Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

2 минута раније, Јури said:

Kakav crni Babić, on ni ne liči na fudbalera, fizički kad ga pogledaš, ne dao Bog da nam on igra u tandemu sa Milunovićem, desiće nam se opet Ludogorec. 

Dobro je dodje GG, hvala reprezentaciji Njemačke. 

Nemoj tako Juri, ima onih koji su ga velicali, hvalili a sada mole BOga da nadjemo drugog stopera....ah da, pa do kuvara je...ako nisi znao....

7 минута раније, Јури said:

Kakav crni Babić, on ni ne liči na fudbalera, fizički kad ga pogledaš, ne dao Bog da nam on igra u tandemu sa Milunovićem, desiće nam se opet Ludogorec. 

Dobro je dodje GG, hvala reprezentaciji Njemačke. 

Nikada mi se nije previše sviđao. Čak sam onomad bio protiv davanja onoliko para za njega. Nije pedlja napredovao u poslednje 4 godine. U dobrom sistemu i sa dobrim trenerom on kod nas odigra korektno, može da bude u rotaciji, ali nije on za velike domete. Nama treba ozbiljan i pozudan štoper, da bude lider u zadnjoj liniji. Uz takvog bi možda i mogao da se šlepa, ali da se u njega pouzdamo za nešto ozbiljnije bojim se teško.

Zato i trudim mesecima, tačnije od prodaje Degeneka da nam je ozbiljan štoper dobar na lopti neophodan!

Mada opet kažem igrači su ovde najmanji problem. Ovaj dunđer na klupi je uspeo da ne iskoristi Jovića u špicu, za to treba biti umetnik.

Sprdale se svabe u drugom poluvremenu...Penal je boziji dar 

Posted (измењено)

Skupi sastojci, sta nece covek  da cuje...ali jebi ga neki imaju i dalje obraza da govore o ekstra talentima....valjda ce ovo prvenstvo mladih da ih prosvesti....mada cisto sumnjam....mislim da su vec poceli da udaraju kontru i govore nam kako su nas upozoravali na tako nesto....

Edited by capan

neki jezici bi rekli,vise dobronamerni nego zli da je 7+ odigrano negde u Kini...sponzor lige da se ispostuje i negde sagrade reflektori,svlacionice...

Sudija nam je poklonio penal, faul Joveljica pre penala nad Randjelovicem...Bozja volja!!!!

како сазнајемо од  поузданих извора из фсс због постигнутог гола преседник ће без извињења наставити да пиша по навијачима 

1 минут раније, Gorcilo said:

како сазнајемо од  поузданих извора из фсс због постигнутог гола преседник ће без извињења наставити да пиша по навијачима 

Moze mu se....kao popisani smo....

Сада, Gorcilo said:

Prošao tiket 7+ GG. Kakva saopštenja, Koki večeras slavi, luduje. :)

Dokle se stalo sa nacionalnim stadionom?

....jedno Ling Long pitanje u pravom trenutku.

Сада, CIGANIN 74 said:

Dokle se stalo sa nacionalnim stadionom?

....jedno Ling Long pitanje u pravom trenutku.

Dva bih ja izgradio, jedan za mlađe selekcije, jedan za seniore. A može jedan i za Kokezu i Brodarac, da ne troši nekoge po kaljugama. Da se ne stiskamo.

Ocekujem da niko od glavesina iz FSS-a ne odgovara za ovo. Naravno da ce smeniti nesrecnog Djorovica i ajde Jovo Jovicu nanovo. Kada ti je šiptar Ramadani glavna faca u fudbalu, ne mozes da ocekujes rezultate u njemu. Kada gledam Gajica kao da gledam nesrecnog Anđelka. Zule Stojkovic je klasa u odbrani za Gajica. Klasetina...

Just now, BobMarley said:

Dva bih ja izgradio, jedan za mlađe selekcije, jedan za seniore. A može jedan i za Kokezu i Brodarac, da ne troši nekoge po kaljugama. Da se ne stiskamo.

I da sluze za svadbe,krstenja,ispracaje,rodjendane za uzu i naravno siru rodbinu svakog ponaosob iz fss-a...a i Ceca&Lukas da nastupe jos jednom na stadionu

Ja čekam Simu Krunića na nekoj selektorskoj poziciji. Bez njega neće mi sve ovo imati potpuni smisao. :)

Ciganin 74, mislis Niko nama ne moze dati toliko golova koliko mi mozemo da pustimo ? :a015:

Ne znam , men s cini da ovi jednostavno numeju ......

Kokeza    , Djoricu , drzavni mladi reprezentatici , popisali ste se uspesno na grb Srbije - svaka vam (Kokezina) dala ! 

p.s. Dobro Terza ugrabi za 500 000 Gaica , da nam ga ne otmu ispred nosa ko Antonova ! :a015:

ps.sps. Paunovicu , malo je stro si pobego u Cikago , trebo si negde dalje - makar do Ognjene zemlje ......

ps.sps. Hafezu , dolazi , Zule ostani !! ............  to sam vec napiso ....

7 minutes ago, BobMarley said:

Ja čekam Simu Krunića na nekoj selektorskoj poziciji. Bez njega neće mi sve ovo imati potpuni smisao. :)

za fajront i da ugase svetlo Alkosan&Nesko,dva dokazana superligasa...red je i tandem da se isproba.

u slucaju zelje za spoj mladosti i iskustva-Lalat&Bard ,medijski sponzor tv happy

Сада, CIGANIN 74 said:

za fajront i da ugase svetlo Alkosan&Nesko,dva dokazana superligasa...red je i tandem da se isproba.

u slucaju zelje za spoj mladosti i iskustva-Lalat&Bard ,medijski sponzor tv happy

Alkosan je ozbiljan trener za ove amatere. Ali ozbiljno, na stranu što je alkos, što je sujetan, što jede govna mnogo, što ga je pregazilo vreme, ali za ove je on ozbiljan trener. Što opet nije veliki kompliment, s obzirom na sve, ali je tako.

Ali ozbiljno ći se razočarati u Kokija, ako Sima brat posle svega, svih onih konferencija ne dobije unapređenje u preduzeće. :)

``Mi smo Srbi. I vraticemo se...`` - rece jedan nas igrac posle poraza od Austrije.

I videsmo vas... Alal vam vera!