Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, bergues said:

Kako je odigrao lijevi bek iz Cukarickog, ima li tu materijala za nas?

Nije bio los. Igra u oba pravca. Ima potencijala. Pre sam ipak da Blagojevica afirmisemo. Tu nam je pred nosom. Talenat. Za dzabe.

Rajković – Milenković, S. Mitrović, Pavlović – Gaćinović, Gudelj, Milivojević, Mladenović – Tadić, Ljajić – Jović.

Gulaši – Botka, Lang, At. Šalai – Hangiš, Kalmar, Nađi, Gazdag, Beze – Nikolić, Koniveš.

ljajic koji uvek ima dodir vise,mladenovic koji je uvek bio grbava rupa i pavlovic kiks po utakmici

Srbija jedan korak napred tri nazad

5 minutes ago, Babuška Vanga said:

Ima na NSport. 

E do mojega taj nemam😏

Na Marakani opet pesma stara...
Ispašće da je ona igra u Oslu protiv Norveške samo incident...koji se neće skoro ponoviti...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Ovaj Gacinovic mi je uvek isao na k...

Ima nesto i u nauci o imenima...Ne mozes biti fudbaler sa takvim  gej imenom Mijat :) 

Just now, Easy Rider said:

Na Marakani opet pesma stara...
Ispašće da je ona igra u Oslu protiv Norveške samo incident...koji se neće skoro ponoviti...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

I nije bas incident. Ovde igra gospodin Jovic kojeg boli ***** očigledno za fudbal, ni ovde ne može da se sastavi, Ljajic sličan tome, Mladenovic=Njegos Petrovic=samo nazad, june Pavlović. Pa i Gacinovic koji se malo i sprda danas, a onda bio Lazović najbolji igrač. 

E kako mi na ***** ide ovaj Ljajic i njegove kreacije. Coveku zadatak da sto lakše stvori šanse, on em oteža em vrati loptu. ***** ti ja takvog veznog igrača... 

A Pavlovic i Jovic plač

Posted (измењено)

Kad se samo setim odbrane pre par godina, Vidić, Subotić, Bane i Kolarov, svi na vrhuncu karijera u top klubovima. A sad nam rezervista Monaka čuva gol.

Mrtva igra skroz, vratili se na fabričko. Umesto napada od prvog minuta, mi vraćamo lopte golmanu na svakih 25 sekundi. 

Edited by Stix

Ne znam dokle misli da stigne Jovic sa ovakvim ponasanjem i govorom tela..

Gacinovic je govno od igraca, kao i Kostic, to sam oduvek pisao. Teska kesa.

Pa Jovic je i stigao gde je trebao i uzeo šta je trebao. U Realu nikad veća i bolja šansa da se igrači pokažu, on se ne može sastaviti sa životom. Uzeo pare, igrao za Real, izjebo Sofku...

Koliko su skučeno ograničeni Pavlović i Mladenovic, toliko je očajan Ljajic i uvek je takav bio. 

Valjda će Djuricic uci ubrzo.