeo pa nesto obrusio malom u ssmislu "Odjebi dosadan si".. :D  Neka je, jebo vas on sve redom.

Ali kako su navijaci glupi, druze... 

Provociraju Kristinu sa Mesijem, a njemu je on kroz karijeru bio jedan od najvecih motiva da bude jos bolji. Sam je izjavio da njih dvojica jedan drugog cine boljim. Bio sam uveren 100% da ce ga dati u drugom poluvremenu. 

Ljudi se zavaravaju da je trenutni nedostatak vrhunskih fudbalera naš najveći problem. Stariji ljudi su digli još poodavno ruke od reprezentacije bez obzira kako se ona zvala Yu, SiCg ili Srbija. Sve počinje od davno ukorenjenog muljatorskog saveza u sprezi sa politikom bez obzira kako se predsednik zvao. Kada se na to doda vrlo loše znanje i stručnost naših trenera uopšteno i staromodno shvatanje fudbala i fudbaleri koje su pozvani samo da bi se odazvali ili kao nekad pozvani da bi proporcionalno predstavljali bivšu državu. Mi ozbiljnu reprezentaciju koja je u formi nismo nikada nadigrali bez obzira kakve igrače da smo imali. Nemože se uporedjivati Zvezda sa reprezentacijom. U klubovima bitnu ulogu u sklapanju tima ima novac ali trener radi svaki dan sa igračima, dok je u reprezentaciji dolaze najbolji-kad je u pitanju normalno stanje i selektor mora da napravi kompatibilan tim. Niko nema drugu reprezentaciju ali sam poodavno naučio da gubljenje kilograma živaca na naše fudbalere nema svrhe. Imamo košarku, vaterpolo jer bar znam da će izgoreti na terenu pa makar izgubili od kroasana u vaterpolu ili nas Drim tim rastavio sa 30+ razlike.

samo da pohvalim portugalce,odrzali su cas iz modernog fudbala...ocekivao sam neku vrstu zasicenosti i otaljavanja kod Ronalda i ekipe ali su od prvog minuta drzali predavanje.

Presing,pas,posed,realizacija,markacija,trcanje,duel...sve za 10 .

o kabinet kancelarijskoj,jagnjece brigadirskoj reprezentaciji nema potrebe ni slova.

A ove seljačine zvižde Ronaldu i skandiraju Mesi, Mesi, a zbog njega su samo i došli. ? Protiv Luksemburga i sličnih ne bi bilo ni 2000. 

2 hours ago, Ivar said:

A ove seljačine zvižde Ronaldu i skandiraju Mesi, Mesi, a zbog njega su samo i došli. ? Protiv Luksemburga i sličnih ne bi bilo ni 2000. 

Mislim da je ipak u pitanju samo skandiranje imena najvećeg fudbalera u istoriji, nema to veze sa Ronaldom. ?

Posted (измењено)

Koja bruka  nasta mi licimo koju mi igru igramo  rokaj na mitra pa de se odbije lopta kolarov matic stav na terenu kurcobolja do maksimuma ovde treba ozbiljna cistka da se uradi od vrha saveza pa do trenera i igraca.. 

Pojedinci sto misle ds su zvezde samo ako kroce na teren  i posle mi kazu zasto ne gledas rep ma mrs u pm  idi pa gledaj poltrone i zvezdice... 

Edited by Asta Cohones

Jedina velika repka koju smo dobili je Nemačka 2010.Pre toga Argentina u prijateljskoj 1996 sa 3:2.Fan fekt. 2 pobede u 23 godine. 

3 minutes ago, Ivar said:

Jedina velika repka koju smo dobili je Nemačka 2010.Pre toga Argentina u prijateljskoj 1996 sa 3:2.Fan fekt. 2 pobede u 23 godine. 

Slažem se da smo dobili Nemačku ali kako. Oni su rano ostali sa igračem manje a opet ličilo je kao da je nama isključen igrač. Nismo postojali ba terenu. Dobili smo i Francusku u Beogradu srećnim penalom. Kasnije je ta ista Francuska doživela sa Domenekom najveću blamažu ikad na SP.

To sa Argentinom su bili rezervni sastavi. Mislim da smo mi vodili samo igrače iz domaćeg prvenstva. Za njih od poznatijih igrao Esnajder.

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока