Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 minute ago, dragan wien said:

Jbg zaustaviše glasanje :smeh11: a ja taman htedoh :smeh11:

probaj opet,mozda ti knjigovodstveno zavedu glas

Da nije Džasmin pa de se i cimam :smeh11: ovako nek vidi šta će hahha

Posted (измењено)
5 minutes ago, dragan wien said:

Da nije Džasmin pa de se i cimam :smeh11: ovako nek vidi šta će hahha

Dzasmin ima opasnu logistiku,Gaga ga izgleda ono kao simpatise ,gotivi..Bec ovo,ono a i Fahreti je zap‘o za oko (dzep)...

daleko ce Dzasmin i bez tvog cimanja dogurati,vidim ga u top3 

"Dzasmine, Dzasmine Hakala te juri"

Edited by CIGANIN 74

Čitam izjavu "trenera" Đorovića i blago sam zgrožen. Ne mogu da verujem koliko struka kod nas nema obraza, koliko su spremni da pišaju po svemu i da im sve i svako bude kriv za njihove neuspehe samo ne oni. Jebeš trenera koji krene prvo sa izgovorima za ne uspeh, a ne krene prvo od sebe i prvo analizira sopstvene greške. Što se mene tiče takav neko je jedna obična nula od trenera. Definitivno imamo najgoru struku na svetu, čast izuzetcima koji brzo i pobegnu iz ove žabokrečine... Jbt uspeš da usereš jednu od boljih generacija i učinih da na terenu izgledaju kao raspuštena banda i mrtav ladan izjaviš kako si dao mnogo srpskom fudbalu. Stidi se Đoroviću dupeta kada obraza nemaš!

Kazu mi da se pregovara sa Italijanom Robertom Donadonijem za selektora "A" reprezentacije...

Još je samo falio Sima na čelu A i da šega bude potpuna.

Ови се спрдају

Таман кад мислиш да нема даље 

Ja navijam za tu opciju, to bi znacilo da je Makro blizu da ga oteraju u PM* gde i pripada

*Panamu

Биће ту док год треба да буде ту. Уколико се неко и побуни пре завршетка посла, доћи ће неки други Коки да заврши започето. А посао сигурно није развијање репрезентације

13 hours ago, dragan wien said:

Izgleds će Neško Milovanović preuzeti mladu reprezentaciju. Zemljo otvori se :smeh211:

Konacno :) , sa srecom mu bilo :):):) , i da mu kupe majicu za 2 broj vecu nego sto ima u Mladosti,a i trenerku ce da dobije koja ce da bude taman :) 

Slikovni rezultat za nesko milovanovic

Majko moja draga na sta spade nas fudbal i nasa reprezentacija ???

Gospodin Kokeza radi odlican posao! Talentovani strucnjaci se dovode kako bi uneli nove ideje i novu energiju u srpski fudbal. Ling Long liga nikad jaca, sudjenje sve kvalitetnije, grade se stadioni i tereni. Radi se punom parom. Svaka cast za gospodina Kokezu! 

Igrali smo SP, u plejofu smo za LN, nereseno sa Portugalom... sve tu to rezultati za postovanje.

Imacemo definitivno najzivopisnijeg .. i najmarkantnijeg .. selektora na planeti .... :a015:

Nek Nesku   neko pokusa da zabusava na treningu , ako mu basta ! ...  ima da mu doleti jagnjeca plecka direkt vugla ... il teleca glava u skembetu .....

Ruznal :

Тумбаковић десети селектор Србије

Trla baba lan ......

1 hour ago, kusha said:

Ruznal :

Тумбаковић десети селектор Србије

Trla baba lan ......

Katastrofa ? , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi :)  

Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka :) (jesam svega mi ne lazem :),bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu :) )...

Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam :) i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? :):):),a i veci sam patriota od jednog od njih dvojice koji sa Naserom Oricem vec 3-4 godine gradi zgrade i kupuje zemlju od Srba po Bratuncu i pravi zgrade,ko fol svojim parama ? 

