Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Dmitrovic, Milenkovic, Maksimovic, Nastasic, Kolarov - Matic, Milivojevic - Lazovic. Tadic, Kostic - Jovic...

Po potrebi igramo sa 3 stopera pozadi, Lazovic i Kolarov pokrivaju celu stranu, Matic i Milivojevic se dopunjuju i prave blok, Tadic ima svu slobodu koju zeli, a Kostic pravi visak u napadu i po levom boku...  I Jovic  u napadu... Ali mi imamo Ludaju na klupi i makroa u tzv FSS... sami smo krivi za to!

Meni vise od rezultata idu na zivce ovakve stvari... Dakle. 23. novembra prosle godine, mladi Mijat je vredjao, potegao kopacku i gadjao selektora. Sest meseci kasnije, selektor je u izjavama pred utakmicu siguran jedino da ce mladi Mijat poceti mec. Kako ocekuje da ce imati bilo kakav autoritet i postovanje posle toga, ko ce tebe druze da postuje u svlavionici? Sta i ko je doprineo tome da se taj mali isprdak vrati? Zasto je sikaniran svako ko nije corav za ovakve i slicne stvari, poput Milivojevica npr.? Bilo je svakako svih ovih godina, ali ovakvo neznanje... Kokeza, njegov pajtos Krstaja... Gospode Boze.

•  23.11.2018. 11:55
Povodom skandala u poluvremenu utakmice Lige nacija, između Srbije i Litvanije (4:1), kada je Mijat Gaćinović vređao selektora Mladena Krstajića i navodno ga gađao kopačkom.

Srbi i fudbal...

Nikad mi nece biti jasno sto se ljudi toliko loze da mi mozemo nesto da uradimo.

Srećom nisam pogledao ni minutu sramote našeg fudbala! 

E kada se nas seleketor (ako se tako može nazvati) shvati da u timu mora imati i Grujića i Milivojevica i Nastasica kasno će biti.

Pa zar je logično igrati sa 3 stopera protiv ekipe koja se oslanja na igru preko krila? 

Mi imamo kako ja vidim samo jedan problem da sumiram sve komentare, po mom mišljenju. A problem je taj što fss u prvu ruku ne stavlja sportski uspeh u prvi plan, nego biznis, ako uspemo nešto da uradimo i po pitanju rezultata onda super, još bolji biznis. 

To je znači prvi i osnovni problem ostalo je samo posledica tog stava i način razmišljanja glavnih ljudi saveza, a i države. 

Postoji mogućnost da već sutra saopšti da je donešena odluka o smeni Krstaje. Verovatno se neće čekati utorak. 

Valjda ce uspeti da procita ono sto mu je pravi gazda FSS napisao, Tole Karadzic.

A sa druge strane, smena Ludaje ne znaci bas nista, ako ne ode cela govnarija iz FSS ukljucujuci i makroa i njegovog najboljeg drugara Karadzica. Neko pred streljacki vod i metaforicki i bukvalni, a neko u zatvor na jedno 20 godina i to samo za ono sto je lako dokazivo.

Ali to se nece desiti. Postavice opet nekog sarlatana tipa Krunic ili Tumbakovic ili Lalatovic pa sve ispocetka. 2-3 utakmice solidno i onda jos gori tresak o zemlju!

Nije lud Piksi da dolazi u blato kakvo vode Makro i drugari. Ni on ni Jokanovic ni Mihajlovic (uz Milojevica prakticno jedini srpski treneri da valjaju nesto) nisu blesavi da unistavaju svoje karijere da bi Makro i drugari uzimali procente od transfera, igrali menadzerski igraci, pozivani bekovi od 35 i vise godina, preskaceni igraci koji su kapiteni u Premijer Ligi.... i tako dalje. A drugo, on ima ugovor na par miliona evra godisnje, zabole ga da se cima u Srbiji za sitne pare i da mu sef  bude nepismena seljacina koja vodi javnu kucu i ponosi se time!

Buvac bi po meni bio OK izbor. Da odradi ovaj ciklus, da vidimo na sta bi to licilo. Znam da nije samostalno radio al ako je mogao ovaj magarac, moze vala i Buvac. Nece niko drugi doci da valja necemu, doduse ne bi ni Buvac al et. Imamo mi sobrih trenera al dzabe kad vedre i oblace oni iz kancelarija.

Buvac, Paunovic, Jokanović, Veselinovic. Bilo ko od njih bi bio samo korak napred

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

11 minutes ago, Valar_Morghulis said:

Buvac bi po meni bio OK izbor. Da odradi ovaj ciklus, da vidimo na sta bi to licilo. Znam da nije samostalno radio al ako je mogao ovaj magarac, moze vala i Buvac. Nece niko drugi doci da valja necemu, doduse ne bi ni Buvac al et. Imamo mi sobrih trenera al dzabe kad vedre i oblace oni iz kancelarija.

Buvac, Paunovic, Jokanović, Veselinovic. Bilo ko od njih bi bio samo korak napred

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Tu bi posle prvog treninga izbila svadja kad bi preznojio splavare i starletane.?

On, Piksi ili Paun po meni najbolji izbor, ali cisto sumnjam sto rece @Levo krilo da ce oni da se bakcu sa nasim savezom.

Meni od stranaca recimo na pamet pao Klinsman koji je ipak bio ime kao fudbaler, ima i iskustva u vodjenju reprezentacija, nema posao.

U svakom slucaju neko ko moze da uigra ove nase balvane, da negledam vec godinama pogodi Zigica, pogodi Mitrovica itd.

Kao sto rekoh, zabole njih Tole Karadzic za reprezentaciju

http://zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/80778/kovacevic-krstajic-radi-fenomenalno-i-ima-nasu-podrsku

:smeh11:

Не пратим срећом , али имам коментар , Дарко не ради само он фенменално већ и савез није Крле сам дошао ви сте га довели ....

Иначе нација се осећа феноменално после последње утакмице ево и ја који нисам гледао а ипак се осећам феноменално могу само мислити како се осећају који су пратили....

Не пратим зато што савез феноменално ради , мада играчи ми се доста допадају мислим на играче који би могли играти има доста младих златних играча стварно би се могао направити тим....

Иначе формације селктора ме подсећају на формације ја сам играо Фифу кад сам био клинац иста формација...

3 штопера , један задњи везни остало све офанзивно и био сам добар , мада морам да признам кад изгубим лопту кад треба да се браним није било лако зато су ми штопери били брзи играчи а највише сам имао проблема са задњим везним никако нисам знао који профил јер играчи као гатузо су били неупотребљиви у нападу а мени било мало 6 офанзивних па сам тражио играче типа Максимовић који знају и да крену у напад...