Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Njima Kutinjo sedi na klupi...jbt... oni nas i razbijaju i jebu u zdrav mozak...

Evo ga i Jovica.. u 90 minutu , po zelji @BobMarley

Сада, Gandra_ganci said:

I da... Daju nam gol iz ofsajda a ovo je lagano mogao biti X na kraju.

Nije mogao, ljudi nam daju golove kako hoće i kada hoće.

Moglo je da imamo selektora na klupi i ljude u stručnom štabu koji znaju šta rade.

Ovo kako mi izgledamo na terenu izuzev bljeskova i individualnog kvaliteta pojedinaca je najobičnija smejurija i delujemo kao teški amateri!

Mene vise zanima Luksemburg... ako nas oni dobiju to ce biti novi nivo bruke... cak ni ovdasnji fudbaleri to nikad nisu priredili....

8 минута раније, BobMarley said:

Nije mogao, ljudi nam daju golove kako hoće i kada hoće.

Moglo je da imamo selektora na klupi i ljude u stručnom štabu koji znaju šta rade.

Ovo kako mi izgledamo na terenu izuzev bljeskova i individualnog kvaliteta pojedinaca je najobičnija smejurija i delujemo kao teški amateri!

Овога је и Крстајић успео да победи 2 пута 

Nije vise "Tumba zvani petarda u Evropi", sad je "Tumba zvani umalo petarda u Evropi" ? Nemam nikakve emocije kad pratim reprezentaciju, ali bas nikakve. Ovo je silovanje mozga i naroda sta rade. 

Reprezentacija Srbije ne zaslužuje ni 1000 ljudi na tribinama. Bojkot totalni do nekih boljih vremena!

Ja drugu reprezentaciju nemam dok se REPUBLIKA SRPSKA ne odcjepi i zato ću da ih gledam uvijek kad mogu. Vi kako oćete, ali ja ne mogu da navijam ni za jednu drugu zemlju i srce me vuče da gledam i kad smo loši.

Sto su nekad u evropskim ekvirima bili Malta,Lihtenstajn,Farska Ostra sad smo postali mi,sluzimo za popravljanje gol razlike!

Bruka,sramota,katastrofa!

Realno smo prosječna ekipa, na nekim pozicijama imamo kakav takav kvalitet, na nekim smo loši, ali sve u svemu smo prosjek. Kad na taj prosjek dodaš dobrog trenera koji će napraviti atmosferu, uigrati ekipu, pronaći prave uloge, iz nekih igrača izvući više, onda dobijemo solidnu/dobru ekipu koja može da ode na prvenstvo i nada se nečemu. Kad na prosječnu ekipu dodaš i prosječnog/lošeg trenera onda dobiješ da i taj kvalitet koji imamo se izgubi i ekipa bude ispod prosjeka ili prosječna. Mi smo sad u ovoj drugoj fazi, prosječna ekipa + loš trener i naravno da ćemo da se brukamo u Ukrajini i na svom terenu. 

Posted (измењено)

Srbi i fudbal - nigde veze. A najjaci su oni koji tripuju da sa Tumbakovicem mozemo na EP. Pogotovo domaci novinari koji na silu namecu onu ``cela je nacija reprezentacija`` i sl.

Uzgred jedno Kosovo ce pre na EP, nego Kokezanija. Sunce ti...

Edited by miloshb

3 hours ago, BobMarley said:

Nije nas ubio Portugal, ali više mi se sere od ovih jajarsih postavki i bunkera. Kao i selekcije igrača po imenima, a ne po kompatabilnosti na terenu. Jbt nama u jednom trenutku Portugal veže pas da ne možemo da pipnemo loptu, da su ljudi imali 75% poseda. Uhvatili smo par dobrih kontri, ali loša realizacija. No to ne umanjuje činjenicu da mi igramo kao pičke i za to kao i obično budemo kažnjeni.

To je problem. Pre svega tandem Matic-Milivojevic, pa onda i nasilnicko guranje u prvi tim SMS tokom SP u Rusiju itd...

Ово је реалан однос снага чак и да је бољи селектор од Тумбе. У 4 од 5 оваквих утакмица гдје има императив побједе, Португал би добио.  Ипак се ради о актуелном прваку Европе и побједнику Лиге нација. Е сад, да би игра могла и морала бити боља, и то је тачно. Међутим Украјина и Португал су објективно јачи тако да је ова група овим резултатом већ сад ријешена. Србија треба своју шансу да тражи у баражу Лиге нација. Пласман на ЕП макар остварен кроз тај бараж био би у овом моменту пуна капа и прилично велики успјех. Наиме, репрезентација је већ од неке 2010.-11., што је малтене цијела једна деценија, систематски уништавана од идиота.