Toliko o patriotima,koji su patriote smao u kafani,po svadbama i ostalim tavarenkama...

E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus :),moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih :):):) 

10 минута раније, ALcaponeDeLiJa said:

Katastrofa ? , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi :)  

Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka :) (jesam svega mi ne lazem :),bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu :) )...

Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam :) i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? :):):)

Imam i iskustva,to valjda nije minus :):):) 

По коментарима које остављаш, имаш и знања, а то је минус :D 

А иначе, ниједан медији није пренео да је Тумба одбио да игра, већ да је смењен јер није успео да убеди Иванића и Стојковића да играју против шиптара. Можда нисам добро испратио, али тако се преносило.

Katastrofa [emoji20] , eto ga, nagradjen je za onaj patriotski cin,a kakvi su domacini pa prvo su mu prijetili i njemu i porodici a sad od njega pokusavaju da naprave velikog Srbina i Milosa Obilica modernog doba ,valjda idioti misle tako ce popalit ljude da dodju da gledaju reprezentaciju, a mi nikad gore nismo igrali,od U21 do "A" reprezentacije, mada ko je vodi dobri smo i ovakvi [emoji4]  
Evo i ja sam neki dan bio u Sarajevu,namjerno nisam htjeo da sjednem u muslimanski kafic da popijem pice, vec kad sam se popeo na Srpsku Romaniju skrenem u kafancugu i zalijem se sa jednim rogonjom,onako iz meraka [emoji4] (jesam svega mi ne lazem [emoji4],bez obzira sto zivim u Brckom,distriktu,multietnickom drustvu i gradu,retko kad hocu izdat patriotski cin,jedino ako nisam informisan ko je vlasnik doticnog kafica u Sarajevu [emoji4] )...
Jel mogu sad ja kako u strucni stab za jedno 200 hiljada eurica(moze i za 100 hiljada patriota sam [emoji4] i Krle je svaki dan sa Savom pio viski po Bijeljini po kaficima,od "Libertasa do Moje Kafanice" pa jedan postade selektor a drugi trener Partizana) ??? [emoji4][emoji4][emoji4],a i veci sam patriota od jednog od njih dvojice koji sa Naserom Oricem vec 3-4 godine gradi zgrade i kupuje zemlju od Srba po Bratuncu i pravi zgrade,ko fol svojim parama [emoji20] 
Toliko o patriotima,koji su patriote smao u kafani,po svadbama i ostalim tavarenkama...
E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus [emoji4],moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih [emoji4][emoji4][emoji4] 
Batali te fudbalske reference nego nastavi da obilaziš kafane ako imaš pretenzija na neku FSS funkciju [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока

6 минута раније, TomicaCZV said:

По коментарима које остављаш, имаш и знања, а то је минус :D 

А иначе, ниједан медији није пренео да је Тумба одбио да игра, већ да је смењен јер није успео да убеди Иванића и Стојковића да играју против шиптара. Можда нисам добро испратио, али тако се преносило.

Taj isti Tumba patriota napustio partizan i prvi pobjegao u AEK, u Grcku, za vrijeme bombardovanja, raskinuo ugovor,i pobjegao glavom bez obzira ali ni to nije zaboravio naplatiti 2 godine posle...

Cak je i jedan deo morao da oprosti ali je za to uzeo u zamjenu fotelju u FK partizan pre koju godinu, dok ga nisu isutirali isti oni koji su gori od njega :) ,sad ga i oni pljuju i kude :)

E imam i iskustva u fudbalu,profesionalnom, to valjda nije minus [emoji4],moze i za 60 hiljada dogovorit ce mo se i onako vise rade kafe kuvarice u FSS od njih samih [emoji4][emoji4][emoji4] 

Kako stojis sa jagnjetinom i prasetinom? Jel bolji MB u Mladenovcu ili Mali hrast u Arandjelovcu? :D