Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 минут раније, poskok said:

Šta je bre ovo sunce mu poljubim!?!?

Teški amaterizam!

Гле тај трозубац Радоњић, Јовић, Живковић али нема ко да пусти завршни пас кад средине нема.

Бекови жалосни, одбрана не може да се ослони на задњег везног.

Система нема, само испуцај па ако ова тројица напред нешто ураде ураде...

A vezni Račić, Lukić, Pantić hahahahaha e jest imbecil ovaj Đorović ?

Bolje da napuste teren. Babic bleji u napadu. Koje pomracenje uma i raspad sistema, sramota me. 

Mi smo najbolji fudbal igrali u 4-4-2, oduvek i sve reprezentacije, mi smo to i izmislili, na ***** mi idu ova neka moderna ekapirimentisanja. Nemamo mi igrace za 4-3-3, krila ne postoje, Jovic se ne vidi, sredina plac majke Bozije. Odbrana katastrofa. Cak i golman najbolji pa primi 5 golova, eto kakvi smo

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Posted (измењено)

Ovo kao da gledam odrasle ljude protiv dečice uzrasta od 9-10 godina!

Edited by poskok

Dok nam god selekcije budu vodili amateri i početnici ovako će da nam bude, pa sve da imamo igrače na nivou Mesija i CRa.

Hoće li Kokiška da se izvini naciji za ovo ili to važi samo za seniore?

Радоњић и Живковић заборавили фудбал да играју. Играју само јер имају добре менаџере (и агенције). Два задња везна... Овде се не зна ко шта игра, ко има какву улогу у екипи.

Искрено са надам да Ђоровић као тренер неће бити у оптицају када Милојевић буде отишао из ФКЦЗ једног дана.

Radonjic,Bogosavac,Zivkovic, Racic

Kako igraju za reprezentaciju ja ne znam, blama imate li ljudi ??

Ovo je skandal, idemo da osvojimo EP ? U 2 utakmice da sutnemo na gol ne mozemo... 

Kokeza debilu !!!

Kakvo zajebavanje naroda. Makro na celu saveza, amateri na klupi reprezentacija. Koga bre vi zajebavate?! Upropastice i ono sto valja, a to je ova generacija. Gde je Grujic? Sramota bre?! Sta je ovo?! Ostavke kompletne u savezu. A reprezentacija 0:5 protiv Ukrajine, mladi 0:5 gol razlika za sada. Sta je ovo?! Ima li odgovornosti ili cemo napraviti javnu kucu od saveza s obzirom da je makro vodi?! Dosta bre vise glava poput Kokeze, Toleta i ostalih vucibatina. Zasto narod zajebavate?! Vucicu, pasces ti zbog kadra kao sto su Kokeze, Brokete i ostali...Ubrzo ce ti "glave"  politicke doci ovi nesposobnjakovici...

Fudbal u doba koler...ovaj,Kokeze.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Jedino bivši igrači mogu da pokrenu kampanju protiv Kokeze.

Problem je to što je počeo da ih uhlebljuje u savezu.

Gledam klupu, ***** ti selektora. Nigde nekog veznog koji nešto zna da iskreira. Gubimo 3-0 on vadi Pantića koji ima kreativnosti, a ostavlja kiksaru Račića koji je tuga kako igra, ako se to igrom može nazvati. Umesto da uvede i još jednog napadača, neka čuvaj mačko rezultat. ***** ti "stručnjake" i igru i selekciju i debile koji ih postavljaju na ova mesta!

Kakav amaterski vezni red nit znaju da iznesu napred nit znaju da se vrate nazad ?

Jbt , sa kakvim igracima je Paunovic osvojio prvenstvo sveta do 20 godina ...... ko  zna , zna .....

Djoricu , a da probas sa dva spica ??? :D