Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Milenković je stvarno klasa, jedini igrač ovdje koji može da igra u bilo kojoj ekipi. 

O Halandu sam već pisao.. lik će da se ugasi kad ode iz one farmerske lige.. 

Напокон дочекасмо да репрезентација одигра добро. Браво момци! Тако се игра за Србију!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

1 minute ago, NemanjaKg__ said:

Izvinite momci sto sam vas potcenio a ove precenio. 

Nemoj puno da ih hvališ

Dobro je sto se i u Skotskoj igra produzetak, verovatno i penali.

Haland da je ovako odigrao za Srbiju, bio bi obesen za jaja i rascerecen. Mozda jebe starlete na splavovima u Oslu i jebe mu se za fudbal.

Najbolji kad je najpotrebnije. Bravo.

1 минут раније, Западна шунка said:

С ким играмо

Škotska ili Izrael, penali su tamo

Posted (измењено)

Sto nije igrao Haland?

Svaka cast,da i mi odrzimo nekome cas ,Tumbica ispao junak,za nase uslove fenomenalna partija,bravo momci,bravo Tumbice sto si iznenadio i Nor i nas.

Posle ovakve partije Sko/Izr nemaju sta da traze u BG

Edited by CIGANIN 74

Posted (измењено)

Kakvo osveženje videti konačno tim za koji navijaš da na bitnoj utakmici odigra napadački 90 minuta, ono pravi fudbal. Mnogo dobra utakmica, trebali smo realno da pobedimo pre preduzetaka sa 3 gola. Borili se momci svaka cast, ako ste obratili pažnju u 118 minutu posle kornera izbija se lopta i samo vidiš kako 10 belih dresova kreće u sprint ka lopti da izblokira. Rile očajan ni jedan dobar potez nije imao. Ostali svi dobri, Gudelj me iznenadio svuda je bio i nije im dao da se okrenu sa loptom. 

Edited by Stix

3 minutes ago, Јури said:

Lazović je oduševio. Koliko je samo napredovao. Bomba igrač.

Rile mi je uvijek bio drag igrač, drago mi je, ovo će ga progurati malo. 

Đuričić isto dosta napredovao i uozbiljio se. 

Maksimović standardno dobar. 

Brzi igrači, brz protok lopte, na prvu do noge i sve izgleda drugačije. Nori samo fizikalija. 

Velika greška koju prave svi naši treneri pri minimalnom vodjstvu je neuvodjenje brzih igrača na sredini i napadu čime bi se dodatno zadržala lopta i protivnički vezni red i odbrana potisnuli niže prema svom golu.

Sva čast SMS-u za 2 gola al da imam para pre bi mi igrao Djuričić nego on. Nekako mi je ko prima balerina.

2 minutes ago, Punkerstein said:

Škotska

Neznam kakvi su po večeras vidjenom možda više leže samo da se udje na ovaj način, lopta prizemlji.

SVAKA ČAST! Bas Sam iznenađen sa ovakvim pristupom i ovakvom igrom reprezentacije. Norvešku smo razbili i tehnički i taktički i fudbalski i svakako. Bas smo odigrali dobro mec. 

Idemo sada na Škotsku, mislim da ih možemo proci i da možemo otići na EP!

Međutim ovo se mora nastaviti, a ne kao po našem starom običaju kada treba da se udari, mi da otaljavamo.