Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Репрезентација благе везе нема. Нигде израђених акција, сви нешто стоје и не отварају се да прихвате лопту... Дефанзива комична, средина неповезана, офанзива сиромашна.

Posted (измењено)
21 минута раније, Dark22 said:

Kad ulazi Žigić da okrenemo ovo gađajući ga.

ahahaha suzu pustih

A sto je najcrnje to je nasa taktika bila. Gadjaj Zigulu pa ako udje udje. Tesko ga mozes omasiti.

I gledaj da iznudis faul ispred kaznenog pa da ga Sinisa ubode iz slobodnjaka.

I tako vec skoro 30 godina...

Edited by miloshb

Ma sve je to dobro. Jednom u par godina pogledaš utakmicu shvatiš da se još od 1945 ništa nije promenilo, priča o milionima, vedetama, Evropskim Brazilcima, pored spletki iz saveza i Bata Djorista, nekad smo imali klasne igrače pa se guralo nekako,  a danas kako kažu svi igraju fudbal. Al izgleda samo mi ne.

Ja iz dosade menjao malo ove tutubane, malo Dojcland - Espanja. Mada, i tamo nisam video bogzna sta kad sam se ukljucivao. Ova liga nacija je za mene fail samo takav. Igraci igraju pun qrac utakmica, i onda moraju jos ovo sranje. A ako neki nemaju veze kao Kokezanija, onda tim gore i jos mucnije. 

Izdrzao sam 20 minuta i onda sam odlucio da konacno zavrsim trecu sezonu El Capa...Onaj mali Pavlovic ne vredi 10 miliona evra , Maksimovic mora da igra sve dok onaj kozojebac drma reprezentacijom.

Првих 20ак минута смо и личили на нешто. Било агресивности, Сергејева шанса...а онда неко спустио ролетне и заспали смо.

Јбте овај мали гробарски пајсер. Дебитујеш за репрезентацију, направиш пенал на првом мечу, што би се рекло деби из снова.

Овакви киксеви као што се десило Макси се могу само нама десити, никоме више.

Све у свему, јебала ме репрезентација и када сам изгубио нова два сата на њих.

Bez brige, utegnuce Tumba. Kratki pasovi, posed. Samo da ne budu petarde. 

Nemam Sport Klub pa ne pratim odavno A tim, ali bice bolje. Jednog dana.

Doduse i Rusi su poceli prvenstvo, podatak koji nije zanemarljiv.

Odbrana koga god da stavimo je katastrofa, odavno nismo bili ovako losi u odbrani.. Mislim da smo primili najvise golova u istoriji u prethodnm kvalifikacijama.. Secam se ono kada smo prosli prvi u grupi ispred Poljske u kvalifikacijama primili smo tipa 2 gola u 15 meceva.. Sad je naucna fantastika to...

Sve sto u napadu dobro uradimo sjebemo u odbrani...

Ljudi ajde da se ne zajebavamo, pa kada menjaš slektore svako malo, a 80% njih kurtoni, kada menjaš svaku utakmicu stil igre, formaciju, igrače, apsolutno je nemoguće i neralno očekivati bilo šta specijalno i ozbiljno. Nemoguće je u tim uslovima napraviti rezultat.

Meni je samo krivo što kockamo i prokockavamo neke dobre igrače, koji bi mogli da naprave neki značajniji rezultat. Jer možemo mi da pričamo šta hoćemo, ali imamo mi pojedinačno sasvim dobre igrače, da uz dobar sistemski rad, dobrog selektora i te kako bi mogao da se napravi dobar rezultat.

No kada ti FSS kao temelj svega vodi ko vodi, o čemu mi dalje da pričamo?!

Mladi igraju protiv Letonije sad u 16. Velja u startnoj, Gavra na klupi. Prenos na SK2.