Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mogu da se pisu romani o reprezentaciji od 1945 do danas ali bez obzira na promene imena u savezu sto se tice reprezentacije iskreni da budemo nikada nismo pruzili ni pola onoga sto je trebalo. Problem je rad samog saveza, priprema, prioriteta i raspodele novca, struka i nedostatak realne kritike od strane strucnjaka i novinara. Kao sto rekoh nekada smo imali kvalitet a danas vise ni to. Pa ne tako davno kada je izvrsena smena generacija i otisli i poslednji Zvezdini Barijevci gubili smo od Azerbejdzana. A imali smo Holandeze i Argentinu. A stariji pamte, a ja samo iz price da smo imali opaku ekipu valjda 1978 ali je ispao problem oko sponzora sportske opreme i valjda nismo ni grupe prosli. Imali smo i taj reciprocitet da moraju biti zastupljeni igraci iz svih republika pa smo gledali 1990 neke istrosene igrace a neki nisu ni pozvani ili su gledali sa klupe. I tako dalje i tako dalje. Danas sem Kolarova i SMS-a mi nemamo ni jedno ime koje igra za veliki klub u ligama petice. Jovic nevidi terena, Matic rekao zbogom, a svi igraju fudbal jedino mi necemo ili neznamo.

Ovim ne želim da uvredim bilo koga, niti nešto takvo!!!

Onaj ko očekuje igru, fudbal i borbu od ove naše reprezentacije, je bas ozbiljno glup. Izvinite ali je tako. 

Klasicna ali klasična skupina biznis ljudi, menadžera i ostalih koja nosi naziv fudbalska reprezentacija Srbije. 

Gde je pola igrača Zvezde, klošara, Spartaka i Cukarickog u boljoj formi od svih igrača tamo. I sigurni bi pružili isto, ako ne i vise od njih. 

Guraju se razni igrači, guraju se da bi ih prodali. Igrači se ne pozovu, mi udjemo na SP, selektor dobija otkaz, taj igrač se pozove. A onda nas guzi Svajcarska, guzi Rusija i guzi svako. 

Nasi mladi? Pa mladi se još jače raspadaju. 

Gde je Bane? Gde Matic? Gde Grujan? Jovic klupiran. Katai ne dobija poziv. Radonjic igra svaku treću. Gde Milivojevic? Gde je nagrada za barem jednog igrača iz Spartaka? 

Sve se zna, selektor dobija gotov tim, zove po narudžbi i samo služimo za prodaju igrača. 

I ja se vise za Srbiju ne nerviram, izuzetno mi je drago sto se ne zovu igrači iz Zvezde. Voleo bi i da naše mlade igrače ne zovu.  I da nam svi budu na okupu tokom te pauze. 

Jad i čemer!

Posted (измењено)

Ova U21 reprezentacija je verovatno najslabija od ukidanja sankcija, zapravo ne verovatno, nego sigurno, i to ubedljivo najslabija. Ne znam da li je do struke, selekcije, da li zaista nemamo bolje 98,99 generaciju, ali ovo je sramota na sta su licili u ovom ciklusu.

Naravno, ne treba sada pljuvati redom, imali smo mi xy puta mamojebacke selekcije, pa opet smo gubili od slabih timova u A timu i propustali takmicenja, to nikakve veze nema mladje kategorije i seniori, dva odvojena sveta.

Ne znam kakva je naredna generacija 2000,01 i mladje, koji pocinju naredni ciklus, Gavric ima pravo da igra, isto kao i Radulovic i onaj Stevanovic od preko puta. Jos imaju pravo Tedic i Vlahovic u spicu. Na papiru, krila i napadaci su odlicni, za odbranu i sredinu ne znam.

Zasto Vlahovic i Tedic nisu nastupali za U21 tim u ovom ciklusu? Mislim da je cak i Zlatanovic morao da dobije vise minuta, on je igrao pocetkom kvalfikacija kao zamena , nakon toga nije pozivan uopste.

Mislim, ne pratim je toliko puno mladje kategorije, ali vise ih pratim nego A tim, klinci su bar neiskvareni, ovi matori su obrukali dres milion puta.

Edited by Užljevača

Posted (измењено)

Tumba ide ka novoj petardi, covek je lepak za petarde, samo se lepe za njega. Pa sta reci kad ti Ukrajna zabije 5 komada, brate mili, ne secam se kad smo ranije primili 5 golova, mozda od Argentine 2006.

Ono sto smo igrali sa Rusima i Turcima, ne valja nista, posebno sa Turcima. Norvezani nisu nista posebno, ali ovakvu smehotresnu odbranu davno reprezentacija nije imala.

I ne znam kako Kolarov moze da igra, dobio crveni protiv Turske.

Edited by Užljevača

Kvota na Norvežane 1 - 2.5 a divan singl 1-1 na 3.9 za hazardere.

Poklanjam singl dana. 

Greota propustiti tako lepu kvotu. 

Ma samo duge lopte na Mitrovica i nema problema gubimo sigurno.

Јбте како су нам огадили репрезентативни фудбал, то је страшно. Тотално сам равнодушан према резултату.  Погледаћу вероватно меч, волео бих да добијемо, али тотално ме заболе уво ако изгубимо. Свакако су нас навикли на криминалне игре и још горе резултате.

Напред Србија...😴

1 hour ago, J.V said:

Ma samo duge lopte na Mitrovica i nema problema gubimo sigurno.

A sto je glavna fora to je ujedno i jedini način da se mi i borimo sa njima. 

Mi ako izadjemo da igramo fudbal, nas će iz kontri, polukontri i tranzicije Haland sam razbiti. 

Ovako ako se zatvorimo, pa duga lopta na Mitrovica je jedini i način da donekle igramo sa njima. 

NORVEŠKA (4-4-2): Jarstajn - Elabdelui, Reginiusen, Ajer, Alesami - Edegard, Berge, Henriksen, Johansen - Serlot, Haland.

SRBIJA (3-4-1-2): Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov – Lazović, Gudelj, Maksimović, Ristić – Tadić, Đuričić – A. Mitrović.

Oce Tumba da stavi dva golmana , ako bas zaskipi .

Dovitljivo .

Dace nam i ovi 5 komada .

Kontam da mu je logika i ideja da igraju igraci koji su koliko toliko standardni u svojim klubovima.

Sta je sa Kosticem? Cudi me da nije Kolarova stavio da igra tog levog vingera