Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

7 minutes ago, BobMarley said:

Ja čekam Simu Krunića na nekoj selektorskoj poziciji. Bez njega neće mi sve ovo imati potpuni smisao. :)

za fajront i da ugase svetlo Alkosan&Nesko,dva dokazana superligasa...red je i tandem da se isproba.

u slucaju zelje za spoj mladosti i iskustva-Lalat&Bard ,medijski sponzor tv happy

Сада, CIGANIN 74 said:

za fajront i da ugase svetlo Alkosan&Nesko,dva dokazana superligasa...red je i tandem da se isproba.

u slucaju zelje za spoj mladosti i iskustva-Lalat&Bard ,medijski sponzor tv happy

Alkosan je ozbiljan trener za ove amatere. Ali ozbiljno, na stranu što je alkos, što je sujetan, što jede govna mnogo, što ga je pregazilo vreme, ali za ove je on ozbiljan trener. Što opet nije veliki kompliment, s obzirom na sve, ali je tako.

Ali ozbiljno ći se razočarati u Kokija, ako Sima brat posle svega, svih onih konferencija ne dobije unapređenje u preduzeće. :)

``Mi smo Srbi. I vraticemo se...`` - rece jedan nas igrac posle poraza od Austrije.

I videsmo vas... Alal vam vera!

Kako uvijek daju mladu reprezentaciju nekoj neznalici tipa Jankosana, Lalatovica i sad Djorovica?! Ako sad u ovoj generaciji nema materijala, a dje i kad ga onda ima?! Neznalice, pri tome preplacene, mrs u kamenolom kamen tucati! I nek nas prase, bas volim. Steta sto nije bilo 10:1. Mogu placeni novinari/mafijaske pudlice da prave Kapela i Muvinje od tih neznalica ali kad nalete na prave ekipe i trenere pokaze se o kakvim prevarama je rijec, bilo da je rijec o selektorima, bilo o nepismenim govedima iz saveza koja su ih tu postavila. Krcag ide na vodu dok se ne razbije. Hohohoho gazi ramadaniju! Jbt, zar ste 10 strana ispisali o toj sprdLJi??:nene11:

Bolje da grofu daju, imali bi bar prve kvalifikacije dobre, pre nego sto bi krenuli navijači da ga teraju iz Reprezentacije :smeh211: 

Prvenstvo odigrano užasno, pratio sam samo protiv Austrije i šokirao se količinom kurcobolje sa kojom su igrali. Da li je do trenera, ili su se, po starom srpskom običaju, zadovoljili samim plasmanom, ne znam, ali stvarno treba da ih bude sramota samih sebe. 

12 hours ago, Dr. Mabuz said:

Ovog Djorovica ni u sali ne dozivajte na Zvezdinu klupu

Ne bi mu dao ni ulaznicu za zapadnu tribinu... Sramota za Drzavu da jedan Kokeza, makro i kladionicar, vodi srpski fudbal!!!

Jel gleda neko ove budale?

Djorovic promenio pola tima i formaciju.

Terzic igra desnog beka, izgleda da Bogosavca sa levog niko ne moze da pomeri. 

Na sredini Racic i Lukic. Ne zna se ko je gori.

Radonjic opet levo iako ni jednu loptu ne ume da podigne, ili izadje iz granica igralista sa loptom ili je centrira po zemlji, jer nema levu nogu. Ali i dalje igra levo, nikome ne pada na pamet da mu promeni stranu.

Djorovic mi se ogadio za sva vremena.

I ja gledam mlade ali je zaistaa zaključak: Đorović je nemač pojma, Ranđellović je vala bogu nedostupan Zvezdi - direktan krivac za gol.

Rekli ste za Radonjića, ono je žali bože....čini mi se da jedino pokazuje nešto Lukić i Račić koji pokazuje želju (znanje mu je slabašno).