Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

U ovih 20 minuta sticem utisak da je bolje bilo da nismo izasli na teren.

Maksimovic panjina na kvadrat.

1 минут раније, Valar_Morghulis said:

Sve reprezentacije iz regiona kad igraju protiv jacih, pokazu zube, sve osim Srbije koja skine gace..

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Samo Hrvatska roka. Ostale isto kao i mi. 

Igrali smo 10-15 minuta sasvim dobro, a onda je usledila kazna...

Cak smo imali vise sansi za gol

Pa i nije bas da je Portugal nešto igrao i ubio nas. 

Ali šta na terenu rade Matić, Maksimović, gde nam je desni bek i još mnogo toga ostaje pitanje.

Igrali smo 10-15 minuta sasvim dobro, a onda je usledila kazna...

Cak smo imali vise sansi za gol
Da ima malo pameti bio bi i neki gol. Ne znam zasto nasi konstatno pokusavaju po zemlji kad napadaju bocno, vidis da ne prolazi, probaj neku da "dignes", ko zna.. a inace igramo kao i uvek, nista spec.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Nije nas ubio Portugal, ali više mi se sere od ovih jajarsih postavki i bunkera. Kao i selekcije igrača po imenima, a ne po kompatabilnosti na terenu. Jbt nama u jednom trenutku Portugal veže pas da ne možemo da pipnemo loptu, da su ljudi imali 75% poseda. Uhvatili smo par dobrih kontri, ali loša realizacija. No to ne umanjuje činjenicu da mi igramo kao pičke i za to kao i obično budemo kažnjeni.

Tulumba naciJonalni heroj

Cuti, dobro je sto nisam otisao na utakmicu. Za malo da odem. Hvala majci prirodi sto posla pljuskove. Ne znam ni sta mi bi da uopste razmisljam da idem da gledam Kokezaniju?Valjda sto je dzabe i bogu je drago. 

Kristina se ne vidi. Samo ga ne bih ja provocirao sa Mesijem. Sad kad upali warp pogon.

Igramo kao pičke, umesto da izađemo i udarimo presing pa da vidiš kako bi oni "izlazili iz šesnesterca"...ovako igramo na trii metra od igrača, nit pritisak a kao fol smo tu na lopti..

Сад мора прво да добијемо Норвешку па онда или Финску или Шкоцку

Ma samo im vidis u kvalitetu dodavanja da su odlicni, razumevanje na terenu, uigrane kombinacije,znaju sta hoce.  Prvaci Evrope. 

10 минута раније, Gorcilo said:

Бата Ђорина школа ни случајно измена пре 60 мин 

Dok god u ovoj zemlji Krunići, Tumbakovići, Milovanovići i slični važe za neka stručna lica i dobre trenera nema nama pomoći i našem fudbalu!

Igramo fudbal koji više niko ne igra i koji više ne prolazi. Prošlo je vreme zonskih blokova, ako je ikada i bilo opravdanja za ove bunkere koje mi igramo.

Danas se fudbal igra mnogo brže, mnogo agresivnije, sa mnogo više presinga, i ono što je nama rak rana, mnogo mnogo više bez lopte! Nama je kretnja bez lopte go *****, a danas ako se ekipa ne kreće dobro bez lopte, nema fudbala. Da ne pričam da danas ako hoćeš defanzivno da igraš, onda ne igraš bunker u zonskom bloku u niskoj zoni. Već igraš agresivno i sa dosta presinga, kako recimo igra Atletiko.

O selekciji, izboru igrača, pozicijama i ostalom da ne pričam.

Ovo kako ovi nazovi "treneri" vode reprezentaciju bi mogao i bilo koji forumaš ovde, ne bi ni manje uspešni ili ti neuspešni bili. Možda bi neko bio i bolji.

Sve u svemu ovo je go *****!