Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Njima Kutinjo sedi na klupi...jbt... oni nas i razbijaju i jebu u zdrav mozak...

Evo ga i Jovica.. u 90 minutu , po zelji @BobMarley

Сада, Gandra_ganci said:

I da... Daju nam gol iz ofsajda a ovo je lagano mogao biti X na kraju.

Nije mogao, ljudi nam daju golove kako hoće i kada hoće.

Moglo je da imamo selektora na klupi i ljude u stručnom štabu koji znaju šta rade.

Ovo kako mi izgledamo na terenu izuzev bljeskova i individualnog kvaliteta pojedinaca je najobičnija smejurija i delujemo kao teški amateri!

Mene vise zanima Luksemburg... ako nas oni dobiju to ce biti novi nivo bruke... cak ni ovdasnji fudbaleri to nikad nisu priredili....

8 минута раније, BobMarley said:

Nije mogao, ljudi nam daju golove kako hoće i kada hoće.

Moglo je da imamo selektora na klupi i ljude u stručnom štabu koji znaju šta rade.

Ovo kako mi izgledamo na terenu izuzev bljeskova i individualnog kvaliteta pojedinaca je najobičnija smejurija i delujemo kao teški amateri!

Овога је и Крстајић успео да победи 2 пута 

Nije vise "Tumba zvani petarda u Evropi", sad je "Tumba zvani umalo petarda u Evropi" ? Nemam nikakve emocije kad pratim reprezentaciju, ali bas nikakve. Ovo je silovanje mozga i naroda sta rade. 

Reprezentacija Srbije ne zaslužuje ni 1000 ljudi na tribinama. Bojkot totalni do nekih boljih vremena!

Ja drugu reprezentaciju nemam dok se REPUBLIKA SRPSKA ne odcjepi i zato ću da ih gledam uvijek kad mogu. Vi kako oćete, ali ja ne mogu da navijam ni za jednu drugu zemlju i srce me vuče da gledam i kad smo loši.

Sto su nekad u evropskim ekvirima bili Malta,Lihtenstajn,Farska Ostra sad smo postali mi,sluzimo za popravljanje gol razlike!

Bruka,sramota,katastrofa